Jump to content

another one bites the dust


Recommended Posts

http://www.cnn.com/2005/WORLD/asiapcf/08/0...reut/index.html

SEOUL, South Korea (Reuters) -- A South Korean man who played computer games for 50 hours almost non-stop died of heart failure minutes after finishing his mammoth session in an Internet cafe, authorities said on Tuesday.

...Lee had recently quit his job to spend more time playing games, the daily JoongAng Ilbo reported after interviewing former work colleagues and staff at the Internet cafe...
Link to comment
Share on other sites

samo mi nije jasno kako neko moze da uspe da igra 50 sati.

Mnogo kofeina. Lose za srce.

Edited by kruko

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

najvise sto sam ja proveo pred nekim ekranom je nekih 15sati...secam se da nisam ispustao dzojstick iz ruke pikajuci Iss na soni kecu...a na kompu kad sam pikao HOMM 3 sam izdrzao nekih 10sati [:p]...ali dont think that im freak zato sto su mi to jedine dve igre u zivotu koje zasluzuju da se toliko pikaju [:p][:p]

Edited by gruja

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

e kad se setim dooma1 jebenog igram redovno po dva sata.i to stalno ocu ujutru da igram,kazhe keva "nemoj sine ceo dan ima da se zhalish da te boli glava":DDD

i danas tvrdim da se doom ne moze igrati preko 3-4sata:)

a najvish za kompom sam bio nekih 11 sati kad je doshso war3beta,i nije mi uopshte bilo dobro:)

btw oce neko u pare da je igrao wow?:D

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

Pa mogu da se "pohvalim" da sam svojevremeno igrao Starcraft sa ortakom 38 sati. A bio sam i mladji. To je uzas, jer bukvalno do poslednjeg momenta ne idesh u wc da pishash, jedesh kad allmost padnesh u nesvest i tako. Treba biti budala. Dotichni do 19-te nije nishta drugo radio osim bleje ispred kompa.

Od bezanja iz shkole da bi se blejalo u rupi na kalishu na automatima, provedenih letnjih raspusta ispred Commodore-a i Amige.

Takodje mi se deshavalo da ustanem ujutro oko 7. Od 8 do 13 na kursu, pred monitorom. Posle do 17 shljaka, opet ispred monitora. Potom posle manje pauze (recimo do 20) cepanje Counter-a do ujutro. Bez spavanja opet jovo nanovo na kurs i shljaku.

Sve u svemu imam josh dobar vid, da kucnem u drvo. Da ne pricham da ranije nije bilo low radiation monitora. Ма nije bilo ni monitora bre... [:D]

Life is gistro...

Link to comment
Share on other sites

igrao se diablo.. gorelo se po 10-15 sati :)

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...