Jump to content

Jos jedno pitanje !!!!


Recommended Posts

Jebiga, tako je kako je. Nego, ako je KDS chisto sumnjam da ce da ih kupi SBB, poshto je to Telekomova firma (ako se ne varam), i ne verujem da ce da se prodaju lako. Meni je najrealnije da u najskorije vreme kupe ikom, jer ima vec dosta korisnika, a 99% nije zadovoljno.

Jaoooj, moracu da pochnem da organizujem neke demonstracije, ne vredi...

Link to comment
Share on other sites

Jebiga, tako je kako je. Nego, ako je KDS chisto sumnjam da ce da ih kupi SBB, poshto je to Telekomova firma (ako se ne varam), i ne verujem da ce da se prodaju lako. Meni je najrealnije da u najskorije vreme kupe ikom, jer ima vec dosta korisnika, a 99% nije zadovoljno.

dace bog...i meni je vise muka od ikoma,ukidaju spice stalno :D

Edited by JungleBoY
Link to comment
Share on other sites

dace bog...i meni je vise muka od ikoma,ukidaju spice stalno :D

Meni ne [:D]. U pochetku se deshavalo da ga puste u sred bela dana (12,13h ili u 16,17h), ali se posle jedno 2 meseca stabilizovalo na od 00:10 (shto mu dodje otprilike sad [:D]) do 5:10. Ali da, ikom sux gadno [:)].

Link to comment
Share on other sites

kds iliti kablovsko distribucioni sistem je u sustini grana poste koja se bavi kablovskom televizijiom i kablovskim internetom... ja sam cekao oko 2 proklete godine da se mrdnu bukvalo 100 metara i napokon udju u Zemun i tako da trenutno imam ptt-ov odnosno kds-ov kabl.tv i internet i JAKO dobro radi, mnogo bolje od sbb-a da ne pricam od ikom-a na kome ping jako puno mnogo varira....

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

Nece, jer nemaju zakonskih uslova, isti sluchaj kod mene (na budjavom ikomu sam). Jedino ako SBB kupi taj tvoj provajder, shto je moguce, jer su kupili vec brdo firmi (KUPITE IKOOOOOOM) [:D]

Nego, Fato, aj idi negde zakopaj se i smishljaj neke normalne prozivke koje bar imaju veze s onim shto sam ja napisao. Te samo tebi smeshne fore su ochajne u najmanju ruku.

Imas i ikom cable net samo je ocaj...

Btw i ptt mora da rasiri mrezu kao i sbb da bi mi uveli net...

@ Mario : welcome to the club of non-broadband-"users",ne whineuj ovde,jer sam duplo veci baxuz od tebe za taj net u svakom slucaju...Imas podrsku za demonstracije 8D

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

O dali je to moguce da su i RUR diglu pvpgn serv ???

heehhe ok ajde testiracemo pa da vidimo :>>>>>

O DAAAAAA/////////NEZNAM STA DA NAPISEM DOSADNO AJ JAVITE NESTO AKO BUDE.... KKK

---------------------------------------------------------------------

look the sky is the crystal going down .....
icef0r//////

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...