Jump to content

Idelanih 5


Nykolla

Recommended Posts

  • Replies 105
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

hmmm da samo vama bez mozga koji koristite to samo da bi jurili heroje. i ponovo kazem DA to njemu najvise sluzi za bezanje jer je on najsporiji heroj u igrici bez ukljucivanja ulti-a naravno. ti ako planiras da ga juris po mapi ako je u pitanju clan war dosli bi ti jos 2 mozda cak i 3 heroja koji bi ti objasnili na keca.

Edit: to pre svega sluzi da bi se tuko protiv heroja i objasnio mu, ali po meni je jos koristnije da kad te ganguju da bezis ko ker sa preko 400 move speeda.

Edit#2: odigraj jednu partiju sa banetom pa mi javi. kao prvo on je invurnable nekih sekund sekund ipo , npr. kad bi ga napao protivnicki, taj heroj bi zaspao ,a onaj koga je napao protivnicki heroj bi ostao da spava takodje. Posle toga kad ga napadne protivnicki heroj on ga stvarno udari i zaspi ponovo. A ti protivnickog heroja ne mozes da probudis tj ne bi smeo ukoliko ne koristis neku magiju.Jedino ako si pglu.

Edited by Mare

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

[roflmao][roflmao] iz kog si ti crtanog izasao .... pa nedo trolu bog da neko od ta 2 heroja ima stun, vi stvarno ne shvatate da trol je ipak agility heroj ?!Btw za ne upucene trol se ganguje pre nego sto sakupi maelstorm ili tako neki imba item ...

Ajde idi prouci svakog heroja pa dodji da sernjas ovde...Ja ne znam kako ti igras sa trollom,al po ovome sto si rekao,ocigledno ne znas.Agility?Da,jeste,al kao sto neko rece dobija 2.45 str po lvl-u plus plusici,dodje mu na 4.45 str,pa ti gledaj sad.Maelstorm?Iskreno,mnogo bolji item sa trollom je MKB,posle toga lothars i bezbedan si od ganga.Pa ako si dovoljno oprezan i gledam mapu,stojis oko tornja,tesko ce da te ganguju na pocetku...

Slazem se da nema ni jedan disable spell kojim bi mogao da sjebes protivnika ako te ganguju,ali iovako je konj,insane attack speed i mnogo hp-a za nekog agility range heroja.Ako ti je i dalje malo hp-a kupi eye of skadi.

I ko je rekao,ako igras cw ako juris heroja bla bla.Pa sigurno ga neces sam juriti,jer ako igras cw imas i teammate pored...

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

Ajde idi prouci svakog heroja pa dodji da sernjas ovde...Ja ne znam kako ti igras sa trollom,al po ovome sto si rekao,ocigledno ne znas.Agility?Da,jeste,al kao sto neko rece dobija 2.45 str po lvl-u plus plusici,dodje mu na 4.45 str,pa ti gledaj sad.Maelstorm?Iskreno,mnogo bolji item sa trollom je MKB,posle toga lothars i bezbedan si od ganga.Pa ako si dovoljno oprezan i gledam mapu,stojis oko tornja,tesko ce da te ganguju na pocetku...

Slazem se da nema ni jedan disable spell kojim bi mogao da sjebes protivnika ako te ganguju,ali iovako je konj,insane attack speed i mnogo hp-a za nekog agility range heroja.Ako ti je i dalje malo hp-a kupi eye of skadi.

I ko je rekao,ako igras cw ako juris heroja bla bla.Pa sigurno ga neces sam juriti,jer ako igras cw imas i teammate pored...

ok i opet vas ganguju obojicu i sta sad?

uostalom sto se ja raspravljam dodjite na wcg turnir izaberite troll-a ja cu da se smejem pa cemo da vidimo ok ?

Edited by Mare

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

Ajde idi prouci svakog heroja pa dodji da sernjas ovde...Ja ne znam kako ti igras sa trollom,al po ovome sto si rekao,ocigledno ne znas.Agility?Da,jeste,al kao sto neko rece dobija 2.45 str po lvl-u plus plusici,dodje mu na 4.45 str,pa ti gledaj sad.Maelstorm?Iskreno,mnogo bolji item sa trollom je MKB,posle toga lothars i bezbedan si od ganga.Pa ako si dovoljno oprezan i gledam mapu,stojis oko tornja,tesko ce da te ganguju na pocetku...

Slazem se da nema ni jedan disable spell kojim bi mogao da sjebes protivnika ako te ganguju,ali iovako je konj,insane attack speed i mnogo hp-a za nekog agility range heroja.Ako ti je i dalje malo hp-a kupi eye of skadi.

I ko je rekao,ako igras cw ako juris heroja bla bla.Pa sigurno ga neces sam juriti,jer ako igras cw imas i teammate pored...

pa ja se ne bi smejao da mi ti ne daljes razloge za to .... a ovo je jos jedan.Trol je poprilicno l8 game heroj i on do nekog 11 lvl-a mora da bude jako oprezan jer mu je statni moovspeed 280 , zato on ne moze da ide niti na sirenu niti na bilo kog heroja sa stanom , jer na pocetku ne moze da pobege ... sto se tice 2.45 str/lvl , to je samim tim gore na pocetku jer dobija manje na agility sto znaci da dobija manje dmga .... sto se orb effecta tice ako ne ides na menjanje forme na pocetku maelstorm je definitivno najbolji item za trola , jeste da ga je pametno prodati posle ali do tkog trenutka (neki 18-19 lvl) se definitivno isplati, posle toga je dobro otici ili na sange i jasu ili na eye (po meni eye je bolje jer trolu kes nikad nije bio prob) i uzeti 2 bashera za perma stunn ... Dakle trol jeste dobar heroj ali nije toliko imba kao sto mislite ....

About WW.

Germans (oh not Germans - Fashishsts(Gitler) hard to translate) kill many (OMG my english) kill many juice(Israel, hope i true translate this nation), but in WW2 dead millions russian. AND say me plz WHY germany and austria send israel money for that and in russia not?

I not racist, i live in peace and i want what european must be more loality to russians. Childerns never not must cry if they paerents wars

Priceless

Link to comment
Share on other sites

Povraca mi se , kolika koncentracija gluposti na tako malom mestu ... ffs

trol da je losh ... daj sirena da sabija trola na pocetku i da ga ganguje ? rofl pa to ni slepo bezruko dete ne bi uspelo da tako loshe odigra sa trolom , koliki god da si retard opet ako si uspeo da udjesh u igru znacesh kako da igrash sa trolo ili sirenom ...

ffs

Edited by StormScion

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

brate ... o cemu se ovde pricha ... jel niko ne uzima ostale igrache kao faktor .. shta ti cesh se budziti a ja cu gledati .. pa onda ... stygian ... satanic ... divine.. OMG ..!! i svi ti ultiji ... PFFFFF AOE smeshno ..!! dodje ovaj booljash timestoper baci sferu .. i ?? iNterupt ... SVE IMA SVOJ COUNTER !!!

i nedajte da ovo postane kao CS... ovo je jebena igra a ne razlog da se gube zivci !! .. :))

longley respect :P

Lokk1

detinjstvo nismo imali da postali bi najbolji

Link to comment
Share on other sites

dur-extrastrength-lrg.jpg

Jebao sam.

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

hehehehehehe pa gde su cestitke ljudi ? :P

About WW.

Germans (oh not Germans - Fashishsts(Gitler) hard to translate) kill many (OMG my english) kill many juice(Israel, hope i true translate this nation), but in WW2 dead millions russian. AND say me plz WHY germany and austria send israel money for that and in russia not?

I not racist, i live in peace and i want what european must be more loality to russians. Childerns never not must cry if they paerents wars

Priceless

Link to comment
Share on other sites

hehe da sram da nas bude ocemo u doti da kontrolisemo vise od jedne jedinice sa spellovima xD

About WW.

Germans (oh not Germans - Fashishsts(Gitler) hard to translate) kill many (OMG my english) kill many juice(Israel, hope i true translate this nation), but in WW2 dead millions russian. AND say me plz WHY germany and austria send israel money for that and in russia not?

I not racist, i live in peace and i want what european must be more loality to russians. Childerns never not must cry if they paerents wars

Priceless

Link to comment
Share on other sites

ae tishina paceri, znaci igrate jebenu dotu godinu dana a niste znali za aegis do turnira u metrou (onda je to DEUS doneo), isto je bilo za ovaj turnir, pola likova nije znalo sta radi mali plavi coveculjak, u fazonu "uuuu , what this guy do?!!?!".

mi je igramo 2 meseca zajedno i pokazali smo vece zainteresovanje.

Tako da SO LONG SUCKERSSSSSSSS [:D][:D]

Edited by spo(ghost)

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

nene najjaci su komentari "Gde mi je nestala mana!?!?" i "Kako sam zaginuo!??!" kad ubiju plavog coveculjka :)))

About WW.

Germans (oh not Germans - Fashishsts(Gitler) hard to translate) kill many (OMG my english) kill many juice(Israel, hope i true translate this nation), but in WW2 dead millions russian. AND say me plz WHY germany and austria send israel money for that and in russia not?

I not racist, i live in peace and i want what european must be more loality to russians. Childerns never not must cry if they paerents wars

Priceless

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...