Jump to content

Bijeljina - LIVE


Recommended Posts

hehehe misho stvarno nema sta da pricam sa tobom koji imas celih 4 turnira iza sebe ali ti izgleda bolje poznajes scenu i moj skill jos od roka od mene onda... jer u micru nemoze niko da mi prismdri nek uzmo bilo ko od njih humana a ja elfa pa da vidimo to je skill i micro kad neznas imba start niti ista samo micro na micro mogu da se kladim u 10000e da mi nece ni jedan ni drugi uzeti ni jednu od bo3 da igramo npr ud ud isto nece zasto... zato sto neznaju sablon koji da primene vec moraju na skill i micro a ja sam za ovo sto sam reko gore kad god ocete i dakazacu vam da je tako kad ocete

Ma Pusite Ga KraLjU Vladici Ekekekke :D :P :

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 180
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

slusaj to sto ja imam 4 turnira iza sebe iz drugih razloga(bavim se sportom jelte) to je vec druga stvar a ti koji dzabalebaris po ceo dan i tovis se kao stoka to je druga stvar, + imam pametnija posla nego da gledam tebe na turnirima. ja mogu sa tobom da se kladim u tvoju kucu ili sta hoces da znam bolje war3 od tebe da poznajem igru ne 2x bolje nego 20000x bolje od tebe. to dal ja igram kao ti ili ne to me totalno ne zanima niti zelim da budem neko kao ti. to sto radis je sramotno pa cak i za tebe

Link to comment
Share on other sites

pazi ja tebe nisam prozivao na taj nacin glupavi fudbaleru jedan i prestani da se trpas i pravis pametan na ovoj sceni kad absolutno nista neznas niti si dovoljno dugo na njoj da donosis takve zakljucke kao prvo kad je moja rasa bija najbolja u rocu humani ja sam u tom periodu pravio scorove na turniru po 20-30 na prema 0 lossova a danas kad je elf najaca rasa u igri kojoj orc donkle moze da parira nema ni jednog elfa sposobnog da uzme turnir a kamoli da napravi scor na istom ko sto sam ja nekad pravio a to da poznajes igru bolje od mene je sigurno dokazalo tvoju inteligenciju i ja tu nema sta da kometarisem od klanova evropskih kojih sam promenio i partija koliko sam odigrao mislim da bi svaki odgovor moj na ovu tvoju konstataciju bio suvisan........pa se zapitaj jos jednom da li si bolji poznaval igre od mene

Edited by Vladica

Ma Pusite Ga KraLjU Vladici Ekekekke :D :P :

Link to comment
Share on other sites

^^covek se jos nije dovoljno dokazo :)

I am the centre of this universe.The wind of time is blowing through me,and it's all moving relative to me, it's all a figment of my mind in a world that I've designed. I'm charged with cosmic energy. Has the world gone mad or is it me? I am the creator of this universe,and all that it was meant to be,so that we might learn to see.This foolishness that lives in us and stupidity that we must suss ! How to banish from our minds,if you call this living I must be blind.Ma ja sam puko!

Link to comment
Share on other sites

Vladice nemoj da lupash opet gluposti da je human najslabija rasa, jer orc-a i elf-a igra po odprilike 27.5% igracha, undead-a 25%, a humana 20%. A igracha tog istog humana na svim vecim turnirima za koji su potrebne kvalifikacije ima 40% pa i vishe(ESWC, bice i sad na WCG-u). Tako da human uopshte nije najslabije rasa, jednostavno nemash humanskog pojedinca koji se u ovom trenutku posebno izdvaja, kao shto su Orc-Grubby, Zakard , Elf-Deadman, ili Undead-Fov,Fury.

Link to comment
Share on other sites

pazi ja tebe nisam prozivao na taj nacin glupavi fudbaleru jedan i prestani da se trpas i pravis pametan na ovoj sceni kad absolutno nista neznas niti si dovoljno dugo na njoj da donosis takve zakljucke kao prvo kad je moja rasa bija najbolja u rocu humani ja sam u tom periodu pravio scorove na turniru po 20-30 na prema 0 lossova a danas kad je elf najaca rasa u igri kojoj orc donkle moze da parira nema ni jednog elfa sposobnog da uzme turnir a kamoli da napravi scor na istom ko sto sam ja nekad pravio a to da poznajes igru bolje od mene je sigurno dokazalo tvoju inteligenciju i ja tu nema sta da kometarisem od klanova evropskih kojih sam promenio i partija koliko sam odigrao mislim da bi svaki odgovor moj na ovu tvoju konstataciju bio suvisan........pa se zapitaj jos jednom da li si bolji poznaval igre od mene

ti ne gubis jer je human slab na turnirima vec zato sto ne igras uopste.Imas jdean jedini acc sa ikonom u zadnje vreme,bizzre na kome imas 100 partija...human uopste nije slab nego ne mozes da igras late game sa t2 kao sto svi humani to mislie.Kako Sky,Swain i Cara zabadaju na psuh?Fatc,tod...Nego uzmi izmasuj ladder pa ces opet biti dobar kao pre,po meni ovako samo brukas ime koje si imao u rocu.Ne kazme to zbog ne znam ni ja cega vec zato sto sam 100 puta video na SK,fntc,mouz channelu kad kazem da sam iz srbije mnogi veliki evropski igraci kazu a jel znas Vladoicu...

Link to comment
Share on other sites

da kazem i ja nesto, ali nema veze sa trenutnom svadjom na relaciji Vladica <-> svi ostali elfovi koje je pobedio na lame...

Ovi repovi sto su uploadovani, sad nema ni rar fajla... dobijam 404 error?

Imas li neki drugi stabilan server rembrante...

Zar nemas u lokalu u igraonici..... ako hoces daj mi icq uin#, mogu da ja preuzmem od tebe pa da stavim na moj server...

:)

ili neka highly stavi na edesi.co.yu

:)

ONE & ONLY: XWOLF

Link to comment
Share on other sites

chisto da odgovorim na ovu raspravu, poshto ste svi choveku usrali topic oko turnira

vladice, dobio si na lame, imash sigurno najbolji mico u Srbiji,ali nisi uvezban i ono shto je vaznije, ti jebeno ne znash da se ponashash, ko dete si neko. Gotivim te mnogo, to znash i sam,ali se iskreno nadam da WCG neces uzeti na ovaj lame fazon.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

samo da napomenem, molim da likovi koji ne znaju nikog i ne idu na turnire se ne javljaju sa postovima, tipa grasshopper and co. Ovo nije vasha rasprava, chitajte i ostanite neutralni.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Koja drama, za medalje ... trebaju li vam pistolji? Imam jedan na tavanu :D

pazi drugima se chini smeshno, ali uopshte nije tako, jer se svi ovi ljudi znaju, i naravno normalno je da te ponekad iznervira ponashanje nekoga koga znash dosta dugo. WC3 je tu samo kao izgovor za svadju, da nije to, bilo bi neshto drugo :)

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

vladica:to highl1 covece znas da te volim ali na zalost trenutno mogu samo na ovaj lame da dobijem mozda zato sto nisam uvezban ali sam ubedjen da nije zbog toga jer sam pogledao full game listing mileta i dobio je igrace tipa insomnije koji sigurno jesu uvezbani i 10 puta bolji od njega ako oni nemogu sumnjam da mogu i ja

to mile covece ja tebe volim mnogo i ti to znas ali realno gledano igras uvek isto znaci stvarno ti skidam kapu za smisnjanje tih taktika ali pored tih taktika kompakniji sam igrac u svkom pogledju bar po mom misljenju

zeerox and sharky manite vi mene procenata broja human igraca na internetu pokazite vi meni koji je to top turnir osvojio human taj sky cara sta su oni uradili tacno eto uzeo je onaj raspali acon de je samo imao reminda koji se usrao jer mu je to bilo prvo veliko finale swain a swaina miletov citat "boli guza" od koreanskih liga u kojima nije ustanju da ama bas ista pokaze

a pokazatelj da na skill nemoze da se dobije vise jesu i protekle partije kako je remind izbacen sa wcg qualy u koreji od strane home run balla koji ima 100000 partija i acc avatar i decko ima skilla ali opet je moro tenkice da bi ga dobio kao sto je i tod morao tenkice vs madfroga nakon sto ga je ovaj ponizio na lt-u....

to misha: ja tebe decko stvarno nesvatam ti si mene prvi poceo da prozivas bez ikakvog argumenta nit si bio na turniru niti si imao ikakve veze sa njim osim aktera turnira koji tacno znaju ste se desilo nek obsuju topic jer je topic prvashodno vezan za turnir.Misho sam kazes u postu da sam ja no life bla bla da sedim za warom 10 sati dnevno a da ti igras fudbal i zivis zivot punim plucima zar to ne kontradiktuje tvoju sledecu recenicu da se bolje razumes 100 puta ako se dobro secam war od mene....

zeeroxe :) koji su to igraci rekli?:)-_-;;

Edited by Chobo_Freeman
logo_phpBB.gif
Link to comment
Share on other sites

samo da napomenem, molim da likovi koji ne znaju nikog i ne idu na turnire se ne javljaju sa postovima, tipa grasshopper and co. Ovo nije vasha rasprava, chitajte i ostanite neutralni.

Ok, necu da se mesam... a i ne zanima me, ono sam rekao zato sto nisam hteo da topic ode u off topic i da ga izduvam za replayeve...

Dakle, on topic :

Sad sam probao da downladujem, kad kliknem otvara mi novu stranu i nudi mi da searchujem preko google-a i izbacuje mi ovaj error :

ERROR 404 PAGE NOT FOUND

The page you are looking has either

been removed or is temporarily unavailable. Try using a Google search to see if you can find a similar page you were looking for.

Dakle, ako ima neki drugi link...

Link to comment
Share on other sites

E stvarno ajde ako neko hoce neka kaci vise repove, mislim ja nisam neki igrac igram 4fun al volim da vidim neki domaci rep tj. njih najvise i volim zanimljivi su bar meni.. niti se mesam u raspravu odnosno bas me pa briga ubijte se medjusobno ne zanima me al kao clan na ovo forumu imam pravo da pitam jel? ipak je ovo pre svega forum.. highl1 kontam da si ovde jedan od nastarijih i znas sta pricas sto sam video po postovima pa koristim ovu priliku da pitam tebe sta se desava sa repovima i da li ce uskoro biti icega, odgledao sam ova par komada crovax i jedan green-ov ali gde su ostali?

poz

Link to comment
Share on other sites

E stvarno ajde ako neko hoce neka kaci vise repove, mislim ja nisam neki igrac igram 4fun al volim da vidim neki domaci rep tj. njih najvise i volim zanimljivi su bar meni.. niti se mesam u raspravu odnosno bas me pa briga ubijte se medjusobno ne zanima me al kao clan na ovo forumu imam pravo da pitam jel? ipak je ovo pre svega forum.. highl1 kontam da si ovde jedan od nastarijih i znas sta pricas sto sam video po postovima pa koristim ovu priliku da pitam tebe sta se desava sa repovima i da li ce uskoro biti icega, odgledao sam ova par komada crovax i jedan green-ov ali gde su ostali?

poz

nemam brate pojma, to sachekajte rembranta kad se pojavi na forumu

@vladica: kazem da se nadam da neces uzeti wcg na lame, ali opet, cilj opravdava sredstvo, i ako ti uzmesh bice mi drago ko i za bilo koga da uzme (naravno najdraze ce mi biti da uzme tjorman :D )

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Znam da ne bih trebao da pishem , jer nisam bio na turu...Ali samo ne kontam ovaj Misha sto se tolimko uzubi kad nit je igrao na turu , nit je njega pobedio , a i prvi je poceo da se vredja...

Highl1 je mislio na nepoznate likove koji neidu na tourove i skroz su nepoznati .... ( uostalom znaju svi na shta je on mislio samo se prave )

bnlsignature.jpg
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...