Jump to content

Kladionice.


byp_

Recommended Posts

ja sam odigrao tiket za sinoc

Betis x2

Rozenborg 1

Partizan X-1,0-2

Pao 1-1 [:(]

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ja sam debil.

ajaks 1 ; verder 3+ ; inter 0-2 ; celzi 1 ; arsenal 3+ ; bromajpokarna 1 ; koventri 2 ... i ne uplatim, jes da je mali dobitak bio, oko 900din sto je i glavni razlog bio sto nisam uplatio.... DEBIL SAM!!!

a odigrao sam:

ajaks 1 ; arsenal 3+ ; inter 0-2 ; totenhem x ; celzi x-1

i promasim samo ove slepce...

Link to comment
Share on other sites

hehehhehehehehhehehehehhe.........

evo jedan ludacki tiket: [:D]

atletiko madrid - zaragoza => 1 (1.70)

tottenham - chelsea => X (3.10)

psg - nice => 1 (1.55)

wolfsburg - leverkusen => 2 (2.5)

mallorca - la coruna X (2.90)

ath. bilbao - sociedad => 1 (2.0)

ukupna kvota: 118.44

FZ: I have a message to deliver to the cute people of the world...if you're cute, or maybe you're beautiful...

there's MORE OF US UGLY MOTHERFUCKERS OUT THERE THAN YOU ARE!! So watch out.

Link to comment
Share on other sites

sto ludacki,extra mi se svidja...meni sutra na tiketu 100% Atletiko Madrid,Atletik Bilbao,dupla sansa na Totenhem i dvojka na leverkuzen...samo videcu kako cu da iskombinujem...

prema ranom gledanju liste,Aston Vila sutra extra primamljiva...i jedan fix iz domace lige,PSK protiv Radnickog iz Pirota 9/10...trebalo bi da ima u Lavovima...

<edit> smor,ladno nema u Lavovima nasa druga<edit>

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Shalke iz keca ;)...

Probajte danas Bari-Ternana 2...igraju bezobrazno 3za3 i to uvek pobedjuje gost...kvota 3.2

i jos mi danas extra Rubin KAzan-Rostov 1,kec se placa 2,6,sto je extra Kazan je iznenadjenje prvenstva,nema poraz na domacem terenu a Rostov je poslednji i veoma slab gost,znajuci Ruse ovo dolazi iz iksa...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Shalke iz keca

Realno...

Naravno, Wolfsburg je dobio... Leverkusen je u potpunom raspadu ove sezone, nije bilo govora o njihovoj pobedi, dakle, 1X ili 3+ su bili tipovi...

Treba ochekivati puno golova u sledecem kolu, ovo je bilo prilichno neefikasno...

#3 Candace Parker

#5 Robert Horry

#13 Dejan Milojevic

#23 Mark Teixeira

#66 Mario Lemieux

#87 Sidney Crosby

Link to comment
Share on other sites

Ja ne pratim kladionicu, ali imam 2 ortaka koji su bash aktivni i jedan od njih bash chesto dobija. Dao sam im 100 kinti da odigramo neki zajednichki tiket i dobili smo 2500, dakle po 833 svakom :) Neznam koji su mechevi bili, ali znam da smo dobili... onda su me zvali kad su podigli pare ocu li da od tih para napravimo nove tikete za nedelju i ja rek'o ajde sta ima veze, uplatili su za 1600 nekih 15 tiketa. Jedan ortak ( verujte mi, teshko cete naci boljeg kladionichara u Beogradu, koji na male pare opasno zabada i uvek pogodi po neko iznenadjenje ) voli da ponavlja mecheve na vishe tiketa, secam se da je ponovio Rad keca i ubo na kvotu 2.85 ( 3:0 bilo ), znam da je ponavljao i neke norvezane koji su takodje usli i na svima tiketima je dodavao jos 2 ili 3 utakmice. Samo je jednu ponovio na svim tiketima... jebeni Atletiko ( 0:0 ) i prsli smo na svim tiketima... ali ostalo je ispogadjao svaka chast... neznam kako su prosli ostai mechevi koji su igrani kasnije, mada kapiram kako nas je ishlo preko dana da ima sigurno bar 3 tiketa gde smo izduvali samo za atletiko...

Link to comment
Share on other sites

ajde , vi koji igrate , imam srecnih novcanica , koje ne zele da odu od mene (izgubio sam novcanik , pa si mi vratili sa svim kesom , platim u kaficu pice i sutra dobijem za kusur istu tu novcanicu koju sam dao itd...) , bacite mi neke tipove pa da obrnem nesto :P

fml

Link to comment
Share on other sites

Sad sam bio u kladzi i lik mi prilazi pita me za hemijsku ja mu dam on upise ovaj par

Paysandu-Ponte Preta 1 (brazilska liga)

znaci singl 1000 dinara...

meni ovo smrdi na dojavu a vi ako hocete uplacujte

tekma je veceras u 23:55

Edited by doca_fcrs_LFC

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

Evo ja sam malo prelisto liste pa sam izabrao par finih parova za danas:

Omniworld - Venlo 2 1.60

Volendam - Vendam 1 1.35

Kretil - Brest 1 2.00

Austrija W. (Am) - A. Lustenau 1 2.00

RKC - Roda 3+ 1.55

Tranmere - Bradford 1 2.00

Sedan - Grenobl 1 1.90

Wohlen - Winterthur 1 1.85

Harlem - Excelsior 2 2.10

Gimaraes - Braga 2 2.60

Pa ko voli nek izvoli:),ja sam takav tiket odigrao!

Edited by ~Z!~

hampster.jpg

Jednostavno,il se rodis s'tim il ne.

Link to comment
Share on other sites

@Mario^^:

Aj bre daj tog tvog lika sto pogadja sve, pa da i mi uzmemo neku kintu...bre...[:D]

FZ: I have a message to deliver to the cute people of the world...if you're cute, or maybe you're beautiful...

there's MORE OF US UGLY MOTHERFUCKERS OUT THERE THAN YOU ARE!! So watch out.

Link to comment
Share on other sites

jebote,hvala bogu da mi proradio forum,nije hteo da mi ga otvori zadnja 3dana...

Sutra cu momci uplatiti samo Njukasl-Fulam za neke vece pare,jednostavno imam taj neki osecaj,jebem li ga...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

jebote,hvala bogu da mi proradio forum,nije hteo da mi ga otvori zadnja 3dana...

Sutra cu momci uplatiti samo Njukasl-Fulam za neke vece pare,jednostavno imam taj neki osecaj,jebem li ga...

jebo me osecaj

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

@Mario^^:

Aj bre daj tog tvog lika sto pogadja sve, pa da i mi uzmemo neku kintu...bre...[:D]

Evo ocu sledece kolo... jebo me forum celog vikenda pa onda nisam ni gledao sta je tipovao za ovo kolo...

Shto se tiche toga za dojave... to nikad ne radi... gazda posalje svog lika u kladionicu... da mu 100.000, ovaj se malo vrti kroz kladionicu... znate vec kako je u kladionici, svi se odma upoznaju, nadje neke koji izgledaju kao da imaju para, malo komentarisu, razgledaju listu i onda ovaj lik ode da uplati neshto, vrati se nazad i kaze, evo sam odigrao neshto, pokaze im tiket, singl, uplata 100.000 i onako mrtav ladan ode... Ovi okolo onda pomisle, kad on stavlja 100.000 sta ce meni biti ako stavim 5.000 i tako nekoliko njih se nalozi... i naravno... nishta ne bude...

Sve u svemu... jebesh ti tu dojavu kad je ceo Beograd zna :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...