Jump to content

FK Partizan


noodle

Recommended Posts

  • Replies 419
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

bajer je bio gost zato je tako napisao... ;)

Upravo...

Utakmicu sa Habitfarmom tesko da bi mogao da iskomentarisem, a da ne upotrebim gomilu psovki i uvreda po svim osnovama koje su ovde pravilnikom zabranjene. :)

sami pogledajte kako je doslo do penala

Obavezno ispratite reakciju igraca Habitfarma. Zao mi je sto nisam video kompletan snimak posle tog penala, cujem da su sudiju bukvalno udarili nekoliko puta.

Ne razumem neke stvari...

Link to comment
Share on other sites

e ali juche su se cigani ponasali stvarno u skladu sa svojim imenom...

Jankovic (dok su jos "invalidi" vodili) se nesto qrchi, pred onim golmanom Vozdovca, jos mu je isao djonom na loptu onda kada je vec golman uhvatio... i jos hoce da se bije ciganstura...

E sad ovo, na kraju tekme dolazi nesto onaj Zenga kod njihovog trenera i jos pravi se neki baja (ndajfjksanfjkanjf mater gfnajknda) kreten... A dobio tekmu.. vodi 3:1 dere se neshto na sudije.

Onaj golman dolazi na kraju da se pozdravi sa Jankovicem, a ovaj digao glavu ko curan i pravi se neki baja... svaka cast za igracke kvalitete i prikazanu igru protiv sile od ekipe kao shto je Vozdovac, ali njegovo ponasanje je malo je reci za nulu...

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

ne seri, jankovic je krenuo na loptu, koju ovaj josh nije bio uhvatio, posle ga je golman odgurnuo, tako da je sve lepo resheno bez kartona.

U prvom poluvremenu jankovic je dobio karton za neshto shto je trebalo da bude chist penal, a drugi penal je bilo ono igranje rukom od strane nekog igracha vozdovca, koji takodje nije sviran.

I da, ja sam chovek te cu da priznam da je partizanov penal bio chist ko suza,za razliku od tebe.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

vozdovac do marakane, marakana do jna, srbija do tokija :)

partizan - artmedija 2 - 1

<edit> auuuu kako ti se**sh hajli svega ti, kako te nije sramota, jankovic je stoka od coveka, golman nizasta nije kriv ovaj se jos zakacio za njega!!! gg CZ ali to je sve sto ste mogli da pokazete(kakvi ste kurtoni)</edit>

Edited by Sale <die bitch>

krile/hamla.... GG MOMCI !!!!

Link to comment
Share on other sites

ne seri, jankovic je krenuo na loptu, koju ovaj josh nije bio uhvatio, posle ga je golman odgurnuo, tako da je sve lepo resheno bez kartona.

U prvom poluvremenu jankovic je dobio karton za neshto shto je trebalo da bude chist penal, a drugi penal je bilo ono igranje rukom od strane nekog igracha vozdovca, koji takodje nije sviran.

I da, ja sam chovek te cu da priznam da je partizanov penal bio chist ko suza,za razliku od tebe.

stani chemu toliki hate? Chemu "ne seri"? Ko pricha o Partizanovom penalu?

Ne razumem o chemu se radi.... jel ti Jankovic neki rodjak?

Ako mislis da je Jankovic krenuo na loptu pre nego shto je ovaj uhvatio onda nisi dobro video (necu da kazem jer ti nije dobro zato shto sam chovek :))

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

samo cu ti reci, trazi snimak i kupi naochare...

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Jankovic je zasluzxio zxuti karton u najmanju ruku, ali je sudija u poluvremenu verovatno dobio informaciju da je sjebao stvar(dao nam je 2 zxuta i nije svirao penal) pa je to najmanja kompenzacija koju je mogao da napravi...Zvezda je igrala tugaljivo, Vozxdovac je dao gol tako sxto je jovanovic ni kriv ni duzxan odigrao dupli pas petom sam sa sobom, kako se lopta izodbijala ne bi ga zaustavio ni Ture(koji je btw usxopovao Krespa kao malo dete) a ne Dudic...Nije problem sxto su igrali losxe vec sxto se nisu ni trudili da igraju bolje, niko nije izlazio na igracxa sa loptom davali su prostora vozxdovcanima da se naigraju, bruka...Videlo se koji igracxi treba da startuju a koji da pusxe klupu...i za kraj: Pantelic je feg [:(!] ...

fml

Link to comment
Share on other sites

kako mozete toliko da serete??? iz aviona su se mogla videti oba penala!!! i onaj kada su jankovicu skoro slomili nogu i onaj kada je igraca vozdovca udarila lopta u ruku!!! ne znam sta je ovo, do sada nisam video gore sudjenje!!! NIKADA na marakani sudija nije svirao za protivnika, ako svira za neku ekipu onda je to zvezda. mislim stvarno...

Link to comment
Share on other sites

zamalo mu nije slomio nogu? pretera ga prijatelju....

@noodle

Ides sutra na tekmu? ;)

Edited by Formica

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

ovo je topic o partizanu... unapred se izvinjavam sto pisam po vama... ali ako NE BUDE PUN STADION KAO OKO dalja prica o navijanju, navijacima i svim ostalim sranjima je totalno iluzorna... nit bitnije utakmice... nit manjeg stadiona...

nadam se da smo se razumeli... srecno...

jebem se u pedu za sitne pare

javite se mom makrou kaliju

cali = ghettopimp

aleluja barkase, aleluja!

Link to comment
Share on other sites

mada (kao)navijam za zvezdu bio sam skroz uz partizan, i nije da ih hejtujem ali budimo iskreni, tim koji nadigra protivnika u 2 tekme i ne uspe da mu uvalja gol uopshte ne zasluzuje ls; sa druge str tim koji odvali seltika 5:0 zasluzuje to makar malo

Edited by KalElen_

My koong-foo is the best

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...