Jump to content

Dejvid Koperfild u Beogradu


Recommended Posts

  • Replies 101
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

E, bio sam danas da pokupim karte za Koperfilda. Karte su numerisane, i video sam u Bilet servisu raspored sedenja (I, II, III nivo, VIP, loza).

Znaci, odmah da vam kazem, ako nemate da skupite pare za I nivo, obavezno ponestite dvogled :)) Ili idite za 200 din da gledate Mix Tape, ili idite za 550 na Skazija ... :)

Edited by DECEPTICON
Link to comment
Share on other sites

E, bio Koperfild veceras na RTS-u, nestajali vozovi i to...

Nazalost nisam gledao ali ljudi mi kazu da je bas bilo dojajno...da imam casha isao bih odma'...

FZ: I have a message to deliver to the cute people of the world...if you're cute, or maybe you're beautiful...

there's MORE OF US UGLY MOTHERFUCKERS OUT THERE THAN YOU ARE!! So watch out.

Link to comment
Share on other sites

Nego, sigurno je neko od vas bio u Areni. Kako se vidi iz III nivo-a? Ako skupim i tu kintu...

ako su to one tribine koje onako "vise" nad parterom, iz prvih nekoliko redova se vidi odlično (basket).. a uvek imaš i one ekrane za prvu pomoć..

Link to comment
Share on other sites

Pa taj fazon... zamisli kakva su to mesta za 1.500 dinara... ne bi mi bilo zao da dam za tako neshto 1.500 kinti, ali zamisli samo gde je to...

cini ti se da su to losa mesta... ja sam bas hteo da proverim to pa kad sam bio na odbojci sam namerno sedeo skroz gore i uopste nije bilo kako se pricha... sasvim normalno vidis...

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Ishao bi al da mi neko plati helikopter i da mi naprave djakuzi u prvim redovima , naravno napunjen shampanjcom i opet naravno kristal...e gde ce to biti ?? skontao sam pisheee jojjjjj

pa dooooooobro...

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...