Jump to content

Kada ste zadnji put uradili nesto po prvi put?


Recommended Posts

Ovo je vise sta sam video...a video sam po prvi put da neko koristi cirilicu na ovom forumu...skidam kapu...

FZ: I have a message to deliver to the cute people of the world...if you're cute, or maybe you're beautiful...

there's MORE OF US UGLY MOTHERFUCKERS OUT THERE THAN YOU ARE!! So watch out.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 217
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Чекај, двапут си пао јер си глуп (без увреде молим) или зато што си ленчуга (лично познајем човека који је геније али јбг кад је лењ). У сваком случају лоше.

Najvishe zato shto me savrsheno boli kurac za sve.

btw. genije sam :)

Link to comment
Share on other sites

Чекај, двапут си пао јер си глуп (без увреде молим) или зато што си ленчуга (лично познајем човека који је геније али јбг кад је лењ). У сваком случају лоше.

Е ово си слагао.

Шта се мени десило. Да видимо...

1) Преселио се из Студењака у Патрис (грешка, велика)

2) Кренуо на плес (одлична ствар, још ако нађете одговарајућу партнерку)

3) Заљубио се у 4 цуре (да, да) али још нисам смувао ни једну  [V]

4) Вадио кромпире у башти и изгорео

5) Полагао електронику у септембарском року (резултати за пар дана)

6) Играм Guild Wars (ово мења начин живота)

7) Купио књигу Охридски Пролог. Писац је свети отац Николај Велимирович Српски

8) Возио Yuga после 4 сати спавања

9) Променио термалну пасту на свом Athlon XP 2000+ процесору

Ако положим електронику, купићу Radeon 9600 (pro/XT, већ шта нађем) и (ваљда) ћу смувати бар једну цуру.

Zhao mi je samo sto i Athlon XP nije napisao cirilicom , bash bi bilo gotivno :)

Link to comment
Share on other sites

Najvishe zato shto me savrsheno boli kurac za sve.

btw. genije sam :)

Brate kako mozes da budes izbacen iz skole,da 2 puta padnes i da ostanes redovan ucenik???Ili je to jos jedna "popio sam cisternu piva i nije mi nista" prica...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Brate kako mozes da budes izbacen iz skole,da 2 puta padnes i da ostanes redovan ucenik???Ili je to jos jedna "popio sam cisternu piva i nije mi nista" prica...

Koji je uopshte tvoj problem, gospodine Kasni_joj_12_dana AKA Koristio_sam_kondom_ali_nisam_siguran AKA Trljala_se_on_moju_mushkost_da_bi_mi_se_digao,_da_nije_trudna? ?

Prochitaj prvo shta sam napisao, a onda komentarishi. Nigde ne pishe da sam dva puta pao 3 razred. Izbacili su me jednom, i samim tim sam promenio razred dolaskom u drugu shkolu. Iste godine sam pao 3. razred, tako da sam potom promenio josh jedno odeljenje.

Link to comment
Share on other sites

genije koji bespotrebno traci vreme svog ogranichenog postojanja ...

hmmm, to mu dodje nesto kao oksimoron. kao velika kucica

kucica je njegova, s njom mozhe da radi shta hoce..

btw ristekpa novom liku zbog cirilice, stvarno je osvezhenje [^]

Link to comment
Share on other sites

kucica je njegova, s njom mozhe da radi shta hoce..

btw ristekpa novom liku zbog cirilice, stvarno je osvezhenje [^]

офф, али новом лику одајем ристекпа, тако што ћу му се придружити.

(јеботе једва нађох Ж, нека забагована тастатура)

bgsvet.jpg
Link to comment
Share on other sites

Koji je uopshte tvoj problem, gospodine Kasni_joj_12_dana AKA bla bla AKA bla bla bla

Kao prvo za tebe sam gospodin Kasnilo_joj_19_dana

Kao drugo moj problem tj. nije moj problem nego tvoj,tvoja neka zelja za dokazivanjem u ovom virtualnom svetu gde te skoro niko ne zna pa zelis da ispadnes neki baja,kao pametan sam a boli me kara za sve,mangup sam,izbacuju me iz skole,pijem reke alkohole a ne drmne me ni malo pa potom preplivam Lamansh,zajebavam pandure i odgovaram im,mogao sam da imam trojku ali nisam hteo,sta me boli kurac,imacu i sledeci put kad ukljucim Virtual Sex with Jenna&Bryana,da vam dokazem kolika sam faca izbacio sam wc3 iz nicka...pfff!!!

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Kao prvo za tebe sam gospodin Kasnilo_joj_19_dana

Kao drugo moj problem tj. nije moj problem nego tvoj,tvoja neka zelja za dokazivanjem u ovom virtualnom svetu gde te skoro niko ne zna pa zelis da ispadnes neki baja,kao pametan sam a boli me kara za sve,mangup sam,izbacuju me iz skole,pijem reke alkohole a ne drmne me ni malo pa potom preplivam Lamansh,zajebavam pandure i odgovaram im,mogao sam da imam trojku ali nisam hteo,sta me boli kurac,imacu i sledeci put kad ukljucim Virtual Sex with Jenna&Bryana,da vam dokazem kolika sam faca izbacio sam wc3 iz nicka...pfff!!!

[yeah]

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

Kao prvo za tebe sam gospodin Kasnilo_joj_19_dana

Kao drugo moj problem tj. nije moj problem nego tvoj,tvoja neka zelja za dokazivanjem u ovom virtualnom svetu gde te skoro niko ne zna pa zelis da ispadnes neki baja,kao pametan sam a boli me kara za sve,mangup sam,izbacuju me iz skole,pijem reke alkohole a ne drmne me ni malo pa potom preplivam Lamansh,zajebavam pandure i odgovaram im,mogao sam da imam trojku ali nisam hteo,sta me boli kurac,imacu i sledeci put kad ukljucim Virtual Sex with Jenna&Bryana,da vam dokazem kolika sam faca izbacio sam wc3 iz nicka...pfff!!!

Kao prvo, zna me veliki broj ljudi.

Nigde nisam napisao da sam pametan, ili da mislim da sam pametan, jer tu shto se nekih stvari tiche stvarno nisam. S druge strane, inteligentan jesam, i to jako, tvoj problem je shto ne razlikujesh ova dva pojma.

Shto se "wc3" u nicku tiche, objashnjenje imash OVDE, a shto se svega ostalog tiche, moja zhelja uopshte nije nikakvo dokazivanje, zapravo ja sam jedan od retkih koji je potpuno iskreno odgovorio na sve topike.

btw. Gde na nabavim "Virtual Sex with Jenna&Bryana"? [:)]

Link to comment
Share on other sites

Najvishe zato shto me savrsheno boli kurac za sve.

btw. genije sam :)

Пази сад, генијалност је таленат а да би га искористио треба да радиш. Уз мало труда можеш да own-ујеш, што ти топло препоручујем. А ленчуге који могу а неће треба терати мотком за њихово добро. Једног дана ће доћи и рећи ХВАЛА.

Друг ми због ленчугарења понављао и сад се клати на GigaTrendu уместо да је редовно уписао нормалан факс (ЕТФ [:D] ). Иначе је много cool лик.

jebes cirilicu [:D]

А што? [:D] Зар није cool.

a koja je to fora sad kao mi cemo da pricamo samo srpski ??

jeste sve to kao maternji jezik, ovoono... al meni je lakse da kazem lol /btw, umesto smejem se naglas / inace.

;]

mnogo torbate [:D]

Пази сад. Нико не каже да мораш да користиш само ћирилицу. Штос је у томе да комбинујеш. Знам, знам alt+shift мора стално да се стиска али шта је ту је. Уосталом сам одлучи. Мени је готивно да пишем ћирилицом.

@topic

Први пут плесао са 4 (четири) цуре за једно вече. Не истовремено наравно. (мало боли мене (нога), мало њих а кругови по сали се нижу и срећи никад краја)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...