Jump to content

Idelanih 5


Nykolla

Recommended Posts

Pa lepo uhvati ga u mrezu dotrci iluzije krene da se4vapi a trol na pocetku nema bas neki lud damage da moze da ubije iluzije tako lako.

ne moze ona to da postigne bez ulti-ja... i mreza joj kratko traje na prvim nivoima... ne moze da stigne sve to da uradi... ako se prvo podeli, troll se izmakne(ako zna sta sirena moze da mu uradi...) a kasnije... pa ima troll mnogo health-a... ako usvojis da zbog sirene nema smisla razvijati blind(na koju da bacis?), onda troll ima i previse health-a....

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 105
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ne moze ona to da postigne bez ulti-ja... i mreza joj kratko traje na prvim nivoima... ne moze da stigne sve to da uradi... ako se prvo podeli, troll se izmakne(ako zna sta sirena moze da mu uradi...) a kasnije... pa ima troll mnogo health-a... ako usvojis da zbog sirene nema smisla razvijati blind(na koju da bacis?), onda troll ima i previse health-a....

Pa ono,mislim neces mu sigurno prilaziti od napred,jer onda stvarno nema vremena dok napravis iluzije i bacis mrezu,ali sa ledja svakako cak sta vise kad dodjes sa ledja imas sanse da napravis par udaraca pre nego sto mu bacis mrezicu i onda ga cepas...A uglavnom vecina likova krene da bezi nazad ka toweru sto tebi dodje kao plus.

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

vecina da... ali, ja pominjem pocetak partije... znaci sve kule su u zivotu... troll ima prostora da pobegne, odnosno, sirena nema vremena(prostora) da nanese neku ozboljniju stetu trollu... jos ako su na sredini...(a na sredini su uglavnom(uvek) 2 heroja) sanse su jos manje...

Link to comment
Share on other sites

Po meni najbolje bi bilo 3 strenght 1agility i intelegence...ili...2 strenght 2 agility i 1 intelegence

2 strenght 1 agilty 2 ineligens da skupljaju kes

I am the centre of this universe.The wind of time is blowing through me,and it's all moving relative to me, it's all a figment of my mind in a world that I've designed. I'm charged with cosmic energy. Has the world gone mad or is it me? I am the creator of this universe,and all that it was meant to be,so that we might learn to see.This foolishness that lives in us and stupidity that we must suss ! How to banish from our minds,if you call this living I must be blind.Ma ja sam puko!

Link to comment
Share on other sites

ljudi trol se najopustenije resava gang-bangom ..... a i sirena moze na njega ako zna da odigra pravilno ... mislim ti budzis plusice i auru ali i da nabudzis do nekog 2-3 lvla plusice pa to ti je 100-120 hp ... nije to bas toliko mnogo...

About WW.

Germans (oh not Germans - Fashishsts(Gitler) hard to translate) kill many (OMG my english) kill many juice(Israel, hope i true translate this nation), but in WW2 dead millions russian. AND say me plz WHY germany and austria send israel money for that and in russia not?

I not racist, i live in peace and i want what european must be more loality to russians. Childerns never not must cry if they paerents wars

Priceless

Link to comment
Share on other sites

InF-SerTruba--Ljudi sirena je 100 puta korisniji heroj 5 vs 5 od trola samo ultimet uspava 5 heroja stan u jednoga zalet na njega ubiju ga stan u drugoga ubiju i drugog dok ostali spavaju logicno da nesmes da udaris heroja dok spava da nebi uspavao sebe zato ga pre toga staniras i onda tuci pa onda Imba mreza koja deluje na BKB, iluzije ,kritikal znaci totalno koristan heroj a sada na turniru igramo bas sa njim.

Trol dobar heroj ne toliko koristan kao sirena meni jako dosadan a inace intelegence heroji su smrt za njega na primer nekromanser ili lion......

5 idealnih heroja stvarno neznam ima ih tako puno dobrih ali za svakog postoji...

Link to comment
Share on other sites

InF-SerTruba-- logicno da nesmes da udaris heroja dok spava da nebi uspavao sebe zato ga pre toga staniras i onda tuci

ummmm to ti vazi samo za bejnov sleep... : )

About WW.

Germans (oh not Germans - Fashishsts(Gitler) hard to translate) kill many (OMG my english) kill many juice(Israel, hope i true translate this nation), but in WW2 dead millions russian. AND say me plz WHY germany and austria send israel money for that and in russia not?

I not racist, i live in peace and i want what european must be more loality to russians. Childerns never not must cry if they paerents wars

Priceless

Link to comment
Share on other sites

kad bacis sa njom armor je inv a sa banetom ne.

ali ima fora njen traje recimo 5sec e sad zadnje 2 sekunde mozes da ih grudvas magijama 

pa da ...

About WW.

Germans (oh not Germans - Fashishsts(Gitler) hard to translate) kill many (OMG my english) kill many juice(Israel, hope i true translate this nation), but in WW2 dead millions russian. AND say me plz WHY germany and austria send israel money for that and in russia not?

I not racist, i live in peace and i want what european must be more loality to russians. Childerns never not must cry if they paerents wars

Priceless

Link to comment
Share on other sites

hmmm o boze... kakve gluposti... da krenemo ovako sirena sabija. sleep je sranje da se budzi non stop. troll protiv sirene ne moze nista jer trollovo najjace oruzije jeste da jako brzo bezi ukoliko je frka. slazem se sa teslom da se troll jako lako gang banguje. sirenina mreza je naj imba na svetu (7 sec net) sto jos pridodaje lakoci da banguje bilo koji heroj. pogotovo troll koji nema nikakav stun niti ista.

dalje za pocetak.... sirena ukoliko je dobra (ja bar lepo odigram sa njom) moze da saceka da njegovi kripovi sabiju kripa na recimo 50 hp-a i izglodari svaki. meni je bar lako sa njom. na pocetku idem plusice + crit do 4 lvl-a i onda uzimam net. net do kraja i krit negde na 11 uzimam sleep 1 lvl i budzim mirror image. do tada sklopim diffusal blade i ne moze niko da ti pobegne da ne pominjem kastere koji se tope ko sir.

dalje ovo sto je reko ja bre ... sa banetom je armor invurnable neko vreme do trenutka kad mozes da bacis magiju na njega. znaci nema tu sleep i odma moze budjenje... kod ove kurve radi na isti fazon.

hmmm rece neko da ne moze sve da uradi tj ne moze net i ilus itd. brate zar nije teze uraditi tipa sa krobelusom silence carrion ulti guinsoo/eul ili cak oba nego prici uraditi iluzije netovati i fokusirati?

dalje sirena nikad ne ide na sredinu bar po meni posto je ona heroj koji mora da farmuje do mante i power threads-a i onda ode i objasni svima.

rece neko iz inf-a da je necro za njega smrt... necro je za sve smrt :D jedan od mojih omiljenih 'eroja.

ta taktika za sleep moze da uspe ali fora je u tome ako su pametni iz drugog tima odma izfokusiraju kucku ili je dignu u eul...

jbg-a sve je ovo teorija ... mora to da se dokazhe u praksi.

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

ljudi,5v5

chaos knite (4 iluzije),artas (sa 10 iluzija),naga sirena (4 iluzije) i plus heroji,bon flecer i bane elemental

,a mi nismo imali ni jednog stanera u ekipi,i onda vidis ide 25 heroja + creeps na nasih pet znaci fajt traje 2 sekunde,znaci ne znas koga da gadjas ,na neki nacin to je imba u doti jedino ako nemas nekog extra stanera

I am the centre of this universe.The wind of time is blowing through me,and it's all moving relative to me, it's all a figment of my mind in a world that I've designed. I'm charged with cosmic energy. Has the world gone mad or is it me? I am the creator of this universe,and all that it was meant to be,so that we might learn to see.This foolishness that lives in us and stupidity that we must suss ! How to banish from our minds,if you call this living I must be blind.Ma ja sam puko!

Link to comment
Share on other sites

dalje ovo sto je reko ja bre ... sa banetom je armor invurnable neko vreme do trenutka kad mozes da bacis magiju na njega. znaci nema tu sleep i odma moze budjenje... kod ove kurve radi na isti fazon.

ma nije sa banetom invurnable nego je sa nagom

posle koje sekunde mozes da ga gruvas pre nego sto se probudi sto rece inf

ali mozes 1 da sabijes magijama,drugi ce vec da bude budan osim ako nemas neki lud nuke

T_T

Link to comment
Share on other sites

ja sam kombinovao ovo sa naixom i bude godlike svaki put prvo mu kupim ona dva sranja za strangth pa zati boot of spead and gloves og haste koje ukombinujem sa onom nogom od pinokija pa zatim jos jedan strangth i onda muthril hammer i ogre strength u onaj bash item posle scared relik kad bude kesa ali sasvim je nepotreban

bash mu treba kad picka bezi a on ka stondira i smeje se mali ker

Ajjaaoj, ajaoj, ajoj, ja se jako smejem :)

Link to comment
Share on other sites

ali cekaj igore sto to ovde ?

About WW.

Germans (oh not Germans - Fashishsts(Gitler) hard to translate) kill many (OMG my english) kill many juice(Israel, hope i true translate this nation), but in WW2 dead millions russian. AND say me plz WHY germany and austria send israel money for that and in russia not?

I not racist, i live in peace and i want what european must be more loality to russians. Childerns never not must cry if they paerents wars

Priceless

Link to comment
Share on other sites

E ovako. Ovu postavu sam dobio juce na -AR i ona otkida. Gotovo su sve late game heroji, tako da ce vam u pocetku pasti 3-4 kule, ali do kraja cete ih vi odrati.

Furion

Skeleton King

Naga Siren

Pudge

5-ti moze da bude naix ili ursa, oni su IMBA. Od ove potave se nemoze podeci, jer imaju:

Sprout -Furion (ona drva)

Meathook - Pudge

Teleport - Furion

Ensnare - Naga

Dismember - Pudge

Stun - SK

+ Kad naga nabudji Mantu ona je nepobediva. Item build:

Furion - Dagon posle Guinsoo

Naga - Manta pose shta hocesh

Pudge - BKB ili Tarasque ili Satanic

SK - Nulls + Tarasque

Link to comment
Share on other sites

pa da tebe ganguje sirena i neki xxx heroj i ti cesh da jurish heroja, mmm mozda vi trebate neki prirucnik da procitate  [:D]

Pa naravno da ako te ganguju bezis,nego sam mislio ako dolazis heroju npr sa ledja,upalis rampage i udri,ne moze da pobegne...

A inace da se ne lazemo,troll moze i protiv 2 heroja kad ga ganguju,upalis rampage opet i idemo :P

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

Pa naravno da ako te ganguju bezis,nego sam mislio ako dolazis heroju npr sa ledja,upalis rampage i udri,ne moze da pobegne...

A inace da se ne lazemo,troll moze i protiv 2 heroja kad ga ganguju,upalis rampage opet i idemo :P

[roflmao][roflmao] iz kog si ti crtanog izasao .... pa nedo trolu bog da neko od ta 2 heroja ima stun, vi stvarno ne shvatate da trol je ipak agility heroj ?!Btw za ne upucene trol se ganguje pre nego sto sakupi maelstorm ili tako neki imba item ...

About WW.

Germans (oh not Germans - Fashishsts(Gitler) hard to translate) kill many (OMG my english) kill many juice(Israel, hope i true translate this nation), but in WW2 dead millions russian. AND say me plz WHY germany and austria send israel money for that and in russia not?

I not racist, i live in peace and i want what european must be more loality to russians. Childerns never not must cry if they paerents wars

Priceless

Link to comment
Share on other sites

polovanje(kupovanje itema drugima) je uglavnom zabranjeno, ili ima limit...

troll jeste agility heroj, ali on je agi heroj koji dobija 2.45 str po nivou...(za poredjenje:kentaur dobija 2.6) i jos ako igra protiv nekoga za koga nema potrebe razvijati blind, on dobija 3.45 str po nivou.... nije mi jasan neko ko moze da kaze da je troll los ili slab heroj...

za maelstorm: ja ga uglavnom ne pravim... ima tri miliona boljih orb efekata...

Link to comment
Share on other sites

polovanje(kupovanje itema drugima) je uglavnom zabranjeno, ili ima limit...

troll jeste agility heroj, ali on je agi heroj koji dobija 2.45 str po nivou...(za poredjenje:kentaur dobija 2.6) i jos ako igra protiv nekoga za koga nema potrebe razvijati blind, on dobija 3.45 str po nivou.... nije mi jasan neko ko moze da kaze da je troll los ili slab heroj...

za maelstorm: ja ga uglavnom ne pravim... ima tri miliona boljih orb efekata...

Navedi primer boljeg orb efekta za trola koji ima extra brz udarac i ovako masuje novac i zadaje odlucujuce udarce neprijatelju? (nebrojeno puta sprzen heroj koji se dao u windwalk)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...