Jump to content

Bijeljina - LIVE


Recommended Posts

svi znate da volim da se zezam i sve ali sad sam mrtav ozbiljan i ostajem pri zvojim recima ocigledno je da se ja mishi nisam svidjao vec duze vreme i ovo je iskoristio samo kao povod da mi sve kaze "u lice" preko foruma sta misli o meni i ja to necu zaboraviti a tu neke usluge i to ja nisam nikad trazi nikakvu uslugu od mishe evo to govorim javno

Ma Pusite Ga KraLjU Vladici Ekekekke :D :P :

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 180
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ovaj uredu je to sto se svacate ali oce li ko meni da da REPLAYE !!!!!!!

dajte ljudi ubi se citajuci ovo u nadi da cu naci nesto ali njih NEMA!!!

ako neko ima nek mi posalje na stabilo@alfagm.net nemora sve ne [moze daj sta das :)))

PS Vladoice je car !!!!!!!!!!!!!! pozdravi Natasu :))) [}:)]

Link to comment
Share on other sites

damn... da ovako neshto nisam vec jednom doziveo ne bih verovao da je istinito:)

nije moje da se mesham ... ali ipak sam upoznao vecinu likova iz srbije koji igraju wc3 i mislim da ste stvarno IMBA likovi :DD , ono maximalnoo opushteni i maximalnox2 zajebancija :D ... tako da nebi ste trebali dozvoliti ovako svadju ! zar se niko od vas nije mogao setiti da to prekine na samom pocetku ! ... a sad je gotovo zar ne ?? bezze se posvadjashe Vladica i Misha... mda ja sam ovo sve vreme posmatrao.. i smoje tacke gledishta se jasno vidi da Misha i nije mislio ozbiljno ono shto je rekao... samo je to josh vishe potvrdjivao zato shto niko nije hteo da stane na njegovu stranu naravno jer je to svadja zbog glupe igrice a to neki likovi nisu mogli jednostavno reci nego su i oni morali neshto 'pametno' prokomentarisati... shto je josh vishe sjebalo stvar! a naravno i Misha je znao da je to glupost ...ali kad upadnesh u zivo blato do vrata ne mozesh izaci :DD tako da se i on prepustio slucaju zbog cega ce se kasnije verovatno kajati ... a mozda cak i pomiriti s VLadicom :)

eto... ukratko sam vam metaforicno prepricao moj dozivljaj s drugom tj. svadja zbog glupe igrice :) i naravno it's so hard to say im sorry ;)

dobro mozda se MIsha i nece sloziti samnom ... ali kao shto rekoh ovo je moje misljenje :DD zato ako vam se ne svidja molim vas nemojte nishta ni komentarisati ;)

Edited by j2c[wc3]YuRi

I know i can!

Link to comment
Share on other sites

nightEL.jpg

e ovo samo probavam dal mi radi slicica :)))

i kad sam vec ti GDE JE MOJ REPLAY !!!!!!!!

Ajde ljudi smiluj te se barem mi jedan posaljite :((

eve opet mail stabilo@alfagm.net [:o)]

PS ako mi slicica ne radi moze li neko da mi objasni KAKO ??!! posto sam ja %%

Link to comment
Share on other sites

nightEL.jpg

e ovo samo probavam dal mi radi slicica :)))

i kad sam vec ti GDE JE MOJ REPLAY !!!!!!!!

Ajde ljudi smiluj te se barem mi jedan posaljite :((

eve opet mail  stabilo@alfagm.net  [:o)]

PS ako mi slicica ne radi moze li neko da mi objasni KAKO ??!! posto sam ja %%

Niko od nas igracha nema replayeve, ima ih samo u igraonici u Bjeljini, pa ako tebe ne mrzi da se iscimash do bosne da ih uzmesh dobro, nas sve mrzi verum nam...

Organizatori su pokushali da okache replayeve, neshto se buggovalo, kad budu mogli okachice, end of story!

@celo ovo "napushavanje":

Vladica mi je bio, ostao, i ostace ortak! Mi se nismo posvadjali uopshte, samo je palo malo zdravog napushavanja :)) Zasluzhio je, jbg [:p]

Mene se bilo shta izmedju Mishe i Vladice ne tiche, to je njihova stvar! Isto tako definitivno ne traba da se tiche ljudi koji ih ne znaju, ili ih ne znaju dobro!

Link to comment
Share on other sites

replay-eve sam poslao highl1-ju... slicica ti ne radi zato sto ti adresa nije ispravna http://nightel.jpg/ ovo ne postoji extenzije sajtova su lude ali ni jedna ne nosi format slike kao sto je (jpg, gif, png, itd.) znaci treba da imas hosting + adresu gde ces da okacis to. ili da postavis sliku na neki od free servisa za postavljanje slika kao sto je http://image2share.com

eto...

Link to comment
Share on other sites

o boze kako se vi samo svadjate , i to oko stvari oko koje bi samo ja sharky i vlad trebali da se prepiremo ... evo ovo je zadnje sto cu da kazem , zao mi je sto su se misa i vlad pokacili , ali verujte da ovo nije samo zbog vladicinog lame-a vs mene nego njega vlad nervira vec duze vreme ... to je moje misljenje,a razore sto se tebe tice normalno je da ces da branis vladicu i da govoris da on ima najbolji mikro kad ste najbolji drugari, a ako mene neko pita po meni je trenutno sharky No1 u war-u i ko hoce da se kladi samnom za wcg moze u nedelju, ne podcenjujem nikoga ali trenutno je  u najboljoj formi , jeste da je rista uzeo tur u Bjeljini ali nije igrao vs sharky-a koga sam ja dobio , kolko tolko na srecu i vladica 2x na cist lame ... jedini ko moze da uzme wcg sem sharky-a je isti taj rista!!! fu aLL

Ja sam samo rekao da ima najbolji mirco(sto je manje vise evidentno), a ko je trenutno najbolji nas war3 igrac to neznam ali wcg ce to pokazati...

@Sharky... ma ja cu biti srecan ako grupe prodje kakav sam raspad postao :)

retired...

Link to comment
Share on other sites

ovako posto vidim da se i vi smarate daj da probam avatara posto sam i

to namestio :))) { i to sam niko mi nije pomogao } [:D]

A da znate da ceo dan danas cekam na ovom forumu cekajuci repalye [:(]

ama bas ceo dan !!! i da nemam da se zanimam ovim avatarom ne znam sta bi

[:o)] ali ipak ako bi to moglo malo konkretnije kad ce biti da ja ne bi ceo dan

ovde smarao [:p] :)))??

Link to comment
Share on other sites

Idi zhivi zhivot malo... Ja bi se ubio da mi je jedina zanimacija chekanje nechijih replayeva.

hehe ko mi kaze vidis da si se sav osusio nevidis dalje od monitora retardu

sta tebi puca k*ra# sto ja cekam idi ti prozivi jos to malo sto ti ostalo vidis da si se sav osusio [}:)]

Link to comment
Share on other sites

foxs.. ipak mislim da si bezobrazan

ispileo si se pre par dana, imas samo 6 postova, sto znaci da si skroz nov ovde ili si bio bezobrazan pa ti je neko zalepio ban...

Moras prvo da steknes postovanje medju ljudima pa onda da ih prozivas i vredjas (a opet i onda je pitanje da li bi trebalo)....

Sharky kakav takav je, nije on ovde dosao da bude maneken nego igrach wc3 i to jedan od nasih najboljih...

A lepo ti je i rekao.. idi malo radi nesto drugo, nemoj samo da cucis i cekas replaye

ONE & ONLY: XWOLF

Link to comment
Share on other sites

foxs.. ipak mislim da si bezobrazan

ispileo si se pre par dana, imas samo 6 postova, sto znaci da si skroz nov ovde ili si bio bezobrazan pa ti je neko zalepio ban...

Moras prvo da steknes postovanje medju ljudima pa onda da ih prozivas i vredjas (a opet i onda je pitanje da li bi trebalo)....

Sharky kakav takav je, nije on ovde dosao da bude maneken nego igrach wc3 i to jedan od nasih najboljih...

A lepo ti je i rekao.. idi malo radi nesto drugo, nemoj samo da cucis i cekas replaye

hmm..pa mozda ne bi toliko cekao replaye da niste napravili toliku galamu oko

tih tenkica [:)] pa me zanimalo sta se desilo tako da sam danas cekao replaye

a to se njega ne tice , da je rekao drugacie ja nebi tako reagovalo ali sam se osecao omlovazavano a to niko nevoli mozda on igra bolje od mene ali mu to nedaje pravo da mi spusta na svaki post {koi nije bio upucen njemu }

tako da dok ostali budu gledali svoja posla ja cu gledati svoja !

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...