Jump to content

Ko ce osvojiti WCG ????


Recommended Posts

  • Replies 212
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

grubby bez pogovora,mada vladica ako prodje serbian wcg ima velike sanse (ali da mu igra yuri)

I am the centre of this universe.The wind of time is blowing through me,and it's all moving relative to me, it's all a figment of my mind in a world that I've designed. I'm charged with cosmic energy. Has the world gone mad or is it me? I am the creator of this universe,and all that it was meant to be,so that we might learn to see.This foolishness that lives in us and stupidity that we must suss ! How to banish from our minds,if you call this living I must be blind.Ma ja sam puko!

Link to comment
Share on other sites

Sharky, ako se ne napije :)

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

MaDFroG.

madfrog nema leba da osvoji, grubby ili moon, mada ce moon verovatno opet da igra weg.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

madfrog nema leba da osvoji, grubby ili moon, mada ce moon verovatno opet da igra weg.

Moon ne moze ni korean quali da prodje...A FroG sa starom formom>Grubby.Seti se onog bo5 meca gde se Grubby obrukao...Posle toga FroG nikada nije vise igrao ozbiljno,sto dokazuje da svi njegovi accounti imaju partija koliko i Grubby na 1 od njegovih par.

Link to comment
Share on other sites

Moon ne moze ni korean quali da prodje...A FroG sa starom formom>Grubby.Seti se onog bo5 meca gde se Grubby obrukao...Posle toga FroG nikada nije vise igrao ozbiljno,sto dokazuje da svi njegovi accounti imaju partija koliko i Grubby na 1 od njegovih par.

Grubby se obrukao tako shto je od 0-2 preokrenuo na 3-2 ? :)

shto bih ja voleo tako da se brukam :))

Moona briga za WCG i ostala takmichenja, jer njemu vishe odgovara bo1 sistem na weg-u,a i na weg-u je za dve sezone uzeo vishe para nego Grubby za sve ostale turnire u zadnjih godinu dana (wcg + ecg + eswc). A frogu je bolje da je ostao u penziji.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Zerox brate,pa da je Moon toliko los da ne moze da prodje Korean qualify ne bi osvojio WEG  2x  ......  a i trenutno je sigurno u top 5 na svetu !

a ko je 1.,2., i 3.

1.

2.

3.

4.grubby

5.moon

6.....

ma ja ipak tipujem na grubbyja jer je covek neprevazidjen

I am the centre of this universe.The wind of time is blowing through me,and it's all moving relative to me, it's all a figment of my mind in a world that I've designed. I'm charged with cosmic energy. Has the world gone mad or is it me? I am the creator of this universe,and all that it was meant to be,so that we might learn to see.This foolishness that lives in us and stupidity that we must suss ! How to banish from our minds,if you call this living I must be blind.Ma ja sam puko!

Link to comment
Share on other sites

Grubby definitivno...hmm jedino ga sabija zacard,gde je on,oce biti na wcg-u?deadman je chmar jedan abjuzerski,licno bi voleo da ga sabije neki ud:P.Btw ste primetili kako igra eNdure?lik je totalno lud,uz malo vise srece mogao je mnogo vise da dogura na eswc-u.

Let me tell you the tales of your life of

your love and the cut of the knife

the tireless oppression

the wisdom instilled

the desire to kill or be killed.

Link to comment
Share on other sites

Koristim ovu priliku da kazem nesto o grubby-u posto svi o njemu pricaju !

Decko sabija tu nema sumnje, mozda je i najbolji ali  on je jedno govno usrano !

Sere ga strasno...    Gledao sam milion replay-a gde je gotovo izgubio i onda neki zestok user... mozda je to iskustvo, ali ipak govno je govno.

Dechko, koja ti je ptica popila i to malo mozga shto si imao(ako si imao naravno)?

Link to comment
Share on other sites

Grubby se obrukao tako shto je od 0-2 preokrenuo na 3-2 ? :)

shto bih ja voleo tako da se brukam :))

Moona briga za WCG i ostala takmichenja, jer njemu vishe odgovara bo1 sistem na weg-u,a i na weg-u je za dve sezone uzeo vishe para nego Grubby za sve ostale turnire u zadnjih godinu dana (wcg + ecg + eswc). A frogu je bolje da je ostao u penziji.

Obrukao se zato sto je odigrao abuse kao i Vrbasanin svojevremeno.To je za progamera kao sto je Grubby sramota.Mass battsa sa liquidom i mass towera na expovima je smesno i nepobedivo.Da je on stvarno bo bolji dobio bi na fer(kao prve dve).Kad se sve sabere i oduzme,da je FroGu ostala motivacija harao bi realno wc3 igrom kao niko.Sabijao je Moon u ligama kada niko nije mogao,kao i DayFlyja,ShowTime-a...Sve u svemu FroG rulz :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...