Jump to content

Topic za PRAVE navijache...


Bartuc

Recommended Posts

pa prvo u unrealu je capture the flag,a ne catch :)

a drugo,kakve veze imaju navijaci na tribini sa komunizmom?

potpuno si ovo bzvz izneo...

jel ti pevash himnu boze pravde? da li se krstish sa 3 prsta i idesh u pravoslavnu crkvu!?

kada su se ova dva kluba pravila...toga nije bilo(bilo je ali pitaj one ljude koji su zaglavili na golom otoku). zbog toga kazem da je sve to politichki napravljeno i da ove sada uprave se samo takmiche ko ce vishe kesha da zgrne na mufte,boli njih uvo i za tebe i za kalimera i za mene dok oni imaju koga da "shishaju" i da skupljaju harach nad "igrachima"...oba kluba zive u proshlosti bez svetle buducnosti tako da mi je stvarno zao ovog nasheg fudbala!!!

ovo vezano za komunizam i tribinu sam napisao jer znam da 90% ljudi mrzi komunizam a navijaju za njihove klubove,na to sam mislio da ne bude da se svadjam opet sam sa sobom [:D]

Granice mogućeg možemo odrediti samo onda, ako ih pređemo odlaskom u nemoguće.

76561198022439373.png

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

sjajno navijanje, korektna atmosfera... sve na nivou

Edited by Formica

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Novi Sad -- U sinoćnoj tuči navijača Vojvodine i Patizana poginuo je Dejan D. iz Novog Sada, saopštila je novosadska policija. On je ubijen hicem iz pištolja, a maloletni S.B. je istom prilikom zadobio prostrelnu ranu na vratu. U novosadskom Urgentnom centru kažu da je zdravstveno stanje mladića operisanog nakon što je povređen u tuči stabilno. Policija je danas privela i zadržala Milana M. iz Futoga, kao i Marka C. i Marka P. iz Novog Sada zbog osnovane sumnje da su učestvovali u tuči, dok se još uvek traga za ubicom.

Novosadska policija potvrdila je da je sinoć oko 22.30 došlo do sukoba navijača FK Vojvodina i Partizan. Prema informacijama do kojih je došao B92, u unapred dogovorenoj tuči, jedan od navijača Partizana izvadio je pištolj i usmrtio jednog navijača Vojvodine.

Tokom sukoba su osim vatrenog oružja korišćene šipke i drugo hladno oružje.

Kako saznaje B92 , tokom noći ispred kuće u kojoj je živeo ubijeni, u Ulici kralja Petra u Novom Sadu, okupilo se više desetina ljudi.

Podsetimo , tokom vikenda u Novom Sadu je došlo do sukoba navijača Vojvodine i Partizana kada je jedan navijač teže povređen, a trojica navijača su lakše povređena.

Poznavao sam momka i vecna mu slava... Ne znam koliko ovde ima aktivnih navijaca, ali mislim da je ovo prevrsilo svaku meru, koliko umobolan treba biti i poneti pistolj u navijacki obracun? Nemam reci...

Link to comment
Share on other sites

pogledajte samo ns, gde je sada cool biti voshin navijac.

Da je to istina ne bi se desilo ovo u NS...

u je boli me kurac za lika ...ide na zakazanu tucu znaci da je i on mentol voleo bih da sve debile stave u jedan ambar pa da se bodu grizu jedu do smrti pa nek svi pocrkaju mentolcine :D

Posle ovakvog komentara pozeleo sam na sekund da se tebi desi da ti upucaju druga, ali ipak ne bih to voleo, nisam takav. Jedno je zakazana tuca i odmeravanje snaga, a drugo je ubiti coveka iz pistolja, nebitno dal je slaninar, cigan, grobar, prvo je covek...

Link to comment
Share on other sites

a da taj lik je dosao u stvari sa namerom da igra karte sa njima opali dva samara ako je moguce i to je to :D e brate longli pa taj tvoj ortak da je mogao isto bi ubio ovog lika nozem kameno pistoljem kao da je bitno....a to odmeravanja snaga to vise nije u modi :D

i imam par drugara radovci i svi su bili u bolnici teske povrede lake i sta me boli kurac sta da im radim :D

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

strasno sta ljudima pada na pamet...eeeej,pistolj...strasno...

@inferno nije tako,veruj mi...

pa naravno da nije tako.

juce pricam sa ortakom, koji kaze da ga zna sa tekmi, jer ga je uvek vidjao na tribini, i kaze "jebo mater, lik ima 27 godina i verenicu... i ide da se tuce".

Bring It

Link to comment
Share on other sites

nije samo stvar u tome shto je on otisao da se tuce i bio je upucan.

vec je svest nekih ljudi pomerena do takve granice da su spremni i da pucaju da bi resili konflikt.

i to ne mora samo da se desi na tucama navijaca, sutra neko na ulici moze da vas mraci i naravno moracete da se branite, i neko ce vas upucati.

meni je licno zao lika, pa nek je mentol po hiljadu puta. doslo bi mu iz dupeta u glavu jednom, mozda bi se skrasio uskoro ili u nekoj buducnosti... ovako nista, tuzno. rip

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Meni licno je i to odmeravanje snaga debilno, ali razumem, ima ljudi koji to vole, dokazivanje, adrenalin, ok

Ali na tako nesto nositi pistolj, noz ili nesto trece, stvarno treba da si malouman

Naposletku ti si navek znala da sam svirac,brosic sto se tesko pribada,da me moze oduvati najblazi nemirac,da cu u po reci stati,da se necu osvrtati nikada...

Link to comment
Share on other sites

Posle zločina u Futogu kod nas, za razliku od Italije u kojoj je u novembru prošle godine odloženo kolo zbog ubistva navijača Lacija uoči duela sa Juventusom, niko još ne razmišlja o eventualnom odlaganju utakmica. Time bi se stavilo svima do znanja da je život važniji od fudbala.

Žalimo za ljudskim životom i osuđujemo takvo ponašanje navijača. Odlaganje bi poremetilo prvenstvo - rekao je Miodrag Janković, generalni sekretar Zajednice klubova Superlige.

.

Link to comment
Share on other sites

ma bre, ne zna se ko je veci retard. ovo je bilo neminovno. pogledajte samo ns, gde je sada cool biti voshin navijac. ali pritom opasan huligan, da se zna.

strasno.

rip

Cekaj, a sta treba da bude sramota ako si iz ns-a i navijas za Vosu? Mislim ok u pravu si za ovaj deo za huligane, ali bolje i vosin navijac huligan, nego rodjen u ns a navija za zvezdu/partizan a takodje huligan. Pa taj "grobar" sto je upucao lika je verovatno jedan od tih ns-grobara, sto je najtuznije.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...