Jump to content

UT @ WCG turnir


Recommended Posts

  • Replies 118
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Idi begaj :) ut tur...

moracu malo da razmislim pa ako uzmognem dolazim(prijavljujem) :)

care, jebo ut, dodji na wc3, da mi old skul ukrstimo koplja :D

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

aj ti lale ponesi taj ut pa nek instalira samo zbog nas;)

Ako mislis na stildzu, mozhemo da mu odnesemo CD da to uradi, mislim da ne bi trebalo da bude frke oko toga, jedino sto on obicno nije tu petkom, al' mozhemo nesto da iscimamo. Videcemo vec. Ionako je UT kao takav prilicno legalan s obzirom da nema CD key i sve... kako li se kod njega dokazuje legalnost? Samo racunom?

Link to comment
Share on other sites

e bash smor shto maha nece da se igra, jer je on trenutno covek sa najboljim skilom kod nas, al jebiga, bice josh turnira :)

shto se tiche ampa i tako toga, imam to, ali gajbi, a trenutno sam na moru tako da bi mi bash bio probl to da trazim :), inache kapiram da ce biti lepih fragova, i nadam se da ni jednu partiju necu morati da budem host, zato shto ocu da mi se vide svi headshotovi, kako bih jelte mogao da napravim lep film :P, nego moracemo da se dogovorimo shta ce sve da se instalira za taj ut wcg tur, i moracemo oko pravila da se dogovorimo, inache ja sam za to da budu svetska pravila, jer su stvarno najbolja, nije naj igrach onaj koji ne moze da te promashi snipom, vec je u pitanju i kontrola mape, tako da weaponstay off i shield belt+ampulice on!!! mape klasichne

deck

turbine

curse

liandri

codex

ne brini chizro, niko te nece proprati :), bice sve ovo veoma napeto, mada se nadam da cemo se svi lepo zabaviti, i lepo provesti, jebao pobedei tako to :)

Unrealni pozdrav sa mora

dushan a.k.a. psyho :P~

Dopefish lives!

Link to comment
Share on other sites

Ko je protiv WeaponStay Off?

"You may go if you wish. But remember this: walk away now and you walk away from your crafts, your skills, your vocations; leaving the next generation with nothing but recycled, digitally-sampled techno-grooves, quasi-synth rhythms, pseudo-songs of violence-laden gangsta-rap, acid pop, and simpering, saccharine, soulless slush."

Link to comment
Share on other sites

Ko je protiv WeaponStay Off?

Ja sam protiv. Nekad davno dok sam pocinjao da igram UT bio bih za, ali samo zato sto je tako bilo "u kampanji" odnosno kad igras protiv botova po defaultu pa sam navikao. Sa WeaponStay Off igrac koji pogine je u veoma nepovoljnom polozaju jer pored toga sto gubi kontrolu nad stitovima ne moze vise da pokupi tako lako ni oruzja. Narocito na malim mapama kao sto je stalwart to nije fer.

Weapon stay on daje sansu i igracu koji je precizan a ne samo onom koji ima kontrolu mape.

Link to comment
Share on other sites

Exactly... Iako je to evropsko pravilo, apsolutno je nefer...

To je pokushaj da se imitiraju pravila Q3... Jedina razlika je shto se u Q3 oruzhija spawnuju na 10 sekundi...

"You may go if you wish. But remember this: walk away now and you walk away from your crafts, your skills, your vocations; leaving the next generation with nothing but recycled, digitally-sampled techno-grooves, quasi-synth rhythms, pseudo-songs of violence-laden gangsta-rap, acid pop, and simpering, saccharine, soulless slush."

Link to comment
Share on other sites

Exactly... Iako je to evropsko pravilo, apsolutno je nefer...

To je pokushaj da se imitiraju pravila Q3... Jedina razlika je shto se u Q3 oruzhija spawnuju na 10 sekundi...

To je ta MALA razlika :)

Shvatio sam koliko weapon stay off nema smisla igrajuci sa ortakom prvu mapu iz single player kampanje (Oblivion cini mi se) gde celu mapu mozes da obidjes za manje od pola minute koliki je spawn weapona, a stitova i nema. Tako nema smisla igrati, dovoljno je tesko preoteti kontrolu mape i sa weapon stay on.

Edited by New Order Footman (NWO)
Link to comment
Share on other sites

Sa WeaponStay Off igrac koji pogine je u veoma nepovoljnom polozaju jer pored toga sto gubi kontrolu nad stitovima ne moze vise da pokupi tako lako ni oruzja. Narocito na malim mapama kao sto je stalwart to nije fer.

hah, rimembr d tajmz :)

a ni ja ne volim kad se isključi weapons stay, ali ja ne učestvujem na turniru.

Link to comment
Share on other sites

Napravicemo anketu, to je najlakse. Meni se dopada weaponstay off jer tako onemogucis nekoga da recimo stalno uzima jedno te isto oruzje sa kojim zna dobro da igra, recimo, shock. Mada, opet, ja necu igrati turnir, osim ako bas ne treba da se popuni neko prazno mesto i to, jer cu imati dosta drugog posla, ali anketom se to pitanje najlakse resava, mozhe cak i pred sam turnir, ali je mozda bolje da se ovde napravi thread tj. pool aka bazen :>

Link to comment
Share on other sites

Ajmo sad svi u inat glasajte za weapon stay off :))

hah, rimembr d tajmz :)

a ni ja ne volim kad se isključi weapons stay, ali ja ne učestvujem na turniru.

Cuvena partija kad je maha vodio 9-0 protiv mene na turniru na mapi Stalwart da bi se partija zavrsila sa 9-15 za mene :) tesko je preoteti kontrolu nad mapom bez oruzija, lako je kontrolisati mapu sa 150 stita.

Napravicemo anketu, to je najlakse. Meni se dopada weaponstay off jer tako onemogucis nekoga da recimo stalno uzima jedno te isto oruzje sa kojim zna dobro da igra, recimo, shock. Mada, opet, ja necu igrati turnir, osim ako bas ne treba da se popuni neko prazno mesto i to, jer cu imati dosta drugog posla, ali anketom se to pitanje najlakse resava, mozhe cak i pred sam turnir, ali je mozda bolje da se ovde napravi thread tj. pool aka bazen :>

Po cemu je bitnije to da li neko dobro zna mapu od toga da li neko zna dobro da igra sa nekim oruzijem, valjda treba pruziti sansu razlicitim stilovima igre?

Opet ti sa demagogijom o demokratiji i proveravanju volje naroda, a znamo gde to vodi :) ja sam glas razuma kao i uvek i samo mene i one koji se slazu sa mnom treba slusati, ako krenemo sa prebrojavanjem nece biti dobro jer se moze desiti da nas nadglasaju ;)

Edited by New Order Footman (NWO)
Link to comment
Share on other sites

Pa zar nije bolje da recimo 30 ljudi koji ucestvuju na turniru kazu kako bi voleli da igraju? Posebno ako je samo ukljucivanje weapons stay razlicito od nekih svetskih pravila. Then again, meni je sve jedno, ako cemo "po tradiciji" onda definitivno treba da bude on. Deluje nekako pravednije da ljudi sami odluce sta bi i kako.

Link to comment
Share on other sites

ws off omogucuje igracima sa boljim tajmingom i kontrolom mape da se pokazu kako treba. a u 1v1 preciznost dolazi tek posle strategije i kontrole mape, tako da jos jednom apelujem da ws bude off.

Problem je u tome sto samo njima i omogucava da se pokazu. Tajming i kontrola mape su jednako bitni bio weapon stay off ili on samo sto ako ga iskljucis dajes jos vecu prednost onome ko je vec u prednosti.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...