Jump to content

UT @ WCG turnir


Recommended Posts

Ajmo sada na ovom topicu lepo ostavljajte svoje nickove ako ste sigurni da cete doci na UT turnir, cisto da vidimo o kojem broju igraca mi ovde govorimo. Postujte ispod, a ja cu vas dodavati u ovu listu vremenom. Evo i osnovnih informacija o turniru:

1. Turnir ce se odrzati 27.8.2005. godine, sa pocetkom u 09h i zavrsetkom kad dodje za to vreme.

2. Turnir nece imati ogranicen broj igraca, ko se pojavi do 09h (ili se na forumu pre toga najavi da ce doci) igrace, ko ne dodje, nece :)

3. Turnir ce biti 1 na 1 tipa, s tim sto ce se po zavrsetku istog organizovati revijalni CTF mech(evi).

4. Ucesce na turniru se _ne_placa_ odnosno besplatno je

5. Za pobednika su vec obezbedjene lepe nagrade, ali ne bih detaljisao dok ne dobijem saglasnost da to i uradim :)

6. Turnir organizuju Igor iz Deusa i Psyho, ako ne bude imao ispite ili sta vec ;)

7. Pravila turnira ce se formirati naredne nedelje, ali racunajte da ce to biti standardna pravila za UT 1na1 iz sveta, uz eventualne male izmene u skladu na onim na sta su nasi igraci navikli.

update: Pobednik turnira dobija NVIDIA Gf6200 SGP 128 Mb 128 bit, by club 3d graficku karticu. U pitanju je graficka kartica koja je zapravo 6600 sa softverski zakljucanim pixel shaderima i veoma je popularna medju hardverasima.

Pripasce naravno onome ko bude osvojio prvo mesto. Da li cemo podeliti jos neku nagradu, to ostaje da se vidi, u intenzivnim smo pregovorima :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 118
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

tu!

"You may go if you wish. But remember this: walk away now and you walk away from your crafts, your skills, your vocations; leaving the next generation with nothing but recycled, digitally-sampled techno-grooves, quasi-synth rhythms, pseudo-songs of violence-laden gangsta-rap, acid pop, and simpering, saccharine, soulless slush."

Link to comment
Share on other sites

kao sto rekoh.. ulozicu beyond human napore.. al sve ce da zavisi od toga kad je zajecarska gitarijada, kad/kako ce d ase dogode ovogodisnji dani piwa u zrenjaninu (ipak, don't forget. piwooo [;)]), i jos ponekih manjih eventova :]

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

prijavljujem se, mada cu verovatno i suditi na wcg tako da ce mi biti malo tesno s vremenom

Opusteno ... napravicemo detaljan sistem igranja kako sudije i njihovo eventualno ucesce na drugim mestima se ne bi poklapali (pet za sklop recenice).

Link to comment
Share on other sites

27. avgust.. grr... ali ja sam se urupiooo... izgubio sam svaki jebeni osecaj :P

sramota me da dodjem da me properete :P

Ma ne brini, da si gledao juche Misu video bi sta znachi izgubiti osecaj [:D][:D][:D]

Btw, odacu vam malu tajnu.....Veliko iznenadjenje ce biti Shone koji tajno vezba vec 3 meseca [;)]

Edited by DeuS I M@XImuS
6.jpg126132.jpg
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...