Jump to content

Ljudi ponavlja mi se jedan te isti san!!!


Recommended Posts

Vec mesec dana sanjam sledeci san:

Master Yoda se promalja kroz oblake dima, i govori mi: Patience you must learn young Padawan, u can not RuR Forum Wars win with so little commitment. U tom trenutku pored mene staje automobil iz kojeg tresti Ceca london mix, i izlazi Rimljanin sa pozdravom: Penis bonus pax in domus i pocinje da me juri sa gomilom two handed swordova, a moji siroti elven mailovi pocinju da sijaju plavicastim sjajem. Uto se pojavljuje Ceca i kaze mi: Vi ih okrecete, one vam padaju, vi ih okrecete one vam padaju, a gradjani Viljaribe vicu : Ooooo, gospodine Tihi. U tom trenutku se pojavljuje Pandaren Battlemaster i gadja me kriglom piva, a ja se sav oznojen budim i vicem : Zevs ULTI ULTI!!!!!!

Sta da radim??? [:(][:(][:(][:(][:(]

Link to comment
Share on other sites

e nemojte zajebavati coveka...

ako se ne zezas:

idi kod psihijatra...

i probaj da izbacis Star Wards ( Wards :))) ) iz glave... znam likove kojima se slicno deshavalo...

...

covek ozbiljno a vi ga zajebavate...

http://img67.imageshack.us/img67/1829/lol4thlk6.jpg kako pricati sa GM-om

Paladins are gay

Blizzard loves paladins

Therefore, Blizzard is gay

Link to comment
Share on other sites

To je zato shto povazdan mislish o jednom te istom snu ..

Nauchno je dokazano da sve o chemu mislish tokom dana ti se isprazni iz glave tokom noci u vidu sna ...

tako da .. manje kompa .. idi igraj fudbal, radi neshto pametnije ...

Ja sam imao takvog iskustva sa resident evilom dok sam bio manji ... (mozhesh misliti koji su to snovi) ..

Proci ce te vremenom ...

Link to comment
Share on other sites

Pa ja sam reako.A evo sad ozbiljno.Trebalo bi da se udaljis od igrica,filmova muzike,televizije itd za neko vreme.Ako ti je racunar potreban za nesto nek se

svodi samo na to.Zanam da ce biti iskusenje ali probaj tu foru.A ako ti taj

san ne smeta mislim da ce proci posle nekog vremena.

Neukrotljivi!

Link to comment
Share on other sites

znaTJi ... zakljucujemo

mali (mozda veliki) je slusao cecu dok je gledao starwars , ucio istoriju , prao sudje ferijem , citao-pisao po rur-u .... i sve to u nekim kolima ...

.. inspirativno..

inace,jedno 2-3 puta sam u snu jurila ljude po mapama iz q3-a i ubijala i onda iskoci ona plava slova 1.st place ili kako vec ide ;)

step in my transporter , so I can teleport ya,all around my heavenly body..

Link to comment
Share on other sites

manje foruma!

inace,jedno 2-3 puta sam u snu jurila ljude po mapama iz q3-a i ubijala i onda iskoci ona plava slova 1.st place ili kako vec ide ;)
ma idi, dok ne krenesh da sanjash da imash seks u 3d okruzenju neke od mapa,dobro je;)

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

ja sanjam vec jako dugo kako jebem jednu ribu pa se ne zalim i ne otvaram topice zbog toga... :)

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

manje foruma!

ma idi, dok ne krenesh da sanjash da imash seks u 3d okruzenju neke od mapa,dobro je;)

sa Mayor-kom ?

been there, done that

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...