Jump to content

Pretplata na RTS


Recommended Posts

Od oktobra pa do marta 2006 godine placace se redovna pretplata na RTS, 300 dinara, koja ce se placati sa racunom za struju... znaci cak i da nemate TV u stanu, moracete da ispomazete drzavnu televiziju.. weak..

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 61
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Televizija koja nema XXX filmice u svom programu ne zasluzuje da je finansiramo... [:p]

FZ: I have a message to deliver to the cute people of the world...if you're cute, or maybe you're beautiful...

there's MORE OF US UGLY MOTHERFUCKERS OUT THERE THAN YOU ARE!! So watch out.

Link to comment
Share on other sites

Ja ću da plaćam pretplatu, ali ću za to zahtevati kvalitetan program. Ako se program ne popravi u razumnom roku prestaću da plaćam.

Problem je u tome sto ti neces moci da prestanes da placas...Nece biti varjanta kao dobijes poseban racun na kome pise "Pretplata za Nacionalnu TV = 300 din.", nego jednostavno ce se obracunavati preko racuna za struju pa ces morati da placas svidjao se tebi program ili ne...jbg...

[edit] @Stator: [:D][:D] [/edit]

Edited by OrthodoX

FZ: I have a message to deliver to the cute people of the world...if you're cute, or maybe you're beautiful...

there's MORE OF US UGLY MOTHERFUCKERS OUT THERE THAN YOU ARE!! So watch out.

Link to comment
Share on other sites

300 dinara, koja ce se placati sa racunom za struju.

Ja ću da plaćam pretplatu, ali ću za to zahtevati kvalitetan program. Ako se program ne popravi u razumnom roku prestaću da plaćam.

Kako, prestaces da koristis stuju? [:D]

Pretece me OrthodoX za koju sec :)

Edited by Stator
Link to comment
Share on other sites

Problem je u tome sto ti neces moci da prestanes da placas...Nece biti varjanta kao dobijes poseban racun na kome pise "Pretplata za Nacionalnu TV = 300 din.", nego jednostavno ce se obracunavati preko racuna za struju pa ces morati da placas svidjao se tebi program ili ne...jbg...

Ne mora da znači da će to tako biti. EPS nije mnogo rad da pristane na prikupljanje pretplate. Uostalom, ako bude masovnog neplaćanja, staviće malo prst na čelo.

You're all gonna die. Then you'll be dead for way longer than you're alive; like, that's mostly what you're ever gonna be. You're just dead people that didn't die yet...

Link to comment
Share on other sites

Ne mora da znači da će to tako biti. EPS nije mnogo rad da pristane na prikupljanje pretplate. Uostalom, ako bude masovnog neplaćanja, staviće malo prst na čelo.

Pa takav je plan...naravno da bi smesno mali broj ljudi placao da dobijaju odvojeni racun, ali ovako ko ce da rizikuje da mu seku struju zbog dodatnih 300 dindzi na racunu...a kapiram da iako ce se mozda neki buniti prvih par meseci, prasina ce da se slegne i to ce biti kraj...u svakom slucaju we'll have to wait and see...

pozdrav!

FZ: I have a message to deliver to the cute people of the world...if you're cute, or maybe you're beautiful...

there's MORE OF US UGLY MOTHERFUCKERS OUT THERE THAN YOU ARE!! So watch out.

Link to comment
Share on other sites

Shto reche forumski kolega tomkeus, ako se placa ima da igraju kako se kome digne. No frka je, shto se odavno konstatovalo, da narod niti zna shta mu treba niti da li ima pravo na to niti da se bori za ono shto mu treba ili vec ima.

Normalno je u poshti chekati pored 12 shaltera od kojih radi 1. Normalno je da poshta reklamira da ima u svim njenim objektima kupone za net a ima samo u glavnoj poshti i to shtampaju, i to ne na predvidjen papir vec shta otkidaju, i to ne ljudi koji znaju bilo shta o kucanju teksta i na kucacoj mashini. Jednostavno vishe je za kriviti joe-shmoe jer pojedinci uspevaju, ochigledno, da uzdrmaju toliku masu a da niko ne kazhe ni mu ni be. A kad se vec niko ne buni valja kupiti kajmak.

Link to comment
Share on other sites

platicu zbog homicide-a samo :D

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

bice zanimljivo kako bi ispalo sve to, jer ima televizija u privatnom vlasnishtvu koje imaju bolji program od RTSa.

Zashto je uopshte ukidana pretplata?

(ochekujemo zwerka kao PR menadzera svega politichkog da se javi [:D] )

Link to comment
Share on other sites

Pretplata je ukinuta valjda nesto za vreme Slobe, kapiram po principu hleba i igara ... Ono, trebalo je da ulete oni skrembleri, pa ko hoce da gleda mozhe da gleda, ko nece ne mora (pre toga se pretplata placala uz struju ili mozhda infostan, toga se secam iako sam bio klinac) ali je onda stig'o rat, pa je bilo potrebno ljudima pustati propagandu. To ne mozes da radis ako im naplacujes pretplatu :)

Link to comment
Share on other sites

Pretplata je ukinuta valjda nesto za vreme Slobe, kapiram po principu hleba i igara ... Ono, trebalo je da ulete oni skrembleri, pa ko hoce da gleda mozhe da gleda, ko nece ne mora (pre toga se pretplata placala uz struju ili mozhda infostan, toga se secam iako sam bio klinac) ali je onda stig'o rat, pa je bilo potrebno ljudima pustati propagandu. To ne mozes da radis ako im naplacujes pretplatu :)

Jebesh tv-e bez dobre stare, po mogucnosti komunistichke, propagande. E da. Onda si bar znao da ce biti rata. A sada, niti znamo a i gubimo. Mora da je do propagande. [:D]

Link to comment
Share on other sites

svojevremeno, kad se PTC plaćao uz račun za telefon (koji je poštar donosio na vrata) mogao si da kažeš da nećeš da platiš TV, a pošta ti na osnovu dugovanja za TV nije isključivala telefon. nadam se da će tako biti i sa strujom..

inače, po mom skromnom shvatanju principa pravne države (srbija - pravna država, ha ha ha), neustavno je jednu uslugu uslovljavati plaćanjem druge, ali ne znam kako to ide u praksi kod nas, jer je mnogo još stvari neustavno pa opet ljudi najebu..

a ideja o državnoj televiziji kao javnom servisu je u teoriji dobra, i dao bih i duplo više para da se takvo nešto gradi od nule. pretvarati RTS u kome je bar 2/3 radnika ostalo iz doba slobe u javni servis je nešto kao pimp my ride, staviće mu nove felne, al motoru neće ni ulje da promene.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...