Jump to content

Slushalice na RUR standu?


Recommended Posts

U nekom prebrajanju opreme na standu dosao sam do zakljucka da postoje jedne slushalice koje su viska, i prvo sam pomislio da su od nasih dragih DJeva ali njihove nisu, pa me interesuje da neko drugi od "nasih" nije zaboravio par slushalica? Deluju kao da su bas za DJeve pa mi je jedini drugi pik pored kruleta i exilea bio nigger, al' njega nisam stigao da pitam.

Cisto da ne bi bile "svacije" necu reci koje su marke niti kako tacno izgledaju nego onaj ko ih je eventualno zaboravio neka se javi ovde ili na PM pa da vidimo da li su to te i da mu ih vratimo.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 91
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jel video neko mojih 2000 evra? Umem tacno da opisem kako izgledaju :)

^^Ja sam video nekog lika sa fantomkom kako nestaje u mrak sa tvojim iriverom :))))))))

[roflmao]

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

E kad rece mobilni, znaci ja sam imao puku sretju da mi se ne desi nista sa mobilnim jer sam ga 2-3 puta ostavio ono na par desetina metara od mene ... isto u petak. Uzas sa ljudima, uzas ... napisacu neki post o tome sta su sve krali i sta je nestajalo, uzasno.

Link to comment
Share on other sites

Zato je meni neko u roku od 10 minuta uspeo da zabode pljuge i upaljach:)

Ko krade cigare?:)

Edited by modjo

"You may go if you wish. But remember this: walk away now and you walk away from your crafts, your skills, your vocations; leaving the next generation with nothing but recycled, digitally-sampled techno-grooves, quasi-synth rhythms, pseudo-songs of violence-laden gangsta-rap, acid pop, and simpering, saccharine, soulless slush."

Link to comment
Share on other sites

a jebiga zeki shta da kazem nisam uposlio tebe da ubedjujesh ljude da dodju

ja sam mozda neki upaljac uzo sa shanka automatski ali 2 puta su mi zaboli cigare

btw sutra cu saznati koji broj koristi moj mob pa cu tacno da znam ko je zabo

al znachi ono u petak na subotu mi smo otisli oko 1 ja sam oko 1:25 bio gajbi i skonto da mi nema moba pozvao se i bio nedostupan al ono da sam ga zaboravio pa da ga neko sutra nadje i uzme neko ga je zabo

a i da svaka cast pakomu na kablovima :)))

zeki mogo si barem da se obrijesh :P

Edited by Intruder
Link to comment
Share on other sites

Zato je meni neko u roku od 10 minuta uspeo da zabode pljuge i upaljach:)

Ko krade cigare?:)

Uveche kad smo raspremali baja iz Mojoa je naishao na dve pakle cigara i pitao nas je cije su, naravno nismo imali pojma, pa je moguce da su tu negde i tvoje bile, samo zaturene. A sto se upaljaca tice, jedan je ostao na podu posle turnira, kada sam pregledao da li smo sve spakovali.

Moguce je da sam nekom zabo upaljac, radim to slucajno.

Ipak je izrezani a4tech mish vrhunac glodarenja :(

Znaci, zaista cestitam svima koji su nam marnuli bilo sta sa standa, a tu ima izvesnog broja stvari, najgore od svega je sto ste mogli da pitate i verovatno biste dobili to sto vam je potrebno. Nestali su nam neki plakati (nema frke dokle god ih taj ko ih je dig'o okaci a ne spali ;)), nestale su dve Steelpad podloge, ko god da ih je uzeo neka se lepo zabavlja na njima a pokupljeni su i neki kuglicni mishevi od 50 dinara ... to verovatno kao trofej. Zaista treba cestitati onome ko je otvorio kutiju A4 tech wireless misha, uzeo misha i risiver i otishao, on je apsolutni pobednik kradje, barem kod na na standu.

A sa drugih standova su isto nestajale stvari, cujem da dosta G5 misheva nema tegitje (ne znam kome to uopste treba), iz Playstationa su krali diskove sa igrama (ali samo jedan disk od recimo tri na koliko igra ide) i tome slicno.

Link to comment
Share on other sites

Pa Duka mi reche da je plakate nase verovatno marn'o neki klinac koji se muvao tuda, bio u fazonu "jel mozhe poster", duka kao "mozhe samo sacekaj dok vidimo koje imamo" i kad se posle par minuta okrenuo da nesto zavrsi i vratio se, nije ih bilo.

A sto se tiche drugih postera, ja sam "uhvatio" neku kevu sa decom kako je dizala postere za koje sam joj rekao da ne mogu da joj ih dam posto imam samo po jedan od tih (rabotnik) iako sam im vec bio dao nekoliko drugih koje sam imao u vishe primeraka.

Link to comment
Share on other sites

cujem da dosta G5 misheva nema tegitje

Ju ju ju....pa mislim koji retard je mogao da krade tegice iz G5ice??? Ja ne znam da li su ti ljudi kleptomani, pa kradu kad im se ukaze prilika ili vole da skupljaju suvenire...bruka...

A sto se tiche drugih postera, ja sam "uhvatio" neku kevu sa decom kako je dizala postere

Hehehehe...pa kad decica od keve nauce sta se kako radi, plasim se sta bi sve moglo "magicno da nestaje" u buducnosti...

FZ: I have a message to deliver to the cute people of the world...if you're cute, or maybe you're beautiful...

there's MORE OF US UGLY MOTHERFUCKERS OUT THERE THAN YOU ARE!! So watch out.

Link to comment
Share on other sites

e laki, da nemate mozhda neki komunistichki poster vishka? to sam hteo da pitam ali sam svaki put smetnuo s uma..

[roflmao]

a ono za misheve od 50 dinara ave6au.gif ko je toliki klosar...

jebiga bar ste se spremili za sledeci WCG ( valjda )

http://img67.imageshack.us/img67/1829/lol4thlk6.jpg kako pricati sa GM-om

Paladins are gay

Blizzard loves paladins

Therefore, Blizzard is gay

Link to comment
Share on other sites

meni su ukrali mrtvu kozak 2 podlogu (da, da lale, onu!!), munjevito je nestala jedna pakla pljugi i dopola puna flashica sa vodom (?!).

ortaku su zveknuli rejbanke za minut ipo nepazhnje.

a chujem da su se masovno i brzo smenjiavala vlasnishtva nad ati kachketima.

isuse kakvi pachenici..

shto reche ona zhena kada je bila frka oko dzh knjiga uz novosti: - ovima da dash besplatnog mrtvog misha gurali bi se da uzmu.

Lyesmith kept his orange-blond hair pretty much shaved. You could see the lines of his skull. "Tell you what, though. This country started going to bell when they stopped hanging folks. No gallows dirt. No gallows deals."

Link to comment
Share on other sites

Meni ukrali ruznu, plavu, masnu, krpenu podlogu od 50 din. Jebote, prosuo sam kolu po njoj!!! Pa je je ne bih da nije moja :)

Strasno... :(

Edited by oveRk1nd
...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...