Jump to content

Anastsija:J


Recommended Posts

Koliko je bilo ljudi, izmedju 1500-2000? Koliko je beshe kasnio i koliko je trajao? Kakvo je bilo ozvuchenje?

Koliko se ja secam priche dok je taj dogadjaj bio aktuelan, to je bio jedan od najraspalijih koncerata EVAR (DJ Bobo suvereno drzi prvo mesto). 

Ne znam, ne volim Pink niti znam sta je bilo bas na koncertu, ali znam samo da je koncert bio bas do jaja lose najavljen, niko nije znao za njega, al' ajd' to obaska, nego su neki ljudi bili i kao "bilo je dosta ljudi". Ma nije ni vazno, nek dodje anastacia pa nek bude i dvoje ljudi ako treba al' da bude koncert :>

Link to comment
Share on other sites

Ti i Kole, ruku pod ruku? 

Pa makar to bili i kole i ja sami samcati :) Privatni koncert, nemam frku sa tim.

Sto se dzesike tice, samo joj reci da ovde mozhe da konacno vidi ta bafala sto imaju krila i pilitje iz mora, i da vidis kako ce da doleti :)

Link to comment
Share on other sites

Uuuuu fensi...zavalish se u fotelju i stejzha peva samo za mene (dok Laki igra rur forum wars na enguazhu ;oP))

a tek dzhesika kako ce da se raspameti od sretje kad joj kazhesh da i srbi prave shnicle makazama i da ni ovde niko ne zna sta je to busen...divota jedna ima oma da uzme kutju u nekom fensi kraju =o))

Link to comment
Share on other sites

Uuuuu fensi...zavalish se u fotelju i stejzha peva samo za mene (dok Laki igra rur forum wars na enguazhu ;oP))

A ne, ovu rundu igram skroz pasivno, tako da bi bilo fino da dodje pre kraja ove (ili pocetka sledece) da mogu na miru da pratim kocerat. Then again, za vreme takvog koncerta bih pustio i da me napadnu ... pa nek ide zivot!

Link to comment
Share on other sites

Ne znam kako je u Nemackoj ali su u Ceskoj i skoro u Slovackoj sad cene bile skroz fer, nesto tipa 30ak evra.

Cisto da potvrdim i odgovorim samom sebi, sad nastupa 7. Avgusta u Bratislavi i karta je nesto ispod 20 evra ... to je ok cena rekao bih.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...