Jump to content

Iskustva javljajte se


Recommended Posts

Znate sigurno kako mnogo humana igra danas - Sors,Priests, Arch i BeastMaster.

Ljudi namasuju pristove i sorse a ispred su summoned units (wateri, medvedi, quelbeasts...) Pravim demolishere, gomilu shamana ali gruntovi popadaju za sekund a sto se tice sorsa ii pristova likoiv samo kupuju scroll of healing...

Sta raditi ?

Zanima me kako sta vi mislite i koja je dobra taktika protiv ovog !

RMAN

Link to comment
Share on other sites

Znate sigurno kako mnogo humana igra danas - Sors,Priests, Arch i BeastMaster.

Ljudi namasuju pristove i sorse a ispred su summoned units (wateri, medvedi, quelbeasts...) Pravim demolishere, gomilu shamana ali gruntovi popadaju za sekund a sto se tice sorsa ii pristova likoiv samo kupuju scroll of healing...

Sta raditi ?

Zanima me kako sta vi mislite i koja je dobra taktika protiv ovog !

Uzmes igras sa Undeadovima,like me,and no sweat:)

Salu na stranu,i meni je extremno tesko da bilo sta uradim sa orkom protiv humana-ne kazem da je nemoguce,naravo,ali da je tesko...zato,kao sto rekoh,igram sa UD.

Ima neka Grubby-eva taktika,sa lightning shieldom,riderima,shamanima,blade-om,ne znam,uglavnom ne idi nigde bez par scr of speed,i cekaj savet nekog ko igra sa orkom:)

GL

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

Fast upgreade baze i blade. Onda zabodesh baraku i izvuchesh 3 grunta chisto da te ne bi smarao unishtavanjem barrow-a. Smorish ga bladeom za sve pare, neshto malo creepnesh gruntovima ako mozhe, ili mu se zaletish na seljake i samo se trudish shto vishe da mu ubijesh.

Kad se zavrshi upgreade 2 beasterija, mass wyverna i uletanje u bazu kad skupish 4 komada. Ako ima arcane tower rushi to, pa ubijaj seljake. Nece imati drva ni za kurac, imace samo footmane od vojske, GG.

Ako ide na fast exp, tek je onda trso, samo izvuci dovoljno wyvrena pre nego shto sagradi previshe kula(dok god ima 2 u bazi ili 3 na expu, zaleti se slobodno, i prekidash ga opushteno.

Ako si uspeo da ga samo ozrachish, a ne da ga ubijesh skroz, brzo se expanduj i namasuj raidere, shadow hunter-a 2., mozhda kodo-a nekog i samo mu sabijaj heroje...

Link to comment
Share on other sites

Fast upgreade baze i blade. Onda zabodesh baraku i izvuchesh 3 grunta chisto da te ne bi smarao unishtavanjem barrow-a. Smorish ga bladeom za sve pare, neshto malo creepnesh gruntovima ako mozhe, ili mu se zaletish na seljake i samo se trudish shto vishe da mu ubijesh.

Kad se zavrshi upgreade 2 beasterija, mass wyverna i uletanje u bazu kad skupish 4 komada. Ako ima arcane tower rushi to, pa ubijaj seljake. Nece imati drva ni za kurac, imace samo footmane od vojske, GG.

Ako ide na fast exp, tek je onda trso, samo izvuci dovoljno wyvrena pre nego shto sagradi previshe kula(dok god ima 2 u bazi ili 3 na expu, zaleti se slobodno, i prekidash ga opushteno.

Ako si uspeo da ga samo ozrachish, a ne da ga ubijesh skroz, brzo se expanduj i namasuj raidere, shadow hunter-a 2., mozhda kodo-a nekog i samo mu sabijaj heroje...

Sto ovo nisi pricao pre nego sto smo igrali letos pico :)
Link to comment
Share on other sites

Fast upgreade baze i blade. Onda zabodesh baraku i izvuchesh 3 grunta chisto da te ne bi smarao unishtavanjem barrow-a. Smorish ga bladeom za sve pare, neshto malo creepnesh gruntovima ako mozhe, ili mu se zaletish na seljake i samo se trudish shto vishe da mu ubijesh.

Kad se zavrshi upgreade 2 beasterija, mass wyverna i uletanje u bazu kad skupish 4 komada. Ako ima arcane tower rushi to, pa ubijaj seljake. Nece imati drva ni za kurac, imace samo footmane od vojske, GG.

Ako ide na fast exp, tek je onda trso, samo izvuci dovoljno wyvrena pre nego shto sagradi previshe kula(dok god ima 2 u bazi ili 3 na expu, zaleti se slobodno, i prekidash ga opushteno.

Ako si uspeo da ga samo ozrachish, a ne da ga ubijesh skroz, brzo se expanduj i namasuj raidere, shadow hunter-a 2., mozhda kodo-a nekog i samo mu sabijaj heroje...

to ne radi sharky :) mozda samo na lostu :)

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

ako je velika mapa onda ides na fast upg jer ce proci vremena dok te nadje i dok svati da treba da te rashuje i ides na shamane i mass riders jer sorrces i prestovi ne mogu da daju extra damage......ako je mala mapa onda se slazem sa sharkyjem da se ide na mass wvyern......

gl

dotrcd.jpg

vladica.gif

Link to comment
Share on other sites

ako je velika mapa onda ides na fast upg jer ce proci vremena dok te nadje i dok svati da treba da te rashuje i ides na shamane i mass riders jer sorrces i prestovi ne mogu da daju extra damage......ako je mala mapa onda se slazem sa sharkyjem da se ide na mass wvyern......

gl

Koja to velika mapa obicno te usere scout na GW i mozes da se jebes sa fast techom

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

desava se likovi idu nariflmane ,soserke,pristove,e sta ork da radi protiv toga?wvyerni nedolaze u obzir,gruntovi crknu u sekindi jer se jedva krecu i pucaju zbog sosera,rideri unarmor ,sve govori,jedino da ides na spirite al ti treba gomila para za sve to!

I am the centre of this universe.The wind of time is blowing through me,and it's all moving relative to me, it's all a figment of my mind in a world that I've designed. I'm charged with cosmic energy. Has the world gone mad or is it me? I am the creator of this universe,and all that it was meant to be,so that we might learn to see.This foolishness that lives in us and stupidity that we must suss ! How to banish from our minds,if you call this living I must be blind.Ma ja sam puko!

Link to comment
Share on other sites

desava se likovi idu nariflmane ,soserke,pristove,e sta ork da radi protiv toga?wvyerni nedolaze u obzir,gruntovi crknu u sekindi jer se jedva krecu i pucaju zbog sosera,rideri unarmor ,sve govori,jedino da ides na spirite al ti treba gomila para za sve to!

Evo josh jednog dokaza da kod nas niko ne poznaje igricu dovoljno, da mozhe dobro da igra.

"rideri unarmor"- raideri imaju medium armor, koji je bash suprotan unarmored-u.(prima smanjen damage i od caster-a i od riflemana)

Link to comment
Share on other sites

FS + TC + riders + demos i obavezno scroll of speed bez toga ne idi nigde !!!!....Ako stignes sa FS-om do treceg levela uzmi chain an vukove....posle toga shockwave+chain po casterim i ulatanje u masu castera sa scroll of speed-om i trudi se da mu ignorises heroje(pobij castere posle je sve lako)Mada i Mass Vywerns sto je Sharky rekao je do jaja !!!! gl

Link to comment
Share on other sites

Orc vs Hum jedino mozes da se sjebes ako se sibas za exp kada on uzme bm iz taverne pa sa 2 watera i 2 pig siba zgradu koji si poceo da pravis za samane ili ridere, i burove, a ti se guras grantovima koji su na pola helta, itd... Zato samo dobro odigraj taj napad unisti ga magijama, a kad pocne da bezi ti udari speed pa svi na bm i on je dead. Naravno mozes i zbog neceg drugog da izgubis ali obrati paznju na ovo.

Link to comment
Share on other sites

hmm.. evo shta ja radim vs HUM-a :)

na LT,GW,EI vadim bm-a .. i standard ne idem na tekovanje.. znaci ako je bm u pitanju onda ga malo zezam u kripovanju dok ne izvadim 2-3 grunta, pa onda pocinjem kripovanje sa bm-om (obicno do lvl3) -=(a sa FS odma kripujem)=- kad izadje TC (stomp unapredjujem kad je BM u pitanju a kad vadim FS-a upgredujem shockwave ) i bm bude lvl 3 opet zezanje sa BM-om a kripovanje sa TC-om do lvl 3 .. da posle upgrade baze vadim jedan spirit lodge i beastiary ,vadim wulf rajdere i spirit walkere.. obavezno kupujem skrol of speed i skrol of protekshn and heal :) i bacim spirit link pre fajta , iskoristish skrol of speed uletish medju njegovu vojsku stomp i kolji :) - mda je laskhe kad imash FS-a (na lvl 3 upgrade cain x2 ne vukove.. jer uvek dispeluje sa pristovima :)) cain i wave.. ostalo je lako :) ,da hum kupuje skrol of heal.. ali opet ti mozesh baciti 3 cejna i wajva a on moze maximalno 2 da iskoristi.. mda ipak treba 500 zlata za 2 skrola.. tako da imaju samo jedan :)

I know i can!

Link to comment
Share on other sites

Da vidim dan kad ce grubby izgubiti od humana u bo3 a vi se ovde zalite na humana....orc je imba atm (in my eyes)

a koji je to human skilovaniji od grubija?ja bi pre pogledao sweina i storma nego sky i tod, ali ne secam da sam video grubija vs njih a i onda nije dovoljno cuti rezultat treba prokomentarisati partiju.Nemozes balans traziti na osnovu jednog igraca treba pogledati generalno

Edited by YuRi-
Link to comment
Share on other sites

evo vam generalno lvl 17 human u 1.14 jedan od najboljih igraca na svetu trenutno... zakard

Edited by Mare

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...