Jump to content

Reklame


Recommended Posts

Uochio sam drugu reklamu za beks pivo koja se od skoro emituje, i ono skapirao da mi se svidja muzika iz reklame i odmah posegnuo da nabavim istu ;)) . Ali to nije prvi put da mi se nesto ekstra svidja sa neke reklame.

Zanima me da li na vas utice neka reklama da bi se odluchili za koriscenje/konzumiranje nekog brenda.

Senses working overtime.

Link to comment
Share on other sites

Ne ... mislim da nikada u zivotu (barem ajde u proteklih nekoliko godina) nisam otisao da kupim nesto samo zato sto sam video reklamu. Evo najskorije sto mi je palo napamet jeste da sam video da je i kod nas krenulo valjanje onih instant supa ("da mama, jedem kuvano") i onda sam u maksiju snimio da imaju magi i podravka i sve te instant i pazario. Ali me reklama nije naterala na to, samo me podsetila da cekiram da li su i kod nas konacno to krenuli da valjaju.

Link to comment
Share on other sites

@ lucky nije ti se desavalo dok gledas fudbalsku utakmicu world/euro cup da ti se odjednom pije coca cola? :)

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Reklame uzasno smaraju, najgore je to shto ti prekinu film po 5-6 puta da bi pustili 15 minuta reklama i to onih deterdzenata i gluposti.

Uticaj reklama jeste veliki, neke iako te ne ubede da kupish proizvod, onda te podsete ili ti se zametnu u memoriju... Mada ima i zanimljivih (fani) reklama.

Najgore je to shto firme pochinju da se reklamiraju u igricama i josh gore je to shto ne mozesh da ih prekinesh... Nadam se da u bliskoj buducnosti ih necu nalaziti na tolet papiru - Your ass-wiping has been brought to you by Intel Pentium XIII, Bonux and Lenor care, itditditd... Shto i nije neverovatno s obzirom gde se sve nalaze reklame (i gde ce se sve nalaziti). U sushtini ih mrzim, a vecinu ljudi shto ih prave zelim da spalim sporogorecom kiselinom...

Ja ne nosim gace.

Falcon.jpg

Nikada i nisam.

Link to comment
Share on other sites

U sushtini mrzim reklame, posebno na B92 i na pinku, po 15 minuta traju... Ponekad gledam milijunasha na HRTV i ono me odusevljava kad prekinu program, puste jednu reklamu i odma se vrate u program.

Sto se tiche teme, pa ono pretezno ne utichu na mene, ali nekad kad odem u prodavnicu i recimo ocu da kupim sladoled i vidim sladoled king i odma se setim Sashe Djordjevica i njegove reklame i kazem : "1 King !" :)

Link to comment
Share on other sites

Slabo, nisam bash ispranog mozga da cu odma' da trcim da vidim ima li toga da se kupi...

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Hm... Ima par gotivnih reklama ali koliko ih chesto pushtaju smore i one koji nemaju tv :DD

Ne znam, nerviram se kad mi puste reklame usred filma, ili naravno kako na pinku imaju obichaj, pochne shpica za film, e onda idu 15 minuta reklame pa film... Juju koliko sam samo puta zaspao u toku filma bash zbog njih :)

Link to comment
Share on other sites

eeeee sad sam se setio najace su one reklame za teleshop . :) koji na primer za onaj dusek ,ako je neko gledao reklamu ,ga predstavljaju kao da je neka svemirska platmofrma a ne najobicniji jebeni dusek :P.

Da, to je najveca budalastina... jednom sam gledao to, ne secam se tachno sta je bilo u pitanju, ali recimo da je bila metla.

Govore za jednu kako je extra, chisti ovo radi onoi nije kao ova ( i prikazuju koja ) koja ne moze to, ne moze ono, a onda posle deset minuta reklamiraju "onu" drugu metlu i hvale je i kazu kako ona nije kao ova ( prikazuju metlu koju su reklamirali 10 min. ranije ) koja ne moze ovo i ono... Mislim stvarno...

Ali najjachi su mi oni likovi koji govore da su taj neki proizvod probali i kako je extra... nadju nekog indijanca daju mu 10 evra da se iskenja nikad gore... neznam kakav debil morash da budes da bi poverovao u price istih...

Link to comment
Share on other sites

ja ako vidim dobru reklamu zapamticu proizvod, i ako se nadjem u nedoumici izmedju npr. dva piva koja su mi jednaka po kvalitetu, uzecu onaj sa boljom reklamom

inache onaj koji je rekao da ne postoji losha reklama, lupa gluposti - kad vidim gadnu reklamu, blacklistujem proizvod

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...