Jump to content

shta biste ostavili, a shta eliminisali na planeti


Recommended Posts

  • Replies 85
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

kada govorimo o eliminaciji, u zadnja 2 dana odgledah farenheit 9/11 i bowling for columbine i mogu vam retji da su mi probudili zelju za eliminacijom. ivane mozesh da tvrdish da ameri nisu glupi kao nacija i da je to predrasuda i u vetjini sluchajeve tju se sloziti s tobom, ali gledati ovakve filmove u predizbornoj trci a onda reizabrati busha je prilichno teshko objasniti

da ne bi ispao off-topic eliminisao bih naftu i gas sa ove planete

Edited by KalElen_

My koong-foo is the best

Link to comment
Share on other sites

kada govorimo o eliminaciji, u zadnja 2 dana odgledah farenheit 9/11 i bowling for columbine i mogu vam retji da su mi probudili zelju za eliminacijom. ivane mozesh da tvrdish da ameri nisu glupi kao nacija i da je to predrasuda i u vetjini sluchajeve tju se sloziti s tobom, ali gledati ovakve filmove u predizbornoj trci a onda reizabrati busha je prilichno teshko objasniti

da ne bi ispao off-topic eliminisao bih naftu i gas sa ove planete

Do jaja , samo ne znam shta bi onda bilo.Mada kontam da si to rekao kao da se ljudi ne bi klali oko toga i taj trip , ali onda bolje da si rekao da bi zamenio gas i naftu...

Eliminisao bih narkomane.

Link to comment
Share on other sites

<ivan_tm> eliminisao bih glupe topice kao shto je ovaj </ivan_tm>

:D

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

@ kalelen

pa brate, potpuno stoji da bi samo debil glasao za busha odgledavši SAMO f9/11.. no, kako to obično biva, propaganda je dolazila sa dve strane.

što se eliminisanja nafte tiče, tu se slažemo, jer ona je osnova današnje ekonomije i bez nje bi sve otišlo u vražju mater.

Link to comment
Share on other sites

eliminisao bih komarce.

fali nam plavusa na forumu da kaze da bi eliminisala rat na zemlji :)

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...