Jump to content

Prijateljstvo i poverenje


Recommended Posts

  • Replies 61
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Odma' da vam kazem da duzina poznavanja ne znaci nista, kad pukne, pukne bez obzira na sve.

bas vala... mozes nekog ceo zivot da znas i onda bum... a opet mozes nekog da upoznas pre mesec dana a da si spreman da das ruku za njega.

kljuc je da se nezatvaras nego da ides napred i upoznajes ljude... pa jbg neki put se opeces neki put do jaja... ide zivot

Link to comment
Share on other sites

samo jednog pravog drugara imam.. od najranijeg detinjstva... mislim da se super slazem baash iz razloga jer smo dooosta slichni... ja rodjen 20. avgusta on 21. :) iste godine u istom gradu .... ali pored tih silnih pojedinosti ultra smo slicni i po razmishljanjima i shvatanjima.. prosto neverovatno nikad se nismo ni posvadjali...

ljubav ili drugarstvo... blah.. ovo ko pitanje iz onih decijih spomenara il kako se vec zovu

mislim da ih treba tretirati isto... jer ljudi su ipak pokvareni u srzi svog postojanja i nikad se ne zna ko ce te kad zajebati i iz kog razloga (ne mora da znachi da bi to uradio sa namerom, ali jednostavno je tako svakom je svoje dupe vaznije od tudjeg, nekom malo vise a nekom malo manje...)... generalno nikom ne verujem apsolutno 100%, ali postoje dve osobe kojima trenutno verujem skoro pa toliko... jebga...

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...