Jump to content

Kasni joj...


Recommended Posts

  • Replies 325
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

seksi rulet [:D]

@ ivan

imas pravo po svim tackama, kurton je vaistinu zlatan sto se tice i zastite od bolesti, i prevencije trudnoce, najprostija mehanicka membrana, sta ces bolje.

ono sto mene nervira do jaja je to sto vecina riba u nas ne preuzima nikakvu odgovornost, vec po defaultu smatra da je muskarac taj koji mora da vodi racuna o svemu.

kao npr draga dunja, kojoj je rec "pilula" prvo prosla kroz glavu kao sredstvo za resavanje sopstvenih hormonskih problema (koje srecom nema), a ne kao metod kontracepcije.

jebo ti tu svest.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

meni je puko kondom dva puta, ali nikada u kritichnoj situaciji, ili sa kritichnom osobom, tako da da, moze i to da se desi

mada ta cifra od 2 moze da se zanemari u odnosu na broj puta kada kondom nije zakazao, hohohoho

e da od pilula, sve se zene ugoje (neke manje nekevise), tako da pilule imaju potencijal da smore :P

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

da ne ulazim u prichu "kao" prirodniji osetjaj :) shta radio si se sa gumom na kurcu :)))

slazhem se za ovaj deo o preuzimanju odgovornosti, al valjda u duzhoj (normalnoj) vezi ne bi trebalo da bude takvih dilema o preuzimanju odgovornosti i sl.

shto se zakazivanja na vidljivi nachin .. dovoljna je rupa (da ne kazhem rupica) vrha chiode, iz koje ne mozhesh da provali da curi, da pobegne par malishana i neverovatni deo sretje (ili nesretje) da sve stigne na mesto. da ne prichamo o isteklom roku trajanja, uzhasnim kondomima sa spermicidom i sl.

nuklearni projektil ti nikada netje prepisati doktor. to se uzima na sopstvenu odgovornosti.

za one manje uputjene zhenske osobe postoji nachin da se isto izvede (sa daleko manjim posledicama) i sa pilulama (obichnim, ne dan posle). sad tachan princip ne znam do u detalje, al svodi se na uzimanje u trajanju od duplo dana od trenutka skapiranja da je mogao prodor da se desi i time se izazove meca.

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

meni je puko kondom dva puta, ali nikada u kritichnoj situaciji, ili sa kritichnom osobom, tako da da, moze i to da se desi

mislio sam na spadanje, pucanje je stari problem..

slazhem se za ovaj deo o preuzimanju odgovornosti, al valjda u duzhoj (normalnoj) vezi ne bi trebalo da bude takvih dilema o preuzimanju odgovornosti i sl.

pa u teoriji nema, a u praksi... dovoljno puta smo i ti i ja imali posla sa debilkama da bismo znali da mora da bude "u se i u svoje kljuse".

shto se zakazivanja na vidljivi nachin .. dovoljna je rupa (da ne kazhem rupica) vrha chiode, iz koje ne mozhesh da provali da curi, da pobegne par malishana i neverovatni deo sretje (ili nesretje) da sve stigne na mesto. da ne prichamo o isteklom roku trajanja, uzhasnim kondomima sa spermicidom i sl.

to da nema malu rupicu se lako proveri posle jebanja, rok trajanja piše na kurtonu a marku i tip kondoma uvek možeš da biraš.

Link to comment
Share on other sites

seksi rulet [:D]

@ ivan

imas pravo po svim tackama, kurton je vaistinu zlatan sto se tice i zastite od bolesti, i prevencije trudnoce, najprostija mehanicka membrana, sta ces bolje.

ono sto mene nervira do jaja je to sto vecina riba u nas ne preuzima nikakvu odgovornost, vec po defaultu smatra da je muskarac taj koji mora da vodi racuna o svemu.

kao npr draga dunja, kojoj je rec "pilula" prvo prosla kroz glavu kao sredstvo za resavanje sopstvenih hormonskih problema (koje srecom nema), a ne kao metod kontracepcije.

jebo ti tu svest.

jebg... svasta sam se naslusala o tim pilulama i o iskustvima drugih devojaka,tako da ne uzimam to zdravo za gotovo :P

step in my transporter , so I can teleport ya,all around my heavenly body..

Link to comment
Share on other sites

Ae da kazem neshto i ja...

Moja devojka uzima pilule vec vishe od godinu dana. Nikada nije uzimala Postinor ili tako neshto. Otishla je tada kod ginekologa, radio neka ispitivanja, pitaj boga, i preporuchio joj "Jeanine" pilule. Zalila se prvih mesec dana da joj je neshto kao chudno, ali kapiram da je to bio trip u glavi. Nije se ugojila ni malo, nije joj se poremetila menstruacija, niti ima bilo kakvih psihichkih ili fizichkih promena.

Takodje, josh jedan glas za kondom sux od mene, i to je dosta loshiji osecaj za oboje, a ne samo za mushkarca.

Edited by Green
Link to comment
Share on other sites

ja pilule ne bih koristila, moze da ti se poremeti ciklus, pa onda razni oni propratni efekti dok se ne "priviknes" na njih, a i valjda ti nije 100% zastita?

uostalom, sta fali kondomima? :)

ne moze da se poremeti ciklus vec samo da se sredi, plus jeste 100% zashtita pod uslovom da koristish pravilno

kru brate to je propaganda ;o)

realno, necemo videti pravi razmer mushke hipokrizije sve dok "muska pilula" udje u upotrebu...(da, razvija se =o))

dobro si rekao :)) i ja chekam mushke pilule

...fali im dosta, stezu, neudobni su, zaustavljaju cirkulaciju...

u stvari hocesh da nam stavish do znanja da imash veliq kitu :D

e da od pilula, sve se zene ugoje (neke manje nekevise), tako da pilule imaju potencijal da smore :P

nisam se ugojila kad sam koristila, takodje ni moja drugarica

mislio sam na spadanje, pucanje je stari problem..

pa u teoriji nema, a u praksi... dovoljno puta smo i ti i ja imali posla sa debilkama da bismo znali da mora da bude "u se i u svoje kljuse".

pitanje je shta ste vi sa takvima radili u duzoj vezi

Pila sam pilule josh pre dosta godina i to da sredim hormonski poremetjaj, i posle toga sam koristila kad sam u duzoj vezi tj. kad ne sumnjam da lik ima neku bolest.

+do tada me je kad dobijem razvaljivao stomak, otkad sam pila jedva i da zaboli i to prvi dan

+meca manje obilna, krace traje

+ne brinem dal ce kondom da pukne, a deshavalo mi se dosta puta i to sa tzv 'najkvalitetnijim'

+guma je guma, koza je koza

zakljuchak:

ako mi se ikada desi da budem opet u nekoj normalnoj vezi koja duze traje opet cu pilule da uzimam, dok ovako naravno uvek kondom

oO

 

Link to comment
Share on other sites

e da od pilula, sve se zene ugoje (neke manje nekevise), tako da pilule imaju potencijal da smore :P
e to je ta starija sestra pricha, danas se pilule zprave sa mnogo manje hormona, i kod novijih ne da se ne goje nego chak i smrshaju, vecina naravno ostaje na istom.

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

Hm, sve zavisi od mnogo faktora:

1. deshava se da hocete dete pa ne ide - mi smo svoje pravili skoro godinu dana, a napravili tek kada je zena prestala da pushi cigarete (a nije bila neki ovisnik sa max 10-ak dnevno)

2. pilule rade posao dosta dobro - ako se pridrzavate kalendara i sistema po kojima se piju: ovde sam ja bio odgovoran da podsecam kada treba da se piju poshto zena voli da zaboravi.

3. kondom opet koristim posle 4,5 godine poshto zena doji malog pa zbog toga nema shanse da uzima pilule i mrzim sve kurtone zato shto su pravljeni za srednje statistichkog mushkarca, meni su naprimer svi uski, jedino Contex XXL mogu nekako da natakarim i izdrzim posle josh 20-ak minuta da mi kita ne poplavi... Nekada davno sam imao neke ultra velike (dugachke u fazonu oko 30 cm ali i dovoljno shiroke) koji su mi bili cool. O "osecaju" sa kurtonom ne zelim da pricham. Sad sam reshio da nadjem josh neke modele u sex shopovima, nadam se da cu imati srece. Do tada regularan sex max ~jednom nedeljno.

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

pitanje je shta ste vi sa takvima radili u duzoj vezi

svašta čovek istrpi, jebi ga. kah kah

ja se ne secam kad sam se zadnji put bambusao sa kondomom pa opet nemam dete (yet) :) u tim sluchajevima je sve na mushkarcu - ako ne mozesh da se iskontrolishesh, jebi sa kondomom :)

1. da ga izvadim kad mi je najlepše? lol ne.

2. znam mnoge koji su se tako busali pa završili u čekaonici gak-a. nemoj biti jedan od njih, keve ti.

Link to comment
Share on other sites

Hm, sve zavisi od mnogo faktora:

1. deshava se da hocete dete pa ne ide - mi smo svoje pravili skoro godinu dana, a napravili tek kada je zena prestala da pushi cigarete (a nije bila neki ovisnik sa max 10-ak dnevno)

2. pilule rade posao dosta dobro - ako se pridrzavate kalendara i sistema po kojima se piju: ovde sam ja bio odgovoran da podsecam kada treba da se piju poshto zena voli da zaboravi.

3. kondom opet koristim posle 4,5 godine poshto zena doji malog pa zbog toga nema shanse da uzima pilule i mrzim sve kurtone zato shto su pravljeni za srednje statistichkog mushkarca, meni su naprimer svi uski, jedino Contex XXL mogu nekako da natakarim i izdrzim posle josh 20-ak minuta da mi kita ne poplavi... Nekada davno sam imao neke ultra velike (dugachke u fazonu oko 30 cm ali i dovoljno shiroke) koji su mi bili cool. O "osecaju" sa kurtonom ne zelim da pricham. Sad sam reshio da nadjem josh neke modele u sex shopovima, nadam se da cu imati srece. Do tada regularan sex max ~jednom nedeljno.

Srbo majstore

Srba ima zivotinju :)))))))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Nemojte me pogreshno razumeti, nemam "zivotinju" i nemam 30 cm, imam regularnih 15-16 ali shirokih (nisam merio ali da kazemo jedno 6-6,5). A ovi jebeni proizvodjachi kurtona ti prave XXL da je 22 dugacak, a shirina ista kao i kod obichnih - mislim stvarno su biseri... I da, shiroki jesu bolji od dugachkih [:D]

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

ja se ne secam kad sam se zadnji put bambusao sa kondomom pa opet nemam dete (yet) :) u tim sluchajevima je sve na mushkarcu - ako ne mozesh da se iskontrolishesh, jebi sa kondomom :)

i pre svrshavanja u toku odnosa mushkarac ispushta deo sperme nevidljiv golim okom i nedovoljan da oseti ali chesto dovoljan da napravi dete, da je sve tako lako kao shto ti prichash ne bi bio toliki broj nezeljenih trudnotja i mnogo je bolje kad ne morash da ga vadish - za oboje

oO

 

Link to comment
Share on other sites

u stvari hocesh da nam stavish do znanja da imash veliq kitu :D

Pa i ne bash... mozda neki regularan od 17-18cm, onako malo zakrivljen... mozda sam ja kupovao neke male kondome ili neke neprikladne, ma i zaboravio sam kako je s kondomom vise. Ako zelis sliku penisa mog, rado je saljem, ne smem da okacim link posto ce ga neko izbrisati i postoji shansa da me banuju.

i pre svrshavanja u toku odnosa mushkarac ispushta deo sperme nevidljiv golim okom i nedovoljan da oseti ali chesto dovoljan da napravi dete, da je sve tako lako kao shto ti prichash ne bi bio toliki broj nezeljenih trudnotja i mnogo je bolje kad ne morash da ga vadish - za oboje

Zapravo to sto ispusti muskarac i oseti, samo niko ribama ne prica o tome za vreme ili posle seksa... ali to se oseti, i zna se kad se ispusta, i uopste to nije chesto dovoljno da se napravi dete, zapravo je shansa jako jako mala. <- ovo sve; iz iskustva.

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...