Jump to content

Jel' zna neko


tomkeus

Recommended Posts

Ljudi, meni već para dana nije dostupan elitesecurity. Da li i vama nije dostupan ili ovaj cablecom sere ovde?

You're all gonna die. Then you'll be dead for way longer than you're alive; like, that's mostly what you're ever gonna be. You're just dead people that didn't die yet...

Link to comment
Share on other sites

Tomke, bila su jedno cetiri topica sa tom tematikom proteklih dana na klejbezablama. Neko je uzeo celu listu usera sa esa i krenuo da im salje neke nebulozne mailove itd itd. Mozhe biti da je iz predostrozhnosti sajt zatvoren za sada, ili ga je neko totalno skenj'o.

Link to comment
Share on other sites

Ahaaaa. Znači to je u pitanju. Na elitu mi je registrovan mail na veratu, a odavde ne mogu da pristupim tako da sam u informational blackout-u.

You're all gonna die. Then you'll be dead for way longer than you're alive; like, that's mostly what you're ever gonna be. You're just dead people that didn't die yet...

Link to comment
Share on other sites

Nisu to nikakvi "hakeri" bili koji su to uradili...

elem, reche meni nesto brat da ne radi ES zbog nechega , valjda je mashina na kojoj je es prsla ili sl., ali vratice sve nazad kako treba.

slazem se za ovo "hakeri"... mada...ne maznjava se lista usera ES-a tek tako... ali... ni H od Hacka...

a za mashinu...da je prsla prsla je... :)

Naposletku ti si dobro znala ko sam ja...

Forum Grada Nisa

Link to comment
Share on other sites

Takva baza ne treba ni da postoji jer je teska za odrzavanje, manipulaciju, itd itd. Ako ti sa ES-a imaju i malo mozga oni su sigurno vec podelili bazu na vishe manjih, postavili arhive starih postova koje se mogu samo iscitavati, itd itd.

Link to comment
Share on other sites

Takva baza ne treba ni da postoji jer je teska za odrzavanje, manipulaciju, itd itd. Ako ti sa ES-a imaju i malo mozga oni su sigurno vec podelili bazu na vishe manjih, postavili arhive starih postova koje se mogu samo iscitavati, itd itd.

ES koristi posebnu mashinu samo za bazu, i koliko znam nije iz delova...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...