Jump to content

Kada ste zadnji put uradili nesto po prvi put?


Recommended Posts

da vidimo....

1. Bio u Parizu na ekskurziji.I Bechu (usput)

2. Jurio sa ortacima neke francuze koji su digli torbu nekoj devojci po parizu i posle ih unezverili...Pariz pun lutalica i lopova. (u odredjenim kvartovima)...

3. Bio na Ajfelovoj kuli (znaci kako je do jaja), bio u Luvru, bio u Versaju, bio uglavnom na svim znamenitostima.

4. Prvi put probao francusko vino od 60 e flasa, i to sve kulturno donese da probas itd....

5. Pio u najskupljem kaficu u Parizu 5 eura 0.2 flasa koka kole....

6. Prvi put... sam video Moulin Rouge [:D].

7. Prvi put sam u zivotu prozborio francuski i zapravo pricao sa nekim na francuskom (da ne racunamo mikrofone itd)

8. Hmmm nisam jako dugo pio veliku kolicinu alkohola.... Cak ni u Parizu nisam nista preterao fazon samo da se upustim itd.

9. Izvalio sam da lupam gluposti dok spavam!!!!11oneoeneleven... I to mi je ghost rekao -.- kasnije me je buraz snimio kao dokaz...

bah dodacu ako ima jos nesto mada mislim da sam dosta toga odradio za ovu godinu

Edit: DA JEBOTE kako sam mogao da zaboravim bio u Diznilendu na SVIM voznjama osim u kuci straha i to fazon jurimo da stignemo i na to, i ortakinja zove na mob de ste sta radite kasnite kurac palac... ja se smorio a rece mi ortak da je tamo do jaja.

to si bio sad, preko leta?

do 29.7?

Forum neprikladan za signaturu!

:)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 217
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

-I ja ova 4 gore :)) samo shto nije bilo qpanje na moru, nego preplivavanje ade posle zhurke.

Hmmm, ja sad kapiram da si tada ladno mogao da se udavish, znajuci shta si sve uzeo (progutao i popio). Ja sam sve to vreme kulirao u lezaljci i smejao se budali sa josh nekim ljudima tu [:D].

da vidimo....

1. Bio u Parizu na ekskurziji.I Bechu (usput)

2. Jurio sa ortacima neke francuze koji su digli torbu nekoj devojci po parizu i posle ih unezverili...Pariz pun lutalica i lopova. (u odredjenim kvartovima)...

3. Bio na Ajfelovoj kuli (znaci kako je do jaja), bio u Luvru, bio u Versaju, bio uglavnom na svim znamenitostima.

4. Prvi put probao francusko vino od 60 e flasa, i to sve kulturno donese da probas itd....

5. Pio u najskupljem kaficu u Parizu 5 eura 0.2 flasa koka kole....

6. Prvi put... sam video Moulin Rouge [:D].

7. Prvi put sam u zivotu prozborio francuski i zapravo pricao sa nekim na francuskom (da ne racunamo mikrofone itd)

8. Hmmm nisam jako dugo pio veliku kolicinu alkohola.... Cak ni u Parizu nisam nista preterao fazon samo da se upustim itd.

9. Izvalio sam da lupam gluposti dok spavam!!!!11oneoeneleven... I to mi je ghost rekao -.- kasnije me je buraz snimio kao dokaz...

bah dodacu ako ima jos nesto mada mislim da sam dosta toga odradio za ovu godinu

Edit: DA JEBOTE kako sam mogao da zaboravim bio u Diznilendu na SVIM voznjama osim u kuci straha i to fazon jurimo da stignemo i na to, i ortakinja zove na mob de ste sta radite kasnite kurac palac... ja se smorio a rece mi ortak da je tamo do jaja.

Kapiram da smo ishli istu turu, samo ja pre 2 godine (Pariz, Bech, Minhen). Pariz je vrh, stvarno je dozivljaj. Samo je problem shto je jako, jako skupo. Najveci dozivljaj definitivno Ajfelov toranj, i Luvr tu i tamo (Diznilend je van konkurencije, naravno [:)])

Nego, shta sam josh uradio prvi put ove godine...potroshio nenormalno mnogo para na letovanju, ali je vredelo...samo shto sad mazem margarin na nokat pa lizem. Dalje, leteo sam paraglajderom (chamac + krilo), i bash je dobar osecaj.

I jel moze neko ko je napisao da je skakao padobranom ove godine (ne secam se ko, sry) da napishe gde i koliko koshta, i koje su pripreme.

Link to comment
Share on other sites

mislim da je top otishao u potpuno pogreshnom smeru.jel neko uradio neshto skoro za shta je trebalo biti lichnost, skupiti malo muda ili tako neshto, mislim putovanja po parizu, londonu,shpaniji, obilazak diznilenda(ftw),rafailovica, voznja pedaline... nije neshto shto ce vas ubiti.

Slazhem se

Ja sam (al pre oko 2 god) ishla stopom od Kosovske Mitrovice do Beograda :P

oO

 

Link to comment
Share on other sites

poenta topika nije bilo da se pokaze ko moze koliko da popije, zguta ili da laze... jer sve to radite u manjoj meri i u normalnim okolnostima. POenta je da li ste uradili nesto za vas neuobicajeno, sto je zahtevalo promenu navika, razmisljanja...

ako pijesh i obichno, kolika je promena u zivotu to sto si jedno veche popio pet piva i posle na forumu lagao da si popio 12 i da te nije uhvatilo ??!?!?

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

mmm, ja sam se tek sad skoro napio po prvi put, ne bash razvalio , ali dovoljno da mi bude super, i tako se secam da smo to veche svi iskisli, mokri i znojavi , em od piva em od skakanja, se vratili sa nekog xxx dela kalamegdana u knez mihajlovu sa josh 3 slovenca, osecao sam neki mir u dushi, po prvi put u zivotu sam uspeo da uzivam u kishi (posto se veoma lepo kombinuje sa alkoholom), nakon toga sam se vratio kuci i tako osamucen uspeo da se okupam vrelom vodom, koja, kao da mi je vracala zivot, nakon toga sam se osecao toliko srecno i pospano, da sam utonuo u krevet i osetio kao da beskonacno padam sa neke veoma visoke tacke (veoma gadan trip).

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

cudo je kisha... ne mogu da skontam ljude koji ne uzivaju u setnji po pljusku... pa sta ima lepse od toga ??

kao da te opere, ali skroz... posle toga jes da je malo smrz i mozda boles', ali mala je cena za taj osecaj...

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

cudo je kisha... ne mogu da skontam ljude koji ne uzivaju u setnji po pljusku... pa sta ima lepse od toga ??

kao da te opere, ali skroz... posle toga jes da je malo smrz i mozda boles', ali mala je cena za taj osecaj...

nem pojma, meni je bilo loshe sa bez alkohola, nekako alkohol te ugreje, krenesh da isparavash a kisha te spere , super je osecaj [:D]

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

cudo je kisha... ne mogu da skontam ljude koji ne uzivaju u setnji po pljusku... pa sta ima lepse od toga ??

kao da te opere, ali skroz... posle toga jes da je malo smrz i mozda boles', ali mala je cena za taj osecaj...

Ja prvo mrzim kishu dok ne pokisnem(narochito ako je slaba), jer osecam svaku jebeno hladnu kapljicu, i prolazi me jeza. Ali kad sam vec skroz mokar, onda mi ne smata, shta vishe - do jaja je.

Link to comment
Share on other sites

mislim da je top otishao u potpuno pogreshnom smeru.jel neko uradio neshto skoro za shta je trebalo biti lichnost, skupiti malo muda ili tako neshto, mislim putovanja po parizu, londonu,shpaniji, obilazak diznilenda(ftw),rafailovica, voznja pedaline... nije neshto shto ce vas ubiti.

Realno, ovde je najzajebaniji ispao onaj sto ga je izdrkao 6 puta zaredom. Ja bih se onesvestio :)

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...