Jump to content

Vaterpolo pavnazh


Lucky

Recommended Posts

Krenulo je napeto, 1:1, pa kao 2:1 ... ovo ono, kad na kraju poluvremena - 10:2 za nas. Ja ne znam, nije da su nasi toliko dobri koliko je madjarski golman shupalj, sto je dovelo do nekih fantasticnih golova. Sapic je lobovao baju sa bezmalo pola terena, ja s tvarno ne znam kako on to nije odbranio. Bilo je jos par lobova, par udaraca na prvu loptu, kul skroz.

Jedino da ostane tako do kraja.

Link to comment
Share on other sites

Nastavilo se i u drugom poluvremenu isto ... Peti gol Madjara, Kish ga dade, sa pola terena iz okreta, odlican, jedan od najboljih na turniru. Sve u svemu, cestitke pobednicima, znam da su Bartuc i Hajli sigurno odusevljeni ;) a i svi mi zajedno sa njima!

Link to comment
Share on other sites

16:6, ispravka, priznat je poslednji gol.

Pa ne, stvarno su madjari cudno igrali, snimio sam odma' da im nema onog prvog golmana i da brani ovaj neki drugi i da je malo shupalj, a i komentator je rekao pre mecha da madjarska ucestvuje u nekom cudnom sastavu.

Link to comment
Share on other sites

^^Ja mislim da smo im to pokazali na Svetskom prvenstvu pre koju nedelju.

Inace drago mi je i zbog uspeha i zbog kinte koju ce dobiti. Mnogo mi je zao kad cujem da je cena Denisa Sefika, mozda i najboljeg golmana sveta, 20 000 evra. Jebeni fudbaleri i NBA kosarkasi dobijaju bukvalno 1000 puta vise... :(

Link to comment
Share on other sites

^^Ja mislim da smo im to pokazali na Svetskom prvenstvu pre koju nedelju.

Inace drago mi je i zbog uspeha i zbog kinte koju ce dobiti. Mnogo mi je zao kad cujem da je cena Denisa Sefika, mozda i najboljeg golmana sveta, 20 000 evra. Jebeni fudbaleri i NBA kosarkasi dobijaju bukvalno 1000 puta vise... :(

znam da je offtopic, ali meni je zalije kad vidim kolko npr hirurzi, doktori i slichni dobijaju u Srbiji, a ne kolko Shefik dobija za brchkanje u bazenu. Sport mu je manje popularan i to je to, treba da bude srecan i sa tih par k eura mesechno, jer drugi nemaju ni toliko.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

@Hajli:

Kakve veze imaju nasi sportisti sa nasim hirurzima? Ako pripadaju istom narodu ne moraju da dele istu sudbinu. Koja je generalno zalosna...

Zasto onda nasi u NBA dobijaju milionske ugovore? Sto im gazda ne kaze: "A ne, ti si Srbin, tvoj narod ima malo para, pa cemo i mi tebi dati malo para.". A onda dodje Japanac, a on mu da puno para zato sto su Japanci bogata nacija.

E sad, da je vaterpolo manje popularan od ostalih sportova, jeste. Ali to ne znaci da on na treningu prolije manje znoja od NBA igraca. E zato mi je zao.

Link to comment
Share on other sites

@Hajli:

Kakve veze imaju nasi sportisti sa nasim hirurzima? Ako pripadaju istom narodu ne moraju da dele istu sudbinu. Koja je generalno zalosna...

Zasto onda nasi u NBA dobijaju milionske ugovore? Sto im gazda ne kaze: "A ne, ti si Srbin, tvoj narod ima malo para, pa cemo i mi tebi dati malo para.". A onda dodje Japanac, a on mu da puno para zato sto su Japanci bogata nacija.

E sad, da je vaterpolo manje popularan od ostalih sportova, jeste. Ali to ne znaci da on na treningu prolije manje znoja od NBA igraca. E zato mi je zao.

u nba igraju 82 tekme + playoff + letnju ligu, ili kako se to vec zove, znachi imaju ukupno mesec dana odmora, dok vaterpoliti imaju mnogo kracu sezonu, stoga i rade krace, nemoj porediti babe i zhabe. Dalje shto bi meni bilo zao kolko Shefik prima, ili neki drugi nash sportista,zabole me, ti jednostavno imash previshe slobodnog vremena pa tugujesh zbog toga..

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Bravo noodle, bravo... Poredi NBA (kosharku) koji prati ceo svet sa sportom koji se igra u 10 drzava...

NBA se ne moze porediti ni sa fudbalom, recimo Ballack ce ako dobije od Bayerna ugovor na 30M na 4 godine dobiti isto koliko i jedan Jerome James koji je odigrao dve dobre utakmice u karijeri...

Poredak je takav, u NBA su najbolji sportisti, ono shto je shkartirano iz basketa ode na odbojku, vaterpolo i sichne bedne sportove, tako ce uvek i biti...

#3 Candace Parker

#5 Robert Horry

#13 Dejan Milojevic

#23 Mark Teixeira

#66 Mario Lemieux

#87 Sidney Crosby

Link to comment
Share on other sites

@hajli

Zasto recimo ti nisi trenirao vaterpolo?

Treba imati takvu volju da svaki dan ides na trening, cesto i po dva treninga, i treba da budes najbolji... i kraj! Imaj bar malo postovanja prema choveku, ako ti se ne svidja to shto radi bar zaobidji ovaj deo... bilo bi najpostenije.

Na kraju ne interesuje me... meni je drago shto smo najbolji na svetu, isto koliko je drago Cesima i Kanadjanima kad pobede na prvenstvu u hokeju...

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

@hajli

Zasto recimo ti nisi trenirao vaterpolo?

Treba imati takvu volju da svaki dan ides na trening, cesto i po dva treninga, i treba da budes najbolji... i kraj! Imaj bar malo postovanja prema choveku, ako ti se ne svidja to shto radi bar zaobidji ovaj deo... bilo bi najpostenije.

Na kraju ne interesuje me... meni je drago shto smo najbolji na svetu, isto koliko je drago Cesima i Kanadjanima kad pobede na prvenstvu u hokeju...

trenirao sam basket npr, isto 2x dnevno treninzi itd, dok nisam sjebao nogu (ukrstene ligamente). Nije ovde stvar u postovanju, vec u gluposti koju je noodle izjavio, rad koji utroshi sportista je ekvivalentan ako ne manji od onog koji utroshi neki nauchnik, hirurg i sl. Dosta ovde na forumu zna da je moj drugar iz osnovne Luka Bogdanovic, cak smo poceli u istom klub, i on npr sad u partizanu ima 2 treninga dnevno, dok na dan tekme nemaju,ili imaju jedan, i dan posle tekme imaju samo jedan, shto je vremenski kad saberesh manje nego shto neko provede nedeljno uz knjigu. Onda uporedi Lukinu astronomsku platu sa platom tog istog hirurga ili nekog ko je npr krpio ljude tokom rata u Bosni i sada radi za 250eura platu. Znam jebiga, tako mu se zalomilo,ali reci "jadan Shefik ima par k eura u odnosu na Kevina Garneta je chista glupost". Mene mnogo nervira shto u ovoj zemlji heroji ispadoshe sportisti, dok neki drugi koji to vishe zasluzhuju nisu ni pomenuti u medijima, da ne govorimo o parama.

Znam da nije to tema topica, kolko ko zaradjuje, ali jednostavno taj post me je iznervirao.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

u nba igraju 82 tekme + playoff + letnju ligu, ili kako se to vec zove, znachi imaju ukupno mesec dana odmora,

Partizan je prosle sezone igrao slican broj utakmica, a ceo Partizan kosta koliko jedan igrac tamo. Dakle, popularnost=pare.

dok vaterpoliti imaju mnogo kracu sezonu, stoga i rade krace, nemoj porediti babe i zhabe.

Ocigledno nemas predstavu koliko je vaterpolo tezak sport. Pitaj nekog, da ja ne bi pricao pa ispalo da kenjam.

Bravo noodle, bravo... Poredi NBA (kosharku) koji prati ceo svet sa sportom koji se igra u 10 drzava...

"E sad, da je vaterpolo manje popularan od ostalih sportova, jeste. Ali to ne znaci da on na treningu prolije manje znoja od NBA igraca. E zato mi je zao."

Poredak je takav, u NBA su najbolji sportisti, ono shto je shkartirano iz basketa ode na odbojku, vaterpolo i sichne bedne sportove, tako ce uvek i biti...

Ok, znam da volis basket. To ti ne daje za pravo da omalovazavas druge sportove.

Edited by noodle
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...