Jump to content

Bijeljina - LIVE


Recommended Posts

  • Replies 180
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nadam se da ce zaziveti neki novi forum ( a nadam se da ce to biti 4glory.org ) gde se neces moci registrovati bez admin invite-a...

Ako budes admin smisljaj sebi kaznu ako me ne invitujesh... XD

Nego ljudi to sto Highl1 kaze za nepoznate ne znaci da ne smete da postujete nego se ne mesajte u "raspravu" izmedju ljudi koje ne znate i vas ne znaju.

@Vladica : Ma neki buljasi :)) zezam se SuRviVoR i RotterDaM,bilo je idrugih ali ne mogu da se setim.Kad mi placas onih 10E za ovu prezentaciju?

Link to comment
Share on other sites

Jao kako bih voleo da upoznam ove nadrkane likove ko ovaj Sweet , ali nebitno necu da smaram&hejtujem.

Inache zar moram tebi da dajem neki razlog zasto mene interesuje i bez tvog odobrenja nesmem da pitam??? Pitao sam Mishu , i ti nemas nikakve veze sa tim , ako on nece da odgovori ok , ali dosta mi je takvih retarada ko ti sto misle da su ludi.

Link to comment
Share on other sites

Jao kako bih voleo da upoznam ove nadrkane likove ko ovaj Sweet , ali nebitno necu da smaram&hejtujem.

Inache zar moram tebi da dajem neki razlog zasto mene interesuje i bez tvog odobrenja nesmem da pitam??? Pitao sam Mishu , i ti nemas nikakve veze sa tim , ako on nece da odgovori ok , ali dosta mi je takvih retarada ko ti sto misle da su ludi.

Predpostavljam da ce ti sweet & CO. ovo reci "28 avgust, Sava Centar, WCG tour"...

bnlsignature.jpg
Link to comment
Share on other sites

Hmm razumem 'obe' strane, ali samo cu reci vladici da ne bi trebao da osvoji wcg na ovaj nacin. Mislim nemam nista protiv idi LT mass air ali brate dokazi se da si bolji igraj makar na taj mass air umesto tenkici / gyrocopteri. U krajnjem slucaju igraj drugu rasu vs pojedinih likova. Ti ako osvojis wcg ides u singapur i tamo treba da predstavljas nasu drzavu... Bilo bi lose da radis taj 'abuse'.

Edited by Mare

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

Hmm vi svi ovde pricate o nekom abusu,no skillu,a vi da mozete da osvojite WCG kao nebiste to uradili pa makar bilo i lamer,stvarno serete puno,jeste to lame,jeste to na pizdaka,to i mene nervira,ali brate Singapur je Singapur,brate WIN je WIN,igram da pobedim bilo kako samo da pobedim......a naravno i vi bi to isto uradili samo sada kenjate al dobro.....

logo_phpBB.gif
Link to comment
Share on other sites

molim da niko sa strane ne postuje na ovo(oni koji ne igraju war)

za ostale me ne interesuje "ovo samo upucujem miletu i sharkyu" jedini koji su wajnovali ovde,mile to nije direktno izrazio dok sharky jeste, obojica jebete na ladderu tipa sabijam top humane, ne gubim od humana poslednjih 50partija etc. u tom ste fazonu,i onda dodje vladica i prebije vas na mass towera.i sta se zalite?necete da cimate nekog orca humana na CG i da mu kazete idi na mass towera moram da naucim da igram vs toga, ali ne vas mrzi a da uzmete i odigrate jedno 5partija dnevno vs toga znali bi da se odbranite tako razmislite.

@h1 sto da ne uzme wcg na lame?svaka rasa ima ono sto joj treba, partija traje dok se ne zavrsi tako da svaka rasa mora da koristi svoj arsenal za pobedu,sve sto se moze napraviti ima counter tako da i za kule postoji, ud ide harass i brze destrose, humanu ne treba zato sto su mortari sastavni deo vojske, orc brzi katapulti rideri sta oces, elf kao sto moze da bira kojeg oce heroja da otvori partiju tako moze da bira kad ce da zavrsi humana i kako ce da sjebe kule.

@sharky sto napadas vladicu kad si reko da si trebao uzeti pandu?

@mile znas sam da je DR extra za fajt ali je losa vs kula promeni support heroja ili slicno, i cujem da nisi scout do 10min :)))) noobler ^^

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

Najgore je Fato sto svi znaju taj mass ali iako znas sta ce da uradi JAKO ga je tesko odbraniti.

kao sto rekoh znaju ga oni, ali ne cine nista kako bi vezbali i kontrirali to.kao prvo to se ne brani :) posto te kule ne napadaju nego ti njih, kao drugo da se toliko tesko brani, nije tacno kako je onaj lik osusio vladicu iz u5 ili tako nesto imao je 31tower i izgubio je sto znaci da nije toliko extra taktika.. dok znas kako da je kontriras,neka pita tog extra humana kojeg dobiju RE CG?i onda neka mu kazu idi na mass towera ne vidim problem?

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

srecom mile i sharky su u tih 10 % :) cek ljudi ovo jeste imba ja se slazem ali imba je i warden panda hunter drayada pa jer neko vidi mene da se posle svakog turnira na kome me sharky dobije na tu foru zalim ko sto on kako kaze nema jedinici sa kojima se moze braniti od ovoga tako i ja kazem da nemam jedinice sa kojima se mogu braniti od onoga i sad sam ja abuser a on je skiller ma pustite me te price

Ma Pusite Ga KraLjU Vladici Ekekekke :D :P :

Link to comment
Share on other sites

svi koji ste me spomenuli a nemate pojma jebeno ko sam ne uzimajte me u usta. kad se vratim u scg mozemo lepo da se sastanemo svi zajedno nema nikakvih problema.

lepo ja i sweet 2v2 vs bilo koga moze i 4v2 ne cimam se uopste.

a ti vladice citaj moj jebeni post i ne ubacuj mi reci u usta kad to nisam rekao! to sto ti tako razumes to je tvoj rpoblem.

Link to comment
Share on other sites

srecom mile i sharky su u tih 10 % :) cek ljudi ovo jeste imba ja se slazem ali imba je i warden panda hunter drayada pa jer neko vidi mene da se posle svakog turnira na kome me sharky dobije na tu foru zalim ko sto on kako kaze nema jedinici sa kojima se moze braniti od ovoga tako i ja kazem da nemam jedinice sa kojima se mogu braniti od onoga i sad sam ja abuser a on je skiller ma pustite me te price

Istina brate istina :)) ...... kao sto mene gazi npr elf sa mass bears dh panda dh orb kada idem na ghoulove ili orc sa chain i wawe grunt/raider tako i ovo gazi Elfa i ostale rase :) jbg svi abusujemo pa da vidimo ko je najbolji -.-

logo_phpBB.gif
Link to comment
Share on other sites

molim da niko sa strane ne postuje na ovo(oni koji ne igraju war)

za ostale me ne interesuje "ovo samo upucujem miletu i sharkyu" jedini koji su wajnovali ovde,mile to nije direktno izrazio dok sharky jeste, obojica jebete na ladderu tipa sabijam top humane, ne gubim od humana poslednjih 50partija etc. u tom ste fazonu,i onda dodje vladica i prebije vas na mass towera.i sta se zalite?necete da cimate nekog orca humana na CG i da mu kazete idi na mass towera moram da naucim da igram vs toga, ali ne vas mrzi a da uzmete i odigrate jedno 5partija dnevno vs toga znali bi da se odbranite tako razmislite.

@h1 sto da ne uzme wcg na lame?svaka rasa ima ono sto joj treba, partija traje dok se ne zavrsi tako da svaka rasa mora da koristi svoj arsenal za pobedu,sve sto se moze napraviti ima counter tako da i za kule postoji, ud ide harass i brze destrose, humanu ne treba zato sto su mortari sastavni deo vojske, orc brzi katapulti rideri sta oces, elf kao sto moze da bira kojeg oce heroja da otvori partiju tako moze da bira kad ce da zavrsi humana i kako ce da sjebe kule.

@sharky sto napadas vladicu kad si reko da si trebao uzeti pandu?

@mile znas sam da je DR extra za fajt ali je losa vs kula promeni support heroja ili slicno, i cujem da nisi scout do 10min :)))) noobler ^^

veruj mi fato pre ce ovaj namasovati gomilu tenkova i girokoptera i srusiti mu bazu nego sto ce panda stici da pobije sva ta govna... uostalom nije njemu samo to vojska on moze da te drnda i sa herojima i malo nesto vojske + vodice itd. Ma uostalom zbog ovakvih stvari i igram dotu.. da se ne nerviram ko kreten :/

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

veruj mi fato pre ce ovaj namasovati gomilu tenkova i girokoptera i srusiti mu bazu nego sto ce panda stici da pobije sva ta govna... uostalom nije njemu samo to vojska on moze da te drnda i sa herojima i malo nesto vojske + vodice itd. Ma uostalom zbog ovakvih stvari i igram dotu.. da se ne nerviram ko kreten :/

ako ogradis bazu AoWima i protektorima nece moci tako lako da je ubije,onda dodje panda i objasni..pogledaj hoimerunball-vs-remind.remind se mnogo dobro branio ali TT imba je pobedila...

Link to comment
Share on other sites

realno svi ste najpametniji kako pobediti jebeni strat [:p]

evo za pocetak,sto se pande tice,imao je mile pandu level 7 ja mislim i opet NISTA nije mogao

jednostavno,vs humana uzmite orca pa smisljajte kako cete castere da ubijate,ne tenkove [:D]

a i previse napadate vladicu,jeste smorio(i mene [:)] ) ali opet npr drugu vs mileta je dobio na echo-u,bez kula etc.

tako da prvo odgledajte repove ,ako ih bude ikad bilo [:D] pa onda komentarisite.

i smarajte i malo greena,vs riste je isao mass towera i mass batova,tako da nije vladica lamer [:p]

Edited by < 4gl > Filip
Link to comment
Share on other sites

Dajte te jebene replayeve, pokazite kojotu sta znace repovi posle tura :)

But I doubt there's a journey planned for me - As I own every moment of my life

And the blessed they shall call it blasphemy - But I know what I think is right

Still the sun and the stars will shine for me - For the pure I will fight

For no king I will die - For my thoughts I will live

Link to comment
Share on other sites

realno svi ste najpametniji kako pobediti jebeni strat [:p]

evo za pocetak,sto se pande tice,imao je mile pandu level 7 ja mislim i opet NISTA nije mogao

jednostavno,vs humana uzmite orca pa smisljajte kako cete castere da ubijate,ne tenkove [:D]

a i previse napadate vladicu,jeste smorio(i mene [:)] ) ali opet npr drugu vs mileta je dobio na echo-u,bez kula etc.

tako da prvo odgledajte repove ,ako ih  bude ikad bilo [:D] pa onda komentarisite.

i smarajte i malo greena,vs riste je isao mass towera i mass batova,tako da nije vladica lamer [:p]

pa sta mislis od koga je vladica naucio to?pa od greenakamasstowersabilokojomrasomabuse,au mile ti si imao pandu lv 7 i nisi dobio pa sta si ti radio :|

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

brate to je bila lol partija , on ne izlazi iz baze ima 5 expova sa po 30 kula najmanje, i onda izadje sa svom vojskom na moj exp. ja mu ubijem sve i heroje i tenkove i girose ali on meni sve gradjevine. ja to sve ne sagradim njemu ta ista vojska opet dolazi na moj 2 exp i tako sat vremena , btw ja imam 2 expa.Pod 1 niti sam se zalio niti lejmovo ja sam cutao , bole me kara zbog igrice, jedino se sharky bunio da je lame.Nego ne razumem vladicu kuka kako ja samo idem na DR i pandu mgs i dryds i da je to imba, ok imba je , ali sharky ne ide na to. to znaci vladice da ti ne mozes ni mene ni njega da dobijes na vojsku nego samo na tenkove, i rekao sam ti da sa tobom smem u pare da igram sve mape sem lt-a na peglu, a to sto si bolji na lame svaka ti cast. ... a onaj mali sto laprda gore ne znam mu ni ime ... jer ga zna neko??

Link to comment
Share on other sites

Jao kako bih voleo da upoznam ove nadrkane likove ko ovaj Sweet , ali nebitno necu da smaram&hejtujem.

Inache zar moram tebi da dajem neki razlog zasto mene interesuje i bez tvog odobrenja nesmem da pitam??? Pitao sam Mishu , i ti nemas nikakve veze sa tim , ako on nece da odgovori ok , ali dosta mi je takvih retarada ko ti sto misle da su ludi.

Nishta od ovog te se ne tiche, i ne znash nikog od ovih ljudi, a svi se znaju uzhivo, tako da samo zaobidji celu prichu.

za ostale me ne interesuje "ovo samo upucujem miletu i sharkyu" jedini koji su wajnovali ovde,mile to nije direktno izrazio dok sharky jeste, obojica jebete na ladderu tipa sabijam top humane, ne gubim od humana poslednjih 50partija etc. u tom ste fazonu,i onda dodje vladica i prebije vas na mass towera.i sta se zalite?necete da cimate nekog orca humana na CG i da mu kazete idi na mass towera moram da naucim da igram vs toga, ali ne vas mrzi a da uzmete i odigrate jedno 5partija dnevno vs toga znali bi da se odbranite tako razmislite.

@h1 sto da ne uzme wcg na lame?svaka rasa ima ono sto joj treba, partija traje dok se ne zavrsi tako da svaka rasa mora da koristi svoj arsenal za pobedu,sve sto se moze napraviti ima counter tako da i za kule postoji, ud ide harass i brze destrose, humanu ne treba zato sto su mortari sastavni deo vojske, orc brzi katapulti rideri sta oces, elf kao sto moze da bira kojeg oce heroja da otvori partiju tako moze da bira kad ce da zavrsi humana i kako ce da sjebe kule.

@sharky sto napadas vladicu kad si reko da si trebao uzeti pandu?

@mile znas sam da je DR extra za fajt ali je losa vs kula promeni support heroja ili slicno, i cujem da nisi scout do 10min :)))) noobler ^^

Ja ne dobijam sve humane, dobar human kao shto je Tod, Fire itd me skoro uvek dobiju, i to ne na lame, nego na pure skill. Lepo idu ljudi na mortare, knightove, priestove i rifle, uzmu shtapic, vracaju jedinice u bazu i to je to... I od tower rusha gubim, ali od toga ima odbrane, i na to se ne zhalim uopshte. Ali na lame mass tower-a gubim i od totalnih idiota, a ne od Vladice koji je jedan od najboljih humana na LT-u u evropi. Samo me nervira kad Vlad loshe odigra, a ja dobro, i opet ne mogu da ga pobedim...

Shto se kula tiche, chisto da znash da sam mu jednu expanziju sa 8 skroz upgreadovanih balista unishtavao jedno 7 minuta, ako ne i vishe, a on nije ni popravljao niti se na bilo koji nachin trudio da me sprechi u tome.

Gnoll sam ja generalno loshe odigrao, izmedju ostalog zato shto mi se ubagovalo, pa mi nije davao nikakav znak da mi je bilo shta napadnuto, i tako sam izgubio 2 expanzije, i jedva izvukao glavnu na jedno 150 hp-a. Probao sam sa tinkerom, mislio sam da cu ako dobijem 6. level uspeti da uradio neshto, da se gubim neshto sa fabrikom i zaletanjem, ali tako nisam uspeo da ubijem ni jednu kulu... Gnoll je Vlad odigrao bolje, i to je zasluzhio da dobije.

Ali nije zasluzhio da dobije mileta, bar po meni... Pazi kad je vladica vratio shtapicem tenk u bazu i on se sam lechio, a mile ga je tuko dark rangerkom i sa 12-13 jedinica, i nije mu skidao helt. Mile je odustao posle jedno 5 minuta konstantnog udaranja jednog tenka, kad se tenk sa 200 hp-a izlechio na 600...

A shto se tiche ovog miletovog ne-scoutovanja, mile je znao da vlad ima exp, i ishao je na fast creep do 3. level-a, i onda je uzeo pandu i zaleteo se na exp, i ubio je jedno 8 upgreadovanih kula, ali je ostalo josh 2 kule, a mile je izgubio skoro celu vojsku... Vladica se tp-ovao pa je morao i mile. Mile je odmah krenuo na taj isti exp, i dok je doshao, opet je bilo novih 10 kula... Ovaj put 2 puta upgreadovanih...

srecom mile i sharky su u tih 10 % :) cek ljudi ovo jeste imba ja se slazem ali imba je i warden panda hunter drayada pa jer neko vidi mene da se posle svakog turnira na kome me sharky dobije na tu foru zalim ko sto on kako kaze nema jedinici sa kojima se moze braniti od ovoga tako i ja kazem da nemam jedinice sa kojima se mogu braniti od onoga i sad sam ja abuser a on je skiller ma pustite me te price

Imash odgovor gore posle fatinog quote-a.

ako ogradis bazu AoWima i protektorima nece moci tako lako da je ubije,onda dodje panda i objasni..pogledaj hoimerunball-vs-remind.remind se mnogo dobro branio ali TT imba je pobedila...

Kao shto si rekao, imba je pobedila...

Kako jebeno necete shvatiti da imba ne postoji u igrici, jednostavno ne znate da izcounterujete neku taktiku i to je cela prica, lepo kaze fata ako ne mozes to da pobedish sedi razmisli 30 min. kako to mozes dobiti ako ti ni to ne pomaze odigraj 5 partija dnevno vs te tact....

A kula od 800 hp-a sa 11 armora koja koshta 100 golda je balansirana?

a i previse napadate vladicu,jeste smorio(i mene [:)] ) ali opet npr drugu vs mileta je dobio na echo-u,bez kula etc.

Da, dobio je zato shto je Mile znao da i ako dobije, posle ce igrati LT, na kom opet nema shanse... A i jesi video da je mile uzeo alhemistu 1. put u zhivotu? Nije igrao ozbiljno, that's it. A i za ovo da je Vlad igrao bez kula, pa dobro i jeste... Imao je samo 4 na expanziji.

brate to je bila lol partija , on ne izlazi iz baze ima 5 expova sa po 30 kula najmanje, i onda izadje sa svom vojskom na moj exp. ja mu ubijem sve  i heroje i tenkove i girose ali on meni sve gradjevine. ja to sve ne sagradim njemu ta ista vojska opet dolazi na moj 2 exp i tako sat vremena , btw ja imam 2 expa.Pod 1 niti sam se zalio niti lejmovo ja sam cutao , bole me kara zbog igrice, jedino se sharky bunio da je lame.Nego ne razumem vladicu kuka kako ja samo idem na DR i pandu mgs i dryds i da je to imba, ok imba je , ali sharky ne ide na to. to znaci vladice da ti ne mozes ni mene ni njega da dobijes na vojsku nego samo na tenkove, i rekao sam ti da sa tobom smem u pare da igram sve mape sem lt-a na peglu, a to sto si bolji na lame svaka ti cast. ... a onaj mali sto laprda gore ne znam mu ni ime ... jer ga zna neko??

Ma ne kazhem ni ja da je Vlad losh, narochito ovu taktiku odigra dobro, napadne te na 3 strane i u isto vreme se expanduje. Samo kad bi mogao da ga pobedish kad odigrash 5 puta bolje od njega, a ne da to mora da bude 20 puta...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...