Jump to content

Jos jedno pitanje !!!!


Recommended Posts

Aj da ti lepo objasnim. Dakle, kod nas je problem shto Telekom nema dovoljan spoljashnji link, tako da je realan minimum pinga kod nas oko 40 (i ne moze manje makar ti imao 42903409290590346094509 MB/s). Sezamov ili Beotelov link je takav da ping ispod 70-80 ne moze da bude, svejedno koji paket uzeo. Da si na primer u Nemachkoj, prilichno bi se razlikovala brzina koju ostvarish sa 256k i sa 512k. A sam odgovor na pitanje...ne laguje sa 256k i sasvim lepo radi.

Link to comment
Share on other sites

A u cemu je fazon sa ogranicenjem protoka?ako je,npr,ogranicenje 700mb,da li igranje wara skida(i koliko)od tih 700 mb?

naravno da skida, war3 ti skida oko 1,4mb na sat, mada flat rate je mnogo bolje varijanta znas kako vec to ide malo surfovanja, gomila sitnih dl-ova i na kraju istrosis 700mb a ni ne osetis (da ne pominjem ako ti se slucajno upali win update i ti shitovi :P)

Link to comment
Share on other sites

Yuri a sta ti mislis koj provider je naj kod nas za w3 ????

YUBC bez premca. Provereno i sigurno tachno, vec 2 godine sam na YUBC-ju, modemski istina, ali ako su najbolji za modem, verovatno je isto za aDSL, gledajuci spoljashnji link koji poseduju i tako to. Probao sam i Beotel, Verat, Eunet. Verat se pokazao kao solidan, mada discuje ponekad. Raspitaj se josh malo kako im ide sa aDSL-om, ali mislim da je pravi izbor.

Ako si progamer kao yuri, onda ti terba velik upload da uploadujesh svoje repove :)

Bwahahah [:D]

Link to comment
Share on other sites

YUBC bez premca. Provereno i sigurno tachno, vec 2 godine sam na YUBC-ju, modemski istina, ali ako su najbolji za modem, verovatno je isto za aDSL, gledajuci spoljashnji link koji poseduju i tako to. Probao sam i Beotel, Verat, Eunet. Verat se pokazao kao solidan, mada discuje ponekad. Raspitaj se josh malo kako im ide sa aDSL-om, ali mislim da je pravi izbor.

Bwahahah [:D]

Naravno YuBC>all za modem,ali za ADSL je sezam keva koliko sam cuo

Link to comment
Share on other sites

yubc za sve,i dial-up i adsl

od kablova - ptt, pa sbb

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Nece, jer nemaju zakonskih uslova, isti sluchaj kod mene (na budjavom ikomu sam). Jedino ako SBB kupi taj tvoj provajder, shto je moguce, jer su kupili vec brdo firmi (KUPITE IKOOOOOOM) [:D]

Nego, Fato, aj idi negde zakopaj se i smishljaj neke normalne prozivke koje bar imaju veze s onim shto sam ja napisao. Te samo tebi smeshne fore su ochajne u najmanju ruku.

Edited by Green
Link to comment
Share on other sites

Izbegavaj Sezampro sto se tice ADSLa, vidim da je neko iznad pitao. Ja ne znam kako je kod drugih, ali ovo nije moje poimanje ADSLa. Ping je na svakom serveru preko 100, adsl puca (smoris se kad se ujutru probudis a vidis da je puk'o pola sata nakon sto si ga ostavio da nesto dluje) ne moze da se nakaci cesto na mrezu a i najskuplji su.

Link to comment
Share on other sites

Nece, jer nemaju zakonskih uslova, isti sluchaj kod mene (na budjavom ikomu sam). Jedino ako SBB kupi taj tvoj provajder, shto je moguce, jer su kupili vec brdo firmi (KUPITE IKOOOOOOM) [:D]

Nego, Fato, aj idi negde zakopaj se i smishljaj neke normalne prozivke koje bar imaju veze s onim shto sam ja napisao. Te samo tebi smeshne fore su ochajne u najmanju ruku.

Strasno, to samo u ovoj drzavi ima... nudis im pare oni nece...

Btw, moja firma je KDS... indijanci imaju net samo na Tosinom bunaru i experimentalno rade na Slaviji i Rakovici... Sto se tiche Tv-a ok je, ali zvao sam za net i nista... Mogu da zamislim kako je islo to uvodjenje kablovkse... dodje neki indijanac kaze predsedniku kucnog saveta ( koji obichno ima minimum 60 godina... ), imacete vishe kanala bla bla... e super ocemo ... i ja ga pusim ceo zivot zbog toga...

Link to comment
Share on other sites

Strasno, to samo u ovoj drzavi ima... nudis im pare oni nece...

Btw, moja firma je KDS... indijanci imaju net samo na Tosinom bunaru i experimentalno rade na Slaviji i Rakovici... Sto se tiche Tv-a ok je, ali zvao sam za net i nista... Mogu da zamislim kako je islo to uvodjenje kablovkse... dodje neki indijanac kaze predsedniku kucnog saveta ( koji obichno ima minimum 60 godina... ), imacete vishe kanala bla bla... e super ocemo ... i ja ga pusim ceo zivot zbog toga...

Jebiga, tako je kako je. Nego, ako je KDS chisto sumnjam da ce da ih kupi SBB, poshto je to Telekomova firma (ako se ne varam), i ne verujem da ce da se prodaju lako. Meni je najrealnije da u najskorije vreme kupe ikom, jer ima vec dosta korisnika, a 99% nije zadovoljno.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...