Jump to content

Bijeljina - LIVE


Recommended Posts

  • Replies 180
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Human IMBA, malo i na njega da whinujete... Micro ubedljivo najbolji u drzavi ima Vladica, gledao sam ga mali milion puta kako igra, a bogami i sve ostale sam pogledao i tu nema sta vise da se razglaba... Strasno su me razocarali neki likovi sa foruma, koji zbog jebene igre su krenuli u zesce napusavanje vladice... sramota...

retired...

Link to comment
Share on other sites

Brate ja se nisam meshao u raspravu nista zesce , samo sam pitao za jebeni razlog sto vladicu napusavaju , kad bi:

1.Za pobedu 90% tih istih isto tako abjuzovalo samo da mogu

2.Rista vs green rep , rista toweruje green-a i to kao nije bash nimalo abuse , kada oboje imaju isto vojske i ovaj postavi 3-4 towera i ne znas sta prvo da tuces...

3.Glupo je uopste omalozavati bilo ciji stil igre samo zato sto ga nisi pobedio , da je isto tako igrao i izgubio niko ni rec ne bi rekao.

Link to comment
Share on other sites

ti mene zajebavas? mora da si gledao drugu partiju. odgledaj prvu pa mi onda pricaj o lame-u

"mora da si gledao drugu partiju"

"odgledaj prvu"

KUkuuu, odakle da ih gledam kad link ne radi...

Ste vi to poneli na CD iz Bijeljine repove pa delite medju sobom ili ste pokupili bar nesto sa onog linka dok je radio...

Zar niko iz Bijeljine nije provalio da onaj link sto je dat NE RADI?

[b)]

ONE & ONLY: XWOLF

Link to comment
Share on other sites

mene je sigurno mnogo veci broj ljudi razocarao nego tebe, o toj temi necu ni da pocinjem jer ce doci do zesce svadje. a meni se jednostavno jebe za war i nije poenta toga nego je poenta sto on vs svojih ortaka kad ne moze da dobije lameuje i posle prodaje mudrost i dize karu a ovamo ih tapse po ledjima, te dvolicnosti i licemerja mi je vise pun kurac.

Link to comment
Share on other sites

mene je sigurno mnogo veci broj ljudi razocarao nego tebe, o toj temi necu ni da pocinjem jer ce doci do zesce svadje. a meni se jednostavno jebe za war i nije poenta toga nego je poenta sto on vs svojih ortaka kad ne moze da dobije lameuje i posle prodaje mudrost i dize karu a ovamo ih tapse po ledjima, te dvolicnosti i licemerja mi je vise pun kurac.

A oni ne lame-uju sa elfom ? Ma daj pusti se prazne price, pa i treba da ih proziva ako su vec ortaci ne vidim nista lose u tome, a ti sto si uzeo da vredjas e to je vec jadno...

retired...

Link to comment
Share on other sites

cek vredjam? od uvek je on bio debeo i ostace za mene debeli makar imao i 34 kilograma. razore nema sta sa tobom da se raspravljam ti si se pokazao u par navrata

Ja ?!? k... kako god ti kazes.. ali da sa nekim s kim si bio k, bio mu u kuci i svi zajedno izlazili i extra se zezali, kazes da je svinja koja se samo tovi i igra war3, mislim da nije tesko videti koje upravu!

retired...

Link to comment
Share on other sites

to sam rekao ne poricem, i da bio sam mu u gajbi i da izasli smo zajedno i da uradio sam mnogo stvari za njega i da svima sam vam cinio usluge i da svi kad ste bili sjebani i kad vam je nesto trebalo uvek sam bio tu da pomognem i da imam pravo da tako nesto kazem kad mene neko ne postuje i opet cete cimati kad bude trebalo kao i svaki put do sada i da mileta i mene tacnije.

mozda nisam trebao to da kazem ali stojim iza svojih reci.

Link to comment
Share on other sites

cek vredjam? od uvek je on bio debeo i ostace za mene debeli makar imao i 34 kilograma. razore nema sta sa tobom da se raspravljam ti si se pokazao u par navrata

Misho ne znam odakle ti obraza da kazesh tako neshto za coveka koji nikad nishta loshe nije mislio o tebi, cak te primio u kucu i nikad ti nishta nije rekao ...... a i shto se ti bunish shto je vladica lameovao vs mileta kad cak i mileta boli kurac za vladicin lame?

Tim tvojim postom si pokazao svoj obraz i dosta sam shvatio iz njega :/

bnlsignature.jpg
Link to comment
Share on other sites

ja se nesecam miso da sam ikad trazio ista od tebe niti cu ikad ista traziti jer od sad nezelim nikakav kontakt sa tobom ni na netu ni u rl ti si svoja prava osecanja iskazao bez ikakve provokacije ka meni i uvredio me ako mi je to hvala sto sam prema tebi bio druzeljubiv i ljubazan i zvao te u svoju kuci znaci da sam ja isapo budala i pogresno te procenio potrudicu se da takve greske vise nepravim.Tvoj post na 4 strani govori sve o tebi sto ja trebam da znam.Sto se tice mileta sharkija volim ih i dalje ja znam da cenim to sto me je sharky zvao u njegov dom i jeo sam za stolu sa njim i njegovim roditeljim i nebitno sta mislili oko igre zelim da odnosi izmedju nas ostanu najbolji,,vece posle partija i lama mile me je zvao da spavam kod njega za vreme wcg-a (jer moram da idem dan ranije u bg da igram qualy jer nisam u ns) i znao je da ceni to sto je spavao kod mene 2 puta i to mi se jako svidelo.

Edited by Vladica

Ma Pusite Ga KraLjU Vladici Ekekekke :D :P :

Link to comment
Share on other sites

A oni ne lame-uju sa elfom ? Ma daj pusti se prazne price, pa i treba da ih proziva ako su vec ortaci ne vidim nista lose u tome, a ti sto si uzeo da vredjas e to je vec jadno...

Samo chekam da ti upadne Vladica na LT-u na WCG-u [:D]

@Vladica: Jbg, izvini zbog svog ovog napushavanja zbog glupe igrice, ali si me stvarno iznervirao, ne samo zbog tog lame-a, to je u redu, i to je nachin da dobijesh protivnika, nego najvishe zbog nagovaranja Riste da delite pare svaki turnir, a dok si ti bio najbolji, nikad nisi delio pare ni sa kim. I josh samo da podsetim shta je bilo u Nish-u... Ovo lameovanje je samo dolilo ulje na vatru. Aj nema veze, videcemo se na WCG-u, samo se nadam da i ako uzmesh WCG, da to nece biti na ovaj nachin.

Link to comment
Share on other sites

o boze kako se vi samo svadjate , i to oko stvari oko koje bi samo ja sharky i vlad trebali da se prepiremo ... evo ovo je zadnje sto cu da kazem , zao mi je sto su se misa i vlad pokacili , ali verujte da ovo nije samo zbog vladicinog lame-a vs mene nego njega vlad nervira vec duze vreme ... to je moje misljenje,a razore sto se tebe tice normalno je da ces da branis vladicu i da govoris da on ima najbolji mikro kad ste najbolji drugari, a ako mene neko pita po meni je trenutno sharky No1 u war-u i ko hoce da se kladi samnom za wcg moze u nedelju, ne podcenjujem nikoga ali trenutno je u najboljoj formi , jeste da je rista uzeo tur u Bjeljini ali nije igrao vs sharky-a koga sam ja dobio , kolko tolko na srecu i vladica 2x na cist lame ... jedini ko moze da uzme wcg sem sharky-a je isti taj rista!!! fu aLL

Link to comment
Share on other sites

Cek bre i ja nesto da kazem, bre gledam drugare kako se svadjaju i prozivaju zbog igrice, omg, smesni ste bre. Pruzate predstavu ovim ovimladjim narastajima, a njima je zanimljivo da slusaju kako se top wc3 svadja, a ne placaju ulazinice, i jos se smeju. Daj barem uzmite neke pare za to :), a opet ce te na wcg biti " de si brate " stoje i normalno da bude, tako, a to znam, jel cu ja biti tamo i videcu da je tako. Odavno sam shvatio da se zbog igrica netreba svadjati ni najmanje sa ortacima, malo je falilo da izgubim najbolje prijatelje zbog toga, zato pamet u glavu.

Lame nepostoji realno u waru, da je lame to bi se odavno nerfovalo, kao recimo aow-i u rocu, ili destro splash u 1.14, a videcete da u sledecem patchu nista necve biti izmenjeno ni tenku ni girosu. I dzinovi su lame, pa sto i h nepravite, narocito vs humana, ako cemo tako.

Uostalom videcemo svi ko ge da pobediti na wcg, takimicenje je fer organizovano igra se bo3, pa svima gl.

Legend is BACK!!

Link to comment
Share on other sites

de ste vi otishli, to je strashno

Jebo wcg i sve ostalo.. i kule, i glupu igru i sve

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

2.Rista vs green rep , rista toweruje green-a i to kao nije bash nimalo abuse , kada oboje imaju isto vojske i ovaj postavi 3-4 towera i ne znas sta prvo da tuces...

ti mene zajebavas? mora da si gledao drugu partiju. odgledaj prvu pa mi onda pricaj o lame-u

Ma pusti prichu, lejmeru!!! [:p][:D][:)]

Zajebite rasprave, win je win, iako je stvarno lame. Ima counter i za ovo, i smem da se kladim da ga Sharky smishlja non-stop (ili ga je vec smislio), poznajuci ga.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...