Jump to content

Nashi


Recommended Posts

  • Replies 87
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Da ... obicno kad se izadje sa balkanskog poluostrva pojave se problemi ;)

Hm, blago receno istina.

Turnir extra organizovan, od Madjara mozemo stvarno dosta nauciti o gostoprimljivosti i spremnosti da se iscima oko detalja, naime postojala je satnica kada je sve morali da krene, ali su se jako iscimali da svima srede kompove do kraja.

Imali su 32 fixna servera.

4km mreze.

Sve je postavljeno i zavrseno 2 dana pre pocetka.

Zaduzeni admin je pratio isti tim kroz ceo turnir, s tim sto smo ih mi imali par na gomili zbog nize navedene price:)

Mi smo sve vreme igrali pod presijom diskvalifikacije, ne zbog looser bracketa nego zbog opomene koja se ne brise skoro do kraja turnira po njihovim pravilima, tako da je fu.sk pokusao da nas izbaci na prigovor sudijama pre produzetaka....s nasim temperamentom zamalo batine da padnu fuovcima da se tako nesto i desilo, sve u svemu vrlo zagrejana atmosfera sve vreme.

Dovoljno reci da je taj mec nadgledao kasnije glavni admin turnira.

Meni je zabranjeno cak i da ih bodrim van freeza, posto ljudi ne pricaju srpski pa nemaju pojma sta pricamo:))))

Inace i prva opomena je pala kada je roshudin popio po glavi i poceo da psuje, a madjar mislio da je prijavio armiju kineza koja rashuje:))

Cim smo se ocistili od ove opomene, dobili smo sledecu, razlog isti:)

Kgb protiv lq, 5000 madjara iza njih i didu im u vrat, a ja pokusavam da snimim da li neko prica lq-ovcima koji igraju 2m dalje.

Mislim da su zbog ovog tesnog poraza lq-ovci odigrali dosta vunasto sa kgb-om u finalu, pratili smo igru na plazmama, krajnje su smuseno delovali tako da su ih momci zgazili.

Iskreno mislim da nije bilo ikakvih gadosti od strane madjara, i da su sve fer odigrali, bez neke "pomoci", tako da je "tajming" ucestala rec nasih cs playera:)

Generalno nasa losa igra protiv lq-a je rez slabe uigranosti jer tim ipak kratko igra u ovom sastavu, ima mnogo mana koje treba da ispegla, tako da ocekujem mnogo vishe od njih in da future. Sve u svemu nadao sam se finalu nas i kgb-a.

Videtjemo samo da li ce biti dovoljno vremena za wcg, i da li ce se source kao takav uopste igrati posle wcg-a, ni madjari ga ne vole, ali je paralelno sa ovim islo i takmicenje u source-u na main stage-u na tft monitorima, mada su igraci uglavnom bili bivsi cs playeri.

Buducnost ove igre je ipak na kraju u rukama valvea, koji ce pre ili kasnije izgurati source.

Turovi kao ovaj su sigurno pozeljni, kao dozivljaj i kao xp za ekipe da shvate koliko josh imaju da uce, posto su u zemlji Srbiji svi sabijachi igrice do momenta kada protivnike pocne da "sere", itd.

Gps#7 je negde u novembru, preporucujem svima da ga razmotre, mislim da ce sl.put biti u Budimpesti.

Za sada mozemo reci da imamo jacu scenu od nase blize okoline, sem bugara koji su dosli i par puta nam objasnili, sve u svemu mesta za razvoj i ucenje ima mlooooogo.

Imam brdo slika vec cu ih negde okaciti da ih vidite, aj poz.

Link to comment
Share on other sites

"Inace i prva opomena je pala kada je roshudin popio po glavi i poceo da psuje, a madjar mislio da je prijavio armiju kineza koja rashuje:))"

lol brate za ovo :D:D

маракана дал је пуна ил смо само ми,

наша ће те песма увек звездо носити,

не жалимо наша грла нити дланове,

а ти само храбро бори се.

http://www.sk-gaming.com/member/stepa-/

Link to comment
Share on other sites

Sto se tura tice org. je 3 puta bolje nego nash najbolji turnir do sada, svaka im cast. Sto se tice nase igre utisak je 50-50, imali smo dosta padova (npr. dobijemo xDk koji je uzeo sve turnire u zanje dve god. a od Lq-a izgubimo sa vekikom razlikom) ali nije loshe uzevsi u obzir da zajedno 2 nedelje i da su nas trojica prvi put igrali preko. Kgb je zasluzeno osvojio, najvise su vezbali, "prelezali" su sve bolesti i rezultat je morao da dodje. GG svima :)

Ponekad moras proci pakao da bi stigao u raj
Link to comment
Share on other sites

Sto se tura tice org. je 3 puta bolje nego nash najbolji turnir do sada, svaka im cast. Sto se tice nase igre utisak je 50-50, imali smo dosta padova (npr. dobijemo xDk koji je uzeo sve turnire u zanje dve god. a od Lq-a izgubimo sa vekikom razlikom) ali nije loshe uzevsi u obzir da zajedno 2 nedelje i da su nas trojica prvi put igrali preko. Kgb je zasluzeno osvojio, najvise su vezbali, "prelezali" su sve bolesti i rezultat je morao da dodje. GG svima :)

Poz Dule, sta reci... jel bio bolje organizovan turnir u Gradisci ili u Madjarskoj?? [:p]

Link to comment
Share on other sites

Sto se tura tice org. je 3 puta bolje nego nash najbolji turnir do sada, svaka im cast. Sto se tice nase igre utisak je 50-50, imali smo dosta padova (npr. dobijemo xDk koji je uzeo sve turnire u zanje dve god. a od Lq-a izgubimo sa vekikom razlikom) ali nije loshe uzevsi u obzir da zajedno 2 nedelje i da su nas trojica prvi put igrali preko. Kgb je zasluzeno osvojio, najvise su vezbali, "prelezali" su sve bolesti i rezultat je morao da dodje. GG svima :)

DUSKAUSKAS POWAH ! :D

маракана дал је пуна ил смо само ми,

наша ће те песма увек звездо носити,

не жалимо наша грла нити дланове,

а ти само храбро бори се.

http://www.sk-gaming.com/member/stepa-/

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...