Jump to content

Eh da sam glavni


Recommended Posts

  • Replies 73
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ne znam, otprilike pravio bih generalno spremanje, da da, bash kao kad sobu spremate, a znate kako je... :/

E sad, prvo shto bih uradio je da bih odvojio Rome, ne mislim proterao, ali ne da ruzhe gradove prljavshtinom, ajde mozhe, npr da su chitsi, uredni, ali kad vec ne mogu neka naprave sebi grad, zhive tamo svojim zhivotom, oni ne ometaju nas, mi njih i to je to... zar nije tako? :/

Dalje ne mogu da se setim shta bih, to jest ne mogu da nabrajam toliko, realno...

Link to comment
Share on other sites

1. rasprodao sve propale firme [ali samo propale]

2. ulozio u drzavne firme koje znache drzavi [vodovod, struja, telekomunikacije]

3. zatvorio Zastavu

4. stroze kazne za bacanja otpadaka i sl.

5. poboljshao vojsku

6. napravio silikonsku dolinu u unutrashnjosti

7. Sredio fax-ove od korumpiranosti

8. Poboljshao standard zbog predloga 9 :)

9. zabranio kola starija od 5 god na ulicama

PS: Ne lozite se o sadizmu na ulicama, ubili bi vas vec drugog dana :)

Edited by sTaLjin
Link to comment
Share on other sites

8. Poboljshao standard zbog predloga 9 :)

9. zabranio kola starija od 5 god na ulicama

To bi samo smanjilo standard, vecina ne bi mogla da priushti kola. A i zakon se ne bi poshtovao sigurno, jer shta ce da radi neko ko je pola zhivota skupljao za kola, i otplacuje kredite sledecih 10 godina, a posle 5 godina ne mozhe da vozi kola vishe? Vecina ljudi ne bi ni vozila nishta.

Link to comment
Share on other sites

To bi samo smanjilo standard, vecina ne bi mogla da priushti kola. A i zakon se ne bi poshtovao sigurno, jer shta ce da radi neko ko je pola zhivota skupljao za kola, i otplacuje kredite sledecih 10 godina, a posle 5 godina ne mozhe da vozi kola vishe? Vecina ljudi ne bi ni vozila nishta.

sta fali malo da se protegnu noge.... eee kolko sam ja puta iso pesice od liona ili krsta do karadjordjeve u zemunu... u po noci... i sta mi fali

Link to comment
Share on other sites

To bi samo smanjilo standard, vecina ne bi mogla da priushti kola. A i zakon se ne bi poshtovao sigurno, jer shta ce da radi neko ko je pola zhivota skupljao za kola, i otplacuje kredite sledecih 10 godina, a posle 5 godina ne mozhe da vozi kola vishe? Vecina ljudi ne bi ni vozila nishta.

U tom sluchaju predlog 10 je poboljshanje gradskog prevoza :)

Link to comment
Share on other sites

Oduzimao bih vozacku na godinu dana svakome ko ne postuje peshake u saobratjaju.

sta to mene boli kurac sto ti moras da predjes ulicu...^__^

brandstack.com/users/portfolio/logos/gligorov \\ behance.net/gligorov

99designs.com/people/gligorov \\ twitter.com/MarkoGligorov \\ upstack.com/

Link to comment
Share on other sites

citam ovo i znam sta bih uradio.

postavio bih Cileta za apsolutnog vladara i otisao iz zemlje sa 10 mil$ na neko ostrvo na Pacifiku, da tamo ostanem do kraja zivota.

a vi vidite sta cete...

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

da, full naravno!

uvela bi animal police, pa mrsh u zatvor svako ko maltretira zhivotinje

azile za iste

sve bi radilo 24 sata dnevno

Slazem se. Naravno, to za zivotinje :) Ali, morala bi da nadjes prikladno mesto za njih, stvarno nista ruznije nego kad izadjem ispred zgrade i vidim chopor od 10 pasa lutalica... Ne napadaju nikog, bar ja to nisam video, ali mnogo ruzno deluje.. ima male dece okolo, neko se plashi, ne bih voleo da ih odvedu shintere i ko zna sta da rade s njima, ali ako bi se nashlo neko normalno mesto to bi bilo ok...

Edit : Ma slazem se i za ono prvo :)) Stvarno dlake smetaju, posebno leti... rado bi ih uklonio, ali naravno... to necu uraditi... znate vec... musko je musko... Ali jedan takav zakon bi bio odlichan izgovor :)))

Edited by Mario^^
Link to comment
Share on other sites

1. Digo beograd u fazduh komplet, i ponovo ga izgradio

2. Legalizovao drogu

3. Zabranio narodnjake

4. Proglasio se za bozanstvo

5. Proglasio se za dozivotnog diktatora

6. Svu imovinu Srbije prepisao sebi

7. Prodao celu Srbiju Rusima, a Beograd zadrzao za sebe i proglasioga drzavom u lichnom vlasnishtvu.

8. Zapalio na Mauricijus.

naravno ustrozaginje...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...