Jump to content

Kada ste zadnji put uradili nesto po prvi put?


Recommended Posts

Jebote kad razmisliš vidiš koliko stvari nisi probao...ajmo ovako,godinu dana:

1.Napio se ko nikada u životu za moj rođendan

2.Probao sve palačinke u keopsu

3.Nagovorio jednog štrebera iz osnovne da pije

4.počeo sam da pikam q3

5.Vozio kola prvi put i umalo nisam zgazio nekoga [:D]

6.Kupao se u pišijadi posle 100 godina i više nikada

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 217
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Izdrko 6 puta za redom

I PWN !! [:D]

2. Probao ex

4. Qpao se nocu(na moru)

5. Spavao na klupi

-I ja ova 4 gore :)) samo shto nije bilo qpanje na moru, nego preplivavanje ade posle zhurke.

Sinac sam posle 2.5 litra piva isao u luna park (na Kamikaze i Enterprise) i nisam bacio peglu :)

-Ja posle 8 :)) Ishao sam i posle 11-12, ali samo na ono chudo shto ide u krug i podizhe se(ono bez pojasa i chuda), dok je ostalo bilo zatvoreno :((

btw. speed runner ili kako god da se zove(prva rech je sigurno speed) je do jaja, preporuchujem svima, dok je ostalo po meni bezveze.

-Popio sam 1/2 litre ouza, litru viskija(18ogodishnjaka) i 3 litre piva, i da me nije skoro uopshte ni uhvatilo... Sad shvatam koliko je to sranje, blago likovima koji se napiju od 2l piva!

-Bio u X-klubu(gay klubu) i nagledao se jako chudnih stvari [:D]

-Kresnuo se sa celavom ribom(ne znam zashto, ali mi je to oduvek bio neki trip)

-Ljubio se u 3je i 4oro.

-Promenio 3 odeljenja u 3. razredu(jednom izbachen is shkole, 2. put pao)

Link to comment
Share on other sites

-I ja ova 4 gore :)) samo shto nije bilo qpanje na moru, nego preplivavanje ade posle zhurke.

-Ja posle 8 :)) Ishao sam i posle 11-12, ali samo na ono chudo shto ide u krug i podizhe se(ono bez pojasa i chuda), dok je ostalo bilo zatvoreno :((

btw. speed runner ili kako god da se zove(prva rech je sigurno speed) je do jaja, preporuchujem svima, dok je ostalo po meni bezveze.

-Popio sam 1/2 litre ouza, litru viskija(18ogodishnjaka) i 3 litre piva, i da me nije skoro uopshte ni uhvatilo... Sad shvatam koliko je to sranje, blago likovima koji se napiju od 2l piva!

-Bio u X-klubu(gay klubu) i nagledao se jako chudnih stvari [:D]

-Kresnuo se sa celavom ribom(ne znam zashto, ali mi je to oduvek bio neki trip)

-Ljubio se u 3je i 4oro.

-Promenio 3 odeljenja u 3. razredu(jednom izbachen is shkole, 2. put pao)

brate,jebiga,ali nesto ti ne verujem...jer si ti svestan sta si sve rekao...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

u celava riba - to ti je ql ... al kapiram da ako je iz bg-a onda si garantovano onu malu manekenku ... posto (onih koje nisu bolesne) nema mnogo :)

@topic

prvi put mi se macka omacila u kuci (evo sad u krilu drzim jednog potomka koji me neizmerno smara ) a ostale stvari.... pa i nisu za forum ali ih je bilo poprilicno :)

step in my transporter , so I can teleport ya,all around my heavenly body..

Link to comment
Share on other sites

Brate sharky , kontam da nemash razlog da se qurcis na forumu i lazes gomili random likova , uglavnom ja isto tako nemam razlog da ti ne verujem , ali jedino shto je sigurno to je da nema shanse da si popio sav onaj alkohol , uvatilo te ili ne dobio bi trovanje alkoholom i ne verujem da bi ti beshika izdrzala , al ajde...

Link to comment
Share on other sites

Pazi ovako, u poslednjih 6 meseci sam uradio dosta "cool" stvari, ali pre toga bas nista. Bas to sam rekao sebi pre 6 meseci ... zivot je kratak. get a life :)

znaci otprilike ovako:

1- skakao sam sa padobranom, 2x uz pomoc posle totalno solo - bas je dobro, ali never more, usro sam se ko malo dete ... nisam ja za toliki adrenalin rush :)

Gde,kako,sta,koliko?:)

-I ja ova 4 gore :)) samo shto nije bilo qpanje na moru, nego preplivavanje ade posle zhurke.

-Ja posle 8 :)) Ishao sam i posle 11-12, ali samo na ono chudo shto ide u krug i podizhe se(ono bez pojasa i chuda), dok je ostalo bilo zatvoreno :((

btw. speed runner ili kako god da se zove(prva rech je sigurno speed) je do jaja, preporuchujem svima, dok je ostalo po meni bezveze.

-Popio sam 1/2 litre ouza, litru viskija(18ogodishnjaka) i 3 litre piva, i da me nije skoro uopshte ni uhvatilo... Sad shvatam koliko je to sranje, blago likovima koji se napiju od 2l piva!

-Bio u X-klubu(gay klubu) i nagledao se jako chudnih stvari [:D]

-Kresnuo se sa celavom ribom(ne znam zashto, ali mi je to oduvek bio neki trip)

-Ljubio se u 3je i 4oro.

-Promenio 3 odeljenja u 3. razredu(jednom izbachen is shkole, 2. put pao)

Izvini. :D

edit:

1.Prvi put sam cuo "ceka me taxi" ne svojom voljom(mrzim domace retarde).

2.Nisam spavao 50sati.

3.Video kako ljudi kenjaju za sve pare(na forumu).

4.Boxovao vs burazera.

5.Skocio sa 7m salto ipo

6.Posto sam u proslih 6meseci (zavrnuo kontrolu 26puta)ovo mi je prvi put da sam ih zavrnuo 27.

@ za post ispod mog ja se nesecam da je sharky slagao nesto./me shrugs

Edited by FATA

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

bio u spaniji, farmaceutska ekskurzija

bio u autobusu sa 65 devojaka :)

bio na plazi sa 65 devojaka

bio u barceloni sa 65 devojaka

pio pivo i tekilu sa 65 devojaka :P

pio bugarsku tekilu, pfuj

prvu put sam voajerisao sa novim dvogledom kupljenim u bugarskoj :))

prvu put sam postao stric

i tako ima toga dosta

planiram sa drugarom da odemo na voznju bajsevima po tari :)

omasio sam rafting ove godine a to sam bash bash zeleo

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ma znas koji je to rad, nema sansi da je prcnuo nijejednu od njih, jer bi posle ostale 64 komentarisale. Reci koji je to hejt. I nijedna nije htela s njim jer se pitala "jao, sta ce one 64 reci, od svih, ja sam ispala drolja i dala mu".

Tako da je G pio i drkao celo letovanje, jel tako tako je [:D]

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

u celava riba - to ti je ql ... al kapiram da ako je iz bg-a onda si garantovano onu malu manekenku ... posto (onih koje nisu bolesne) nema mnogo :)

Nije manekenka, ali nije ni bolesna :)

Brate sharky , kontam da nemash razlog da se qurcis na forumu i lazes gomili random likova

U pravu si, nemam.

ali jedino shto je sigurno to je da nema shanse da si popio sav onaj alkohol , uvatilo te ili ne dobio bi trovanje alkoholom i ne verujem da bi ti beshika izdrzala , al ajde...

Jbg, mogu da jedem kao stoka, shto uglavnom i radim, i kad se to ukombinuje sa odmornoshcu i voljom da pijem, mogu da popijem bash dosta. A shto se beshike tiche, mislish da nisam proveo 1/3 vremena u WC-u? [:D]

zar nisi uspeo da napijes ni jednu od nesretnica [:D] [:D]

Verovatno su napile one njega :))

Link to comment
Share on other sites

Popio sam 1/2 litre ouza, litru viskija(18ogodishnjaka) i 3 litre piva

Ne OVOLIKO. A da smo mogli da popijemo, mogli smo. Al recimo 6 piva i taj viski bih mogao. Nekad :)

Mudo bi popio sve to, zavario, i trazio jos litar tekile.

Margi bi popio svo pivo i trazio jos kikirikija.

Drasko bi popio samo viski i ouzo i rekao "ufffffffffff"

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Ne OVOLIKO. A da smo mogli da popijemo, mogli smo. Al recimo 6 piva i taj viski bih mogao. Nekad :)

Mudo bi popio sve to, zavario, i trazio jos litar tekile.

Margi bi popio svo pivo i trazio jos kikirikija.

Drasko bi popio samo viski i ouzo i rekao "ufffffffffff"

odlichno ali ne i savrsheno. mislim da treba da se doda par stvari:

Mudo bi popio sve to, zavario, i trazio jos litar tekile i poceo da kuka kako se ostarilo, kako vreme leti, kako vise nista nije kao sto je bilo

Margi bi popio svo pivo i trazio jos kikirikija. prvo bi se izvalio ledjima na kauch uz neizostavni poklich "jeeeebote" i rekao"brate jel ostalo nesto od tog kikirikija?"

Drasko bi popio samo viski i ouzo i rekao "ufffffffffff" i dodao " kako mi se sada hasa nesto, kad dodjem kuci napravicu kajganu od cetiri jaja."

a ja bih mu dobacio " i meni se nesto jede"

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...