Jump to content

1v1 Q3 @ WCG Turnir! 27.08.2005


Recommended Posts

Turnir ce se odrzati 27.8.2005.

Trajatje od 09:00 do 22:00, ako to stvarno bude toliko potrebno.

Poshto je 1v1 turnir mape su sledetje:

ztn3tourney1

pro-q3tourney4

pro-q3dm6

hub3aeroq3

Ja sam za to da se na ovaj turnir ubaci i jedna no_rail mapa, za sada nemamo nijednu. To bi bile ili q3tourney2 ili q3dm13. Mislim da su mishljenja podeljena oko ovoga, stoga odma sledi poll.. Ali slobodno predlazhite neke mape koje biste zheleli da vidite na 1v1 turnirima.

Igratje se grupe, po dvojica prolaze, zatim viner-luzer sistem, sve na dve dobijene, uobichajena pravila.. svako bira svoju mapu. U luzerima tje se verovatno igrati na samo jednu pobedu, mapa tje biti random odabrana..

Turnir je predvidjen za 32 choveka. Ufur je simbolichan, 100 kinti. I naravno sve parice idu na nagrade. Za ostatak chekamo lucky-a da se javi :) Ali mislim da tje prvo mesto biti bash lepo nagradjeno, dok tje za drugo i tretje postojati nagrade ali znatno sitnije vrednosti.

Poshto je ovo za tachno mesec dana, ja se nadam da tjemo imati kompletnu listu igracha vetj par dana pred turnir..

Edited by Sim-A.Fuse
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 297
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

alo laki i ovaj put da bude vise onih nagrada sto su se popunjavali listitji i to, mislim

da nas ne ispalis ko prosli put...

brandstack.com/users/portfolio/logos/gligorov \\ behance.net/gligorov

99designs.com/people/gligorov \\ twitter.com/MarkoGligorov \\ upstack.com/

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...