Jump to content

UT @ WCG turnir


Recommended Posts

  • Replies 118
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hocete li snimati demoe partija?

Bilo bi lepo za nas koji ne dolazimo :(

Da vidimo kava je zabava bila i mozda naucimo nesto od vas iskusnih :D

I ako bi se negde okacilo pa da se bacim na download posle turnira.

Edited by Zoltrix

-It is said that the first time Takamatsu saw Judo he was horrified. This was because they bend their backs during their techniques.

Link to comment
Share on other sites

Nemam problem ni sa jednim od ovih pravila, samo to podrazumeva da dodjete u petak, znaci dan ranije, da sve lepo instaliramo, isprobamo, itd itd, sto ste kapiram i vi skapirali vec. Ali dogovoricemo se oko detalja naknadno, trenutno imam neke drugacije problemcice oko wcga pa javljam cim se to sredi.

dogovoricemo se josh, ali je skroz ok :)

Dopefish lives!

Link to comment
Share on other sites

E drugari sad videh ovde svoje ime. Necu moci da dodjem, sem ako se ne oporavim u rekordnom roku. Mislim, nemojte da nekom zauzimam mesto. :)

p.s. Kad sam vido svoj nick na listi prijavljenih, bilo mi jos krivlje sto necu biti tamo... [:(]

Edited by noodle
Link to comment
Share on other sites

nt.hc

samo da kazem da ovo sto radite(u te gledam psiho:) je skandalozno..mislim sto bi menjali neke stare recepte kad su se pokazali kao dobri, mislim debilno je menjati dobitnu kombinaciju, tako sad recimo mozemo da promenimo i pravila o demidzu ili nevidljivosti jer bi oni ucinili igricu dinamicnijom al aj i to je debilno..

hocu samo da kazem da niko od nas(cast izuzecima) NIKADA!!! jebeno nije igrao sa weapon stay off i ja jednostavno ne znam kako je tako igrati a NE PADA MI NA PAMET da ja sad probam tako da igram zbog nekog tamo wcg-a koji je i osmisljen samo radi zezanja i okupljanja a ne sad tamo nekih neprekidnih kukanja i nerviranja tokom partije zato sto me nof ubija sa prangijom vec 5x..opet cu se ponasati i psovati kao malo dete ako se to desi..

cela stvar je debilna i bezpotrebna a vidim da su modjo i nof dali lepe komentare u to ime

Edited by FRoDo BaGiNS

nt.hc

=====================

Ne daj nikom da te vredja, jer te niko ne

zna..

Pa ti si se stondirao i u igrici..

DZOKOLEND

aniHANI, HANIma3x

Koji je sprat danas?!?

U slucaju nuzde POLULITI!!!

NOGICA, NOGICA..

Hannibal:

Kakav vam je batak?!?

Prodavacica:

Nemamo to trenutno!!!

Maha:

-E brate jel imas kezva?!?

-Brate nemam pare..

Link to comment
Share on other sites

nt.hc

samo da kazem da ovo sto radite(u te gledam psiho:) je skandalozno..mislim sto bi menjali neke stare recepte kad su se pokazali kao dobri, mislim debilno je menjati dobitnu kombinaciju, tako sad recimo mozemo da promenimo i pravila o demidzu ili nevidljivosti jer bi oni ucinili igricu dinamicnijom al aj i to je debilno..

hocu samo da kazem da niko od nas(cast izuzecima) NIKADA!!! jebeno nije igrao sa weapon stay off i ja jednostavno ne znam kako je tako igrati a NE PADA MI NA PAMET da ja sad probam tako da igram zbog nekog tamo wcg-a koji je i osmisljen samo radi zezanja i okupljanja a ne sad tamo nekih neprekidnih kukanja i nerviranja tokom partije zato sto me nof ubija sa prangijom vec 5x..opet cu se ponasati i psovati kao malo dete ako se to desi..

cela stvar je debilna i bezpotrebna a vidim da su modjo i nof dali lepe komentare u to ime

word.

Link to comment
Share on other sites

vi ste neverovatni :)

sto se lepo ne dogovorite da se jedan dan UTa, a drugi dan cirka.. i eto resenja.. btw ja atm imam 17 dinara pri sebi, tako da ne dolazim :\

obavezno posle nakacite demoe negde za dl, pa da se o5 kurcim i komentarisem [:D]

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

OK momci, kao sto rekoh jos odavno, lepo cemo doci svi tamo u subotu u 09h ujutru, videti ko je prisutan ko nije, i na licu mesta srediti neka pravila koja mozhda ne bi trebalo da postoje. Slazhem se da je glupo igrati tj. menjati pravila ljudima koji su "sto godina" igrali po nekim starim pravilima, iako ja licno mislim da su ova nova bolja, ali opet nisam imao nikakve veze sa kreiranjem istih. Nema potrebe da se od UT turnira na koji idemo da se zezamo i posle dve godine ako ne i vishe okupimo i igramo (ja ako budem imao vremena da se igram ;)) praviti diskusiju cs 1.6 ili source, kao ovi drugari sa cs foruma.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...