Jump to content

HammerFall


Recommended Posts

hearts on fire

hearts on fire

burning burning with desire...

znaci samo pustis pesmu "hearts on fire" i sve ce vam biti jasno

priznajem bio sam i ja u fazi kad sam voleo hammerfall, nekih mozda, ajde da ne preterujem maximalno nedelju dana, smatram sebe muzicki edukovanim, i nisam ogranicen po pitanju bendova, takodje ne slusam bas ono sto drugi ljudi komentarisu za neke bendove(manowar je bend sa najvecom dusom koji je ikad stvoren ako se iko buni moze da leavuje hall :) ), ali covece moras priznati da je jebeno smesan bend, mislim jebem mu mater zar nemogu ni jednu pesmu da napisu da se u njoj ne pominju reci "fire" "steel" ili "power"...

ok ima jedna pesma od njih koja mi je da kazemo "ok" a to je templars of steel

ali ostatak... cista bljuvotina, uzmi slusaj manowar, oni su makar iskreni, jedan od najiskrenijih bendova ikada, ili ako cenis "takvu" vrstu muzike, kao sto je neko vec ranije rekao uzmi i slusaj helloween, to je bend koji zaista ima kvaliteta, bendovi kao sto su hammerfall su ciste komercijale koji prave muziku za napaljene klince da ih slusaju, sto i nije tako lose jer oni preko takvih bljuvotina (ponekad) predju na nesto zaista dobro...

ali da diskutujem o hf-u kao kvalitetnom bendu... ma dajte ljudi ne budite smesni :)

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 64
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

@Hellfire

Nevezano za Hamerfall - prozivke su ti jako lejmerske, mene bi bilo sramota da pishem neshto tako.

@CS

ali covece moras priznati da je jebeno smesan bend, mislim jebem mu mater zar nemogu ni jednu pesmu da napisu da se u njoj ne pominju reci "fire" "steel" ili "power"...

Mmmm... ne vazi li to i za Manowar?

ok ima jedna pesma od njih koja mi je da kazemo "ok" a to je templars of steel

ali ostatak... cista bljuvotina,

Znachi, recimo "Allways will be" i "Dreams come true" su loshe pesme? Izabrao sam njih zato shto su prve koje su mi pale na pamet, a nemaju warrior/fire/steel tematiku.

uzmi slusaj manowar, oni su makar iskreni, jedan od najiskrenijih bendova ikada,

Errr... vazi. [:D] Zanimljivo je da sam zapravo prvo preslushavao Manowar, a tek posle par meseci mi je prvi Hamerfall dopao shaka. Naravno, Manowar mi je i sada smeshan koliko i tada.

kao sto je neko vec ranije rekao uzmi i slusaj helloween, to je bend koji zaista ima kvaliteta

Poslushao davno. Nije mi se svidelo.

bendovi kao sto su hammerfall su ciste komercijale koji prave muziku za napaljene klince da ih slusaju, sto i nije tako lose jer oni preko takvih bljuvotina (ponekad) predju na nesto zaista dobro...

Kahm, kahm... Manowar... kahm. Josh chekamo da predju na neshto dobro? [:D]

ali da diskutujem o hf-u kao kvalitetnom bendu... ma dajte ljudi ne budite smesni :)

Oh well, ako cemo da diskutujemo o kvalitetu, onda cemo po ceo dan da prichamo samo o Blind Guardian-u, poshto po meni, svi ostali koji prave slichnu muziku ne zasluzuju ni da im budu predgrupa. Ali shta sad, mora se neshto slushati izmedju dva albuma BG-a...

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

Ne prozivam nego prezentujem svoje misljenje o bendu zato sto je covek to trazio.Druga stvar je sto se on uvredio zbog toga pa mi je rekao da sam idiot .A ono...meni je taj bend stvarno smesan a ti ocigledno ne razlikujes pojmove prozivanja i zajebavanja(pored ovog drugog obicno stoji neki smajli)...ali to je vec tvoj problem.E sad pitanje za tebe wulfgar: da li si ti odgledao neki spot hammerfalla pa na osnovu toga kazes da su mi prozivke lejmerske ili to kazes cisto da bi nesto rekao?

Ps.nevezano za temu:da me bude sramota za nesto sto napisem na forumu?mora da me zajebavas...

Edited by HellFire)

Let me tell you the tales of your life of

your love and the cut of the knife

the tireless oppression

the wisdom instilled

the desire to kill or be killed.

Link to comment
Share on other sites

da ali pazi manowar je iskren :)

kao sto sam rekao vec ranije likovi su dostigli takav nivo pozerstva da su postali bogovi :)

inace mozda si cuo lose stvari od helloweena, ja sam se licno odusevio kad sam cuo keeper of the seven keys

uvreda je za gardijane da se pominju u ovom topicu, uz hammerfall, to se slazem sa tobom, gardijani nisu grupa oni su vec dostigli nivo kulta

ali manowar mi ne diraj, znaci ljudi su stekli takve fanove koje bi 95% drugih metal bendova moglo samo da sanja. nema jaceg benda od manowara, mozda(/sigurno) ima boljih ali nema jacih :)

inace pazi manowar slusaju dve vrste ljudi, klinci i ljudi koji ih iskreno razumeju, nema sredine :)

edit : inace ako mozes da me pogledas u lice i kazes mi da recimo pesma "master of the wind" nije jedna od najboljih metal balada, skidam ti kapu :)

Edited by Crno-Sunce

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

Nisam slushao, ali evo, potrazicu je malo na slsk ovih dana. Verujem da imaju dobrih pesama, chak sam i chuo jednu, neko vreme je i redovno slushao (!)... hm, zaboravio sam sad kako se zove, ali svejedno, kad mi je jedna od 15 slushljiva, onda nisam u fazonu da kopam dalje.

Da je Manowar najjachi, to svakako, onaj pevach je bash mrcina [:D] , jedino onaj iz Danzig-a ga je mozda zajeb'o. [:D]

Shto se tiche razumevanja, oni su meni smeshni, ali bash smeshni, ono, kao Snoop Dog... kad ih vidim, u fazonu sam: "Daj pojachaj da vidimo shta ce budala da kenja.", ali ne cenim ih kao muzichare.

Fucking yeah, buy our cd motherfuckers and play it fucking loud, alright yeah make those assholes suffer! [:D]

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

upravo si i sam rekao zbog cega su oni do jaja za razliku od drugih pozerskih bendova...

"Fucking yeah, buy our cd motherfuckers and play it fucking loud, alright yeah make those assholes suffer!" oni to otvoreno kazu za razliku od ostalih papana koji se foliraju kao ozbiljni bendovi...

ne moras da ih cenih kao muzicare to i ne trazim ali kao bend, kao celina kao kult zasluzuju postovanje

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

aha.... ti kazes da je tvoje misljenje da HF svira gej metal jel ???

GEJ METAL ???????

i ti kazes da nikog ne zajebavas nego samo kazes svoje misljenje...

Ovo te cini ogromnim idiotom!!!

Sto se tice onih koji vole malo tvrdju muziku, i tvrdji glas reci cu sledece:

Ovde bar razumem sta pevac peva, za razliku od gore pomenute muzike gde od silnog vristanja i foliranja da ti glas bude grub nerazumes nista..

Link to comment
Share on other sites

To sto si ti licno uvredjen/povredjen zbog toga cini tebe idiotom...razmisli o tome:)

@BS : DEATH metal a ne dead,nauci vec jednom pobogu:))

Let me tell you the tales of your life of

your love and the cut of the knife

the tireless oppression

the wisdom instilled

the desire to kill or be killed.

Link to comment
Share on other sites

Death metal je do jaja :)

Grind je isto dobar ali on legne kad se smoriš od deatha :)

Al black nikako ne mogu da svarim... ima jedna pesma od naših gedžovana iz Simargala, zove se "Meeting with..." i to je otprilike sve što mogu da podnesem... čak su i Manowarovi paljevinski lyricsi bolji od "aaaa šuma bljjjjj sekira rrrrr vukodlak" :))))

Link to comment
Share on other sites

Mnogi ljudi (crno sunce:) verovatno misle da kada se kaze death metal da se misli na cannibal corpse,six feet under i sl.Bendovi koji sviraju ekstreman metal sa raznim drugim muzickim uticajima (edge of sanity,opeth,orphaned land,amon amarth itd itd) predstavljaju kreativni vrh metal scene tako da ako si muzicki edukovan trebao bi da znas da kada ti neko kaze:slusam death metal ne mora da znaci da slusa cannibal corpse,ako slusa black metal da je satanista i sl:).Mozda si sve ovo i znao,nebitno ali morao sam to da kazem zato sto vecina ljudi poistovecuje death metal sa cannibal corpsom,black metal sa mayhemom i vitlanjem sekirom po shumi i sl,a to su nebuloze.

Edited by HellFire)

Let me tell you the tales of your life of

your love and the cut of the knife

the tireless oppression

the wisdom instilled

the desire to kill or be killed.

Link to comment
Share on other sites

Nisam gledao sve naravno, ali neke velike bendove jesam... I jos nesto da neko kad smo kod ovoga ne pomisli da sad ja kenjam kao gledao sam ovo ono, ne radi se o tome. Govorim samo ono sto sam video i doziveo i uporedjujem ;) !

No uvek ce biti tu neko ko ce voleti ManOwaR i onda ce tu uvek biti rasprava :D

Nego sta si hteo Kal da kazes tvojom prvom recenicom?

Samo pogledaj sta stoji na LHovom sajtu ako si mislio nesto lose.... (slika iz mog signa)

Sperminator - zaštitnik materice

Link to comment
Share on other sites

HM je po meni ok bend nisam ih nesto preterano slusao.Cuo sam samo par pesam

a The Way Of The Warior je jedna od boljih pesama.

Ne znam zasto su te silne prepirke da li su gay ili ne.Imaju svoj fazon kao i svi.

Mene malo podsecaju na Blind Guardian.A mozda nisu toliko zestoki po tekstovima,nemaju taj kill,kill,die,die stav.

Jedino se ne slazem da je njegov glas slican Bruce-ovom.

Bruce i Eric su po meni najbolji vokali na svetu i niko im nije ni do kolena.

Neukrotljivi!

Link to comment
Share on other sites

Bruce najbolji vokal na svetu to stoji (eric-a nisam cuo)

Maideni su najbolji bend na planeti i oni su moj prvi bend koj sam slusao (inace steve harris mi je idol i na mnogim forumima i fan clubovima nick mi je eddie)

Samo hocu da kazem da Maidene ne mozemo ni porediti HammerFall-om, i da Cans i Bruce imaju neke slicnosti po glasu !

Sto se tice onog da pustim koju pesmu i da poslusam, ZNAM SVE PESME IRON MAIDEN-A I HAMMERFALL-A, tako da nema potrebe da pustam i da preslusavam zbog ranije navedenih razloga... protagonist izvini za uvrede...

Link to comment
Share on other sites

ne slazem se da su oni najbolji vokali na svetu, morrison i cave su za klasu iznad njih, jeste da je morrison mrtav ali samo treba poslusati bilo koju pesmu od doorsa i cuti taj shamanski glas kako propoveda... genijalno, niko i nista se sa tim ne moze meriti,a cave je lud, covek koji moze da otpeva bilo sta i bilo kako

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

cave = nick cave

grupa : nick cave and the bad seeds

najjace pesme : the good son, the ship song, curse of millhaven, red right hand, brother my cup is empty, papa wont leave you henry, henry lee, i njegova najpoznatija(mada po meni ne i njegova najbolja) u duetu sa kajli "where the wild roses grow"

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...