Jump to content

Najtuzhnije scene iz filmova


Recommended Posts

Hmm, slabo pamtim imena filmova i nikad ne obracam paznju na to, ali kad vidim film na televiziji posle minut znam dal' sam ga vec gledao ... Pa opet neznam kako se zove film koji ima tuzan kraj... ako je neko gledao ( sve kinezi u filmu ali se govori na engleskom )

Kuca ( ne mogu da se setim kakvih ) nozeva je naziv filma...

Poslednji samuraj... je isto bio tuzan...

Pa chak i matrix na kraju 3. dela...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 83
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

sve ste naveli, kako sam citao post za postom, zastala mi je knedla u grlu dok sam se prisecao tih scena. dodao bih kraj ET-a (pored Mambo Kings-a jedini film kada sam plakao) i Haunting (ceo film - pure sorrow).

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

lion king, kada umire mustapha.

to mi je prvo palo na pamet,editovacu kada se setim

ffs to je i meni prvo palo na pamet...

Hmm.. ne znam, zhao mi je Foresta nekako... Jadan chovek :P

Onda dalje, hm... Lepa sela lepo gore, zhao mi je srba, onda svi domaci filmovi sa tematikom chetnika i ustasha gde kolju nevine ljude :P

Ma lupetam sad, editovacu...

Link to comment
Share on other sites

edit: shto se tiche tuzhnog crtanog u globalu, nema boljeg od Grave of the Fireflies. Toliko je kvalitetan da sam se izbedachio i odmah ga obrisao da ga ne bih opet gledao..

Remek delo...

Toliko tuge, a bez melodrame i patetike.

Toliko osudjivanja rata, a bez prikazivanja druge strane kao 'zle'.

FushiSigb.thumb.jpg.f75f13b0202c1af84974

Link to comment
Share on other sites

sho se tiche pogibije boromira u lotru to mi je teshko palo u knj. a u filmu sam znao sha da ochekujem

e sad bedaci su mi bili t2 - shvarci(mjuza je sjajna toj sceni) i profesionalac - zan reno, pa i kraj buch kasedija i sandens kida

ali teh bedaci su mi:

-kada gine zan pol belmondo u filmu koji se (valjda) isto zove profesionalac uz legendarnu muzichku temu(komponovao moricone)

-film(crno-beli) o partizanima u shpanskom gradjanskom ratu, koji unishtavaju neki most, a u pomotj im stize struchnjak za eksplozive iz amerike koga igra(valjda) dzejms stjuatrt kada pred kraj gine jedan simpatichni lik - ciga i to bash kada je "ulovio sebi tenka" a nedugo zatim i glavni leek; ako neko zna o kom filmu je rech zamolio bih ga da mi kaze kako se zove

ima ih josh, dodatju kada se setim

My koong-foo is the best

Link to comment
Share on other sites

Jao sad sam se setio jednog tuznog filma, gledao sam ga bas davno, ima bar 5 godina, u pitanju je rat, 2 lika su glavna, obichni vojnici, karakteristichni po neverovatnoj brzini. ( jednog su chini mi se zvali leopard zbog svoje izuzetne brzine ) Definitvno je film imao najtuzniji kraj koji sam do sad gledao, ajde ako nekome zvuchi poznato nek kaze kako se zvao film. ( secam se samo kraja, ali ne cele radnje )

Link to comment
Share on other sites

Jao sad sam se setio jednog tuznog filma, gledao sam ga bas davno, ima bar 5 godina, u pitanju je rat, 2 lika su glavna, obichni vojnici, karakteristichni po neverovatnoj brzini. ( jednog su chini mi se zvali leopard zbog svoje izuzetne brzine ) Definitvno je film imao najtuzniji kraj koji sam do sad gledao, ajde ako nekome zvuchi poznato nek kaze kako se zvao film. ( secam se samo kraja, ali ne cele radnje )

Film se zove Galipolje, radnja se desava u prvom svetskom ratu, glumi mladi Mel Gibson. Kraj je mnogo tuzan, hteo sam ja da ga napishem, preduhitrio si me :)

Link to comment
Share on other sites

Sxampion-definitivno najtuzxniji film iz mog detinjstva

8 dan- sa Danijelom Otilom i onim mongoloidom... kad su se upalila svetla u bioskopu svi su kao nesxto cxistili ili namesxtali dzxempere...a ocxi kao sarme

Bilo jednom u Americi- ima svojih momenata

fml

Link to comment
Share on other sites

ne znam sta ima tuzno kad neko nekog ubije odsece mu glavu skoci u istopljeni metal il sta vec.. mislim sta je bre tuzno u terminatoru?  :) odgledajte devojka od milion dolara

Gledao pre neki dan i razocharao se gadno. Shta sve nece dobiti oskara...

Ne pada mi na pamet nishta sem dva vec pomenuta - Zivot je lep i T2. Ali sam se sad bacio u razmishljanje pa se mozda posle i setim.

btw svi koji su rekli da su plakali, a pritom su ozbiljni mislili trebalo bi shto pre (hitno, hitno!!!) da prekontrolishu svoj nivo estrogena

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

Kraj Man On The Fire ..

Prvi put kad sam gledao terminatora bilo mi je tuzhno (pre 6-7 godina) :)

Crtaci bash unishte choveka tuzhnim scenama ... Kad naprave one simpatichne face, odma se rastuzhish :(

Ovde sam se izbedacio isto, cool film :)

isto Zivot je lep i Tears of the sun ( poneki deo ) ... ceo film je onako "crn" i prljav

Mozda ne bi bilo lose ubaciti i knigu koja vas je istripovala ...

Edited by coll

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

Jao sad sam se setio jednog tuznog filma, gledao sam ga bas davno, ima bar 5 godina, u pitanju je rat, 2 lika su glavna, obichni vojnici, karakteristichni po neverovatnoj brzini. ( jednog su chini mi se zvali leopard zbog svoje izuzetne brzine ) Definitvno je film imao najtuzniji kraj koji sam do sad gledao, ajde ako nekome zvuchi poznato nek kaze kako se zvao film. ( secam se samo kraja, ali ne cele radnje )

film se zove Galipolje...I svetski rat...mel gibson ...jebeno extra film i jedini na koji uvek smeksham kad gledam:P...

da jedan dobije da bude na prvoj liniji fronta a drugi da bude kurir...pa se zamene...itd...

hmm... ne znam da li ste pratili Braca po oruziju...jebeno mnogo teske stvari

UM CARUJE DOK SNAGA NE POPIZDI !!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...