Jump to content

Coca cola 85din or 95din!?


Recommended Posts

  • Replies 97
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

klasichna pepsi nije losha, kada je hladna, sto je slucaj i sa koka kolom. Ali mi se kod obe ne svidjaju one varijacije poput Pepsi Max-a, Twista (nikad gore sranje), Diet Cole. Probao sam i koka kolu sa Vanilom ali mi nije nesto. Ukus i nije problem ali jednostavno mi je suvishe slatkasta da bi bila osvezavajuca.

Deterdzente poput Fante, Sprite-a, 7up-a, shokate itd...necu komentarisati. I coca cola je cista hemija, ali ipak treba imati granicu

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Nashi sprite i fanta su krsh...

Pre jedno 8 godina kad sam bio na pripremama na klubom, stalno smo cepali gazirana pica ko nenormalni. Pili smo naravno coca-colu i fantu domace proizvodnje, a jednom kad je nestalo, usudili smo se da probamo fantu i sprite turske proizvodnje, kojih je takodje bilo u istoj prodavnici. Tek tad sam saznao da je sprite ustvari od limuna, tj da bi bar trebao da bude. U njemu je bilo i komadica limuna, a fanta je stvarno mirisala na pomorandzu.

Edited by Sharkywc3
Link to comment
Share on other sites

Nashi sprite i fanta su krsh...

Pre jedno 8 godina kad sam bio na pripremama na klubom, stalno smo cepali gazirana pica ko nenormalni. Pili smo naravno coca-colu i fantu domace proizvodnje, a jednom kad je nestalo, usudili smo se da probamo fantu i sprite turske proizvodnje, kojih je takodje bilo u istoj prodavnici. Tek tad sam saznao da je sprite ustvari od limuna, tj da bi bar trebao da bude. U njemu je bilo i komadica limuna, a fanta je stvarno mirisala na pomorandzu.

Damn...trebali ste da probate i koku mozxda bi u njoj stvarno bilo... [:p][:p][:p]

fml

Link to comment
Share on other sites

i kao prodace ove sto kostaju 95din.....uopste ih ne razumem..majke mi.....

2 potpuno ista proizvoda .,a razlicite cene..pazi molim te ....

Pa oce zato shto kod mene ima samo jedna radnja koja radi celu noc i fazon je negde posle 8-9 samo oni rade i kod njih je kola ni manje ni vishe 107 dinara ....tako da ono ....morash da uzmesh tu ako ocesh 2l kocu

Gotta learn the rules

so i can break dem properly!

Link to comment
Share on other sites

moram priznati da ne znam pošto je koja koca.. malopre sam pola litre platio 50 dinara, jel to mnogo?

inače, gotivim lajt, nekako mi ima bolji ukus, nije da nije slatka al je nekako drugačije slatka :)

Link to comment
Share on other sites

Koliko ja znam koca je kod nas skuplja nego i u americi, bas sam boleta smarao da mi javi koliko je tamo, i valjda je nesto oko dolara 2l ...

U Americi je u vecini prodavnica 99c, mada cesto budu oni popusti pa bude 79c ili da je fazon buy one get one free za dolar i nesto.

Nasa coca cola je mnogo sladja nego americka, mada to je fazon da za skoro svaku teritoriju prave drugaciju kocu koja vishe odgovara ukusima tog trzista, zato i ima tih razlika sto ih sharky pominje.

Bila je jedna od tri zelje koje sam ikad imao...

Founder of Rebels,elite Planetarion crew.

Link to comment
Share on other sites

Chudno razmishljanje al ajd. Logika mozhe da bude sledeca: to su ljudi koji rade za svoju firmu, razmishljaju u njenu korist, lojalni su firmi i pokushavaju da osvoje kupce kao i njihovu lojalnost obezbede.

E sad shto je to kod nas nenormalno to je drugi kraj.

Inache za 2l bocu logika je da to ljudi kupuju za kuci, pa zashto hladiti kad ce on inako da ga baci u frigo, sem ako shaban ne zheli biti konkurentan pa stavi koji komad da se nadje. Inache ochigledno je da funkcionishu po sistemu (coca-cola guys) koji je do this-do that->no fuck up.

sta je to kod nas nenormalno?

da vidim u kojoj zemlji se josh kokakolini putujuci trgovci ponashaju kao sherifi da oni pokushavaju odrediti gde ce da im stoji proizvod u mojoj prodavnici u mom lokalu za robu koju sam ja platio unapred? ne znam ko koga tu zajebava

logika za 2l da nece niko da je kupuje ako nije hladna... jel ti neko radi u koka koli kad razmishljash kao oni?

da vidim koliko ti u toku leta kupish vrucu koka kolu da bi jeodne kuci hladio sat vremena i onda je popio...

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Imam sam ortaka koji odgovara onom opisu 2m + 120kg misxica, samo je dao otkaz upravo zbog toga sxto mu je bedaq da tera ljude da stavljaju kocu od litar (koja se realno najslabije prodaje) u frizxider umesto dvolitrasxice...upravo je on rekao ovo sxto i G!!! cxovek je ljusnuo kesx avansno, a ti treba da mu solisx pamet...naravno to nije bio jedini razlog za quitovanje job-a vec cxitav niz slicxnih debilsxtina...

fml

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...