Jump to content

Coca cola 85din or 95din!?


Recommended Posts

  • Replies 97
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

njihovi ljudi dolaze u vasu prodavnicu i govore vam kako da redjate flashe... koje sokove da hladite... koje flashe da stavljate u frizider (tipa savetuju vas da ne hladte sokove od 2 l jer se oni i onako prodaju vec da hladite fantu od vishnje koja apsolutno ne ide)... lazu neke ljudi da moras prodavati po ceni koja je napisana na etiketi (nije tachno)... josh su kao u fazonu svi u odelima sa kravatama visoki oko 2 m i sa 120 kg min... dakle kao iz nekog filma o CIA ili KGB... smeshno... pri tom se ponashaju kao da im rodjena sestra radi kao predsednik coca cole i spremni su malte ne glavic u vatru  da bace za nju... tuzno...

Chudno razmishljanje al ajd. Logika mozhe da bude sledeca: to su ljudi koji rade za svoju firmu, razmishljaju u njenu korist, lojalni su firmi i pokushavaju da osvoje kupce kao i njihovu lojalnost obezbede.

E sad shto je to kod nas nenormalno to je drugi kraj.

Inache za 2l bocu logika je da to ljudi kupuju za kuci, pa zashto hladiti kad ce on inako da ga baci u frigo, sem ako shaban ne zheli biti konkurentan pa stavi koji komad da se nadje. Inache ochigledno je da funkcionishu po sistemu (coca-cola guys) koji je do this-do that->no fuck up.

Link to comment
Share on other sites

PEPSI PEPSI!:D

ja se nadam da ste upoznati sa rivalitetom pepsija i cole,koji je mnogo izrazheniji na zapadu,jelte.tako da kad pepsi kazhe 2 ipo litre(koja baj d vej izvetri za sekund,SRANJE) po ceni 2,koca mora da odgovori.

inache u hrvatskoj cirkaju kocu od 2,5l:)

koca nije sranje,pepsi je bolji jer ne stvara tolku zavisnost(manje shecera)

eh da.informacija vishe.u usa je kampanja da se zabrane koca i slichni u shkolama,jer kako pretpostavljaju,glavni razlog gojaznosti u amera su gazirani sokovi,a ne brza hrana

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

isti otrov drugo pakovanje...

elem za sledecu sezonu mozda uleti i coca sa vanilom i jos par nekih ukusa imaju u planu...

za visnju je promasaj decenije medjutim kada su pravili promo testove ispostavilo se da od ne znam koliko ljudi 75% je bilo za visnju kao do jaja medjutim FUJ!

i tako su pukli ...

� by Ivan_

alen je van konkurencije.

� by Ignis Dei

Alen mora da bude van konkurencije, jer je Macan

� by Alen

nije bitna strela nego indijanac.

Baseball Club Beograd96

Link to comment
Share on other sites

Od 2002 koca je promenila recept prvi put od kada su izbacili kokain iz recepture...inacxe cxesxce pazarim pepsi, a zadnjih par puta kada sam uzeo kocu (i to ovu od 85) provalio sam da nesxto nije u redu sa ukusom!?

Istina, ranije su Pepsi i CC imali dosta sličniji ukus... sad Koka Kola vuče na limun...

Link to comment
Share on other sites

Moras da imas mozak da bi shvatio. Elem, koca na kojoj pise 85 dinara je jednostavno promotivna cena odnosno jedna od mnogih koka kolinih akcija. E sad to sto su one stare etikete(flase) i dalje u opticaju to je zato sto nece da gube pare pa onda sibaju u prodaju i jedne i druge.

Sve recheno...

Link to comment
Share on other sites

Od 2002 koca je promenila recept prvi put od kada su izbacili kokain iz recepture...inacxe cxesxce pazarim pepsi, a zadnjih par puta kada sam uzeo kocu (i to ovu od 85) provalio sam da nesxto nije u redu sa ukusom!?

E sad za ovo bash nisam siguran. Koliko ja znam imali su postojenje za preradu koke, ali ne secam se da je spomenut igde kokain, vec samo ekstrakt koke.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...