Jump to content

Belgrade Beer Fest


urgh

Recommended Posts

  • Replies 131
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja sam godinu dana chekao jebeni beer fest, samo da bih se josh malo sladio u jebeno najboljem pivu na svetu - Paulaner. Ali QRCHINA, NEMA SHLOGIRANO PAULANERA...za mene je to puknuti beer fest...a program je bio bolji proshle godine...i cela atmosfera...neshto fali ovom beer festu...anyhoo proshli je bio 100 puta bolji...

Link to comment
Share on other sites

Hehe ... bio sam sinoc, i definitivno ide potvrda da je Beer fest najzgodnije mesto da se sretnes sa svima zivima sa kojima si hteo da se vidis, nisi, koje si video juche, koje nisi video vec sto godina, itd itd :) Bilo je bas dosta ljudi, valjda subota i prvi dan kada nije bilo kishe pa su se svi zivi sjatili. Od poznatih sa foruma videh shoneta, alena i mishu, punza ... a punzu moram jos jednom da se izvinim za to sto sam ga nesvesno kulirao ;)) Znaci idem ja i sad neko se dere iza LALE, LALE a ja cujem PAVLE, PAVLE i ne okrecem se, a ovaj se dere ko ludak i razmisljam, ko je bre tako nezdrav pa se tako dere, al' nista, nastavljam ... i sad on kao LAKI, a ja opet ne cujem dobro i mislim da viche PAKI (kao od Pavle ;)) i na kraju me uvati za rame i ja pogledam, kad ono Punz :) E stvarno sam lud, skroz sam se osecao glupo, a mora da ni njemu nije bilo sve jedno da se dere a niko se ne okrece :) Punz, imas od mene guu ili nesto slicno na RHHu u petak posto se nismo posle sreli na festu da ti kupim pivo :)

Inace, od ponude, nemam pojma, nisam bas kompetentan al' je Ginis kao i prosle godine bio 0.33 i ipak bih pre glasao za bypovu teoriju da je bio razblazhen nego da nije. Ono sto je pohvalno jeste da ima vise sadrzaja nego prosle godine, vishe klonjara, i slicno, ali mora malo bolje da se organizuje okolni prostor, kante i slicno, ono i kad hoces da bacis konzervu/casu nemas to gde da uradis.

Link to comment
Share on other sites

Taj rad, smaralo me da gazim po chashama. Skopsko je super, jedva ga nadjosmo. Meni sinoc bilo nikad bolje, Far su svirali super, papricice isto, mada ne gotivim peperse, So Sabi je bio sjajan kao i uvek (sa sve obradama malog mrava i tome [:D]), a sa keltsa sam vec zapalio jer sam se posvadjao s ribom, i koja mi je slosila celo vece zbog toga. Krava.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

bole ih paja da se leraju da bi ti mogao kvalitetno da se napijas za male pare

ionake je ufur dz. moraju i oni nesto da klepe

mada mi je dosta bilo blata i guranja na egzitu, ne znam kako te nije mrzelo da se cimas...

pa znam ... al chemu poenta onda .. ja sam pre za 50 - 100 din ufura tako bi se guzva i budale josh vishe smanjili

nije bila u petak uopshte guzva, a za blato ne znam stajali smo na asfaltu

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

I ja bih pre pristao na varijantu da se placa ulaz, jer bi se onda najmanje 50% njih odlucilo da ne dodje. Nemam nista protiv bilo koga, ali cisto ume da bude bas veliki guzhvanjac, a ubija sto je svake godine ista postava muzicara i sve. Definitivno mi se cini da su precenili piva i da vazi ona "tocheno razblazheno - limenka skupa" al' sta ih bole kad vidite i sami koliko ljudi zapravo dolazi.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...