Jump to content

IMBA u Warcarftu?


Recommended Posts

  • Replies 110
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jbg, omanuo sam, ali veruj mi i ti bi da si pisao u 5 ujutru taj post i da se od velichine posta dogodi da se random redovi jednostavno izgube... Pa sam posle brzo iskucavao sve... aj ako ti bash smeta izeditovacu...

da li je bitno..

misho posto vidim da je editovano ajde priznaj sta si prvo napisao za sebe pa si ispravio :)

Edited by FATA

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

sa vecinom stvari se slazem, ali banshee bi bile previse ako je 45% sansa miss-a... i onako su trenutno izvodljive i lako se odrade vs orka samo im jos malo procenta fali.. na matchupu orc vs ud orc se oslanja na aoe magije i na air ili aoe magije i ground sto se jako tesko counteruje kad imas findove i banshee-ke sa ams-om.

Edited by Mare

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

brate - ja malo shale a sharky mi odma sache za vrat: "alo bre ALO, to je warcraft choveche !!! nema tu shale, je si li ti normalan !??!?!? ja se ovde muchim da nadjem imbalanse a ti se bre zajebavash ! ti mislish da ja zato igram 20 partija dnevno a ?!?!? zbog zabave !?!? epa nije !!!"

etc...whaeva....

|^^^^^^^^^^^^^^||____

|.THE WHO GIVES A | ||'""|""\_ _

| __ FUCK TRUCK __ l ||__|__|__|)

|(@)(@)****(@)(@)****|(@)**(@)

Sentence.

Link to comment
Share on other sites

o boze,ponovo cu reci u teoriji mozes sve da uradis,praksa je nesto drugo.

evo cist primer:

u teoriji : fata moze da bude lep,sto nije slucaj.

green moze da bude cool sto nije slucaj,

ja mogu da budem ruzan,sto nije slucaj.

simple as that ^^ :P

Bwahahaha, Misho al` si se nasro. Ti mozesh da ne budesh glup, shto nije sluchaj. [:p] Simple as that...

sad sam procitao :)

Who plays most basely in the game, Guangmo, Syc or you? [Editor's note: In china, they call a certain Human strategy the "base style", that is a strategy with mass towers in the beginning and then mass air or Siege Engines later.]

Khm [:D]. Koji sam base human.

Link to comment
Share on other sites

.

Khm [:D]. Koji sam base human.

i to jedan od najboljih... na svetu... (posle vladice) .. ^^

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

HM, Bolje izbacite humana, tako nijedna rasa nece imati free winove :))

Jeste feary fire isuvise dug, 2 minuta, i to ga elf ima bez upgrade na tier 2. A human, cek, on priseta mora 2 upgrade i da tier3, i ima isto to samo obnuto, sa tim sto elf jos vidi 2 minuta gde se nalaze protivnici :),, hehe bas jadno. doduse meni kao humanu to nista ne smeta, stvarno to vs humana niko ne radi zbog brakera, ali orka sabijaju talonci sa fearyijem i cyclonom, to je imba.

Inace mora da se ojade oni destroyeri, da se undeadovi odluce oce li to biti, anticaster, anti mellee, anti tower, ili anti air jedinica, pa ne moze sve, jos i harasuje, jos ima 900 hp, jos imuna na magije, jos ima base armor do jaja, think about it... Ja bih joj smanjo onaj orb, da ima manj splash, i da ima manje hp, human nema sa cim da je ubije... rifle, da one ce da prezive novu imaple i coil obavezno.. i po nekog ghoul ail 2-3 abominacije,.. Ostalo je manje vise balans. Mozda nesto treba uraditi orku da mu pojacaju neki anti air, posto vs humana kada ode na fe, ork nema sta da trazi, one ptice nemoze da ubije ni sa cim. Realno.

Targa, nije human losa rasa, ona i elf su trenutno jedine rase koje nemaju onaj match up koji je gotovo nemoguce dobiti a da ne pricamo o LT (samo sto je humanu tesko, dok je elfu daleko lakse), jes da UD ima prednost ali dobar t2 push sa expom tesko ali moze da radi, destroe bi mozda mogli malo sjebati ali samo toliko da to ne utice mnogo na igru vs elf-a i orc-a.Znaci da bi dobili balans moraju ojaditi elfa jer orc NEMOZE da ubije elfa na taverni ako nije primetno bolji igrac, a ako to urade onda ce ud gaziti elfa, o5 sa druge strane nesmeju pojacati orca jer ce ud i human imati strasnih problema vs orca.To je ono kada su balans uvek pravili menjajuci manje vazne stvari, pa je dosao onaj trenutak gde te male stvari vise nemogu da poprave balans nego treba promeniti neke druge stvari koje ce promeniti nacin igre pa iskreno mislim da to nece uraditi.

Link to comment
Share on other sites

hmmm da li je neko ovo stvarno procitao :P ... ko je ovo pisao bas mu i ne idu pojmovi gore i dole :P

Ma sarki samo se zajebavam bre bilo mi je citao sam malo pa sam se slatko nasmejao nista vise .... no hard feelings :)

About WW.

Germans (oh not Germans - Fashishsts(Gitler) hard to translate) kill many (OMG my english) kill many juice(Israel, hope i true translate this nation), but in WW2 dead millions russian. AND say me plz WHY germany and austria send israel money for that and in russia not?

I not racist, i live in peace and i want what european must be more loality to russians. Childerns never not must cry if they paerents wars

Priceless

Link to comment
Share on other sites

Da Yurice slazem se da human nije slab, ali zasto se svi igraci ostalih rasa, UGLAVNOM obraduju kada igraju vs humana, tipa ono, ma lako cemo. Mada po meni najgore mi je hu vs hu, zato humana treba nerfovati :))

Upravu si fremane, ako oslabe destro, onda c biti ud tesko vs orca, ali prjaki su za humane.

A onaj sto pominjao tenkice, moze tenkici, ali on stigne do destro, 5 minuta pre mojih tenkova, i moram imati vise od 5 tenkova da bi mogao nsto da mu uradim.

I orcu je tesko vs elfa na taverna mapama, osim ako nisi grubby. [:D]

Mada objektivno dosta je uspostavljen balans, u odnosu na prethodne verzije.

Legend is BACK!!

Link to comment
Share on other sites

Pa pazi zaboravio sa da sve range jedinice imaju smesan hp u odnosu na meele... tu su oslabljene i time je napravljen balance... archer 245 hp-a vs grunt 800... balance... ?

ne mozes da poredis archera i grunta tako...grunt je 3 food unit a archer 2...poredi headhuntera sa archerom i huntress sa gruntom...tu uvek ide i cena i vreme za koje izadje iz barake...etc

Edited by zerox[pro-team]
Link to comment
Share on other sites

Pa pazi zaboravio sa da sve range jedinice imaju smesan hp u odnosu na meele... tu su oslabljene i time je napravljen balance... archer 245 hp-a vs grunt 800... balance... ?

2284544464 archera vs 5 gruntova, poenta je da kada ispred jakog range-a(uglavnom elf) stoji dobar tenk nije lako uleteti u te "low" hp unite a dok uletis od onih 5 ostane ti 3 grunta, zato i sluze aoe magije

Edited by YuRi-
Link to comment
Share on other sites

^^a zasta sluzi micro!

I am the centre of this universe.The wind of time is blowing through me,and it's all moving relative to me, it's all a figment of my mind in a world that I've designed. I'm charged with cosmic energy. Has the world gone mad or is it me? I am the creator of this universe,and all that it was meant to be,so that we might learn to see.This foolishness that lives in us and stupidity that we must suss ! How to banish from our minds,if you call this living I must be blind.Ma ja sam puko!

Link to comment
Share on other sites

Targa, nije human losa rasa, ona i elf su trenutno jedine rase koje nemaju onaj match up koji je gotovo nemoguce dobiti a da ne pricamo o LT (samo sto je humanu tesko, dok je elfu daleko lakse), jes da UD ima prednost ali dobar t2 push sa expom tesko ali moze da radi, destroe bi mozda mogli malo sjebati ali samo toliko da to ne utice mnogo na igru vs elf-a i orc-a.Znaci da bi dobili balans moraju ojaditi elfa jer orc NEMOZE da ubije elfa na taverni ako nije primetno bolji igrac, a ako to urade onda ce ud gaziti elfa, o5 sa druge strane nesmeju pojacati orca jer ce ud i human imati strasnih problema vs orca.To je ono kada su balans uvek pravili menjajuci manje vazne stvari, pa je dosao onaj trenutak gde te male stvari vise nemogu da poprave balans nego treba promeniti neke druge stvari koje ce promeniti nacin igre pa iskreno mislim da to nece uraditi.

juriiii bre, xDD, ma de je orku tesko vs elfa na tavern mapi, problem je u tebi, ne razmishljash kao ork, ti cim se zaletish u peglu, ti vidish da ti se 1vi grunt topi , pa potom i drugi, i onda mu okrenesh ledja i krenesh da bezish, umesto sve ensnare i udjesh do kraja pustish blade-a i rejdere da cepaju ensnerovane drijade /talone a tc i gruntovi ti ulecu u njegove archere wawe, wawe , wawe, na kraju pegle ti nemash gruntova ali su ti ostali onih 5-6 rejdera i 2 heroja, vazno je da kod tca imash barem jedan mana pot ili da se ne zalecesh u njegove summone, nego ih predhodno ensnerujesh pa se povucesh pa se zaletish pa se on povuce, pa ga ensnerujesh i drndash, sve zavisi od pozicije, vazno je da steknesh osecaj, gledam bre partiju zhaba vs mileta, zhaba se svo vreme plashi, iako bi se ja u tom slucaju zaleteo medju mileta koji nebi znao sta mu se desava, i na kraju sam nagovorio zabu da to uradi, posle pegle je opusteno mogao sa preostalim rejderima sa pilageom i blejdom da mu srushi 3-4 barake i da zgrne pare za josh 4 rejdera, nego vi orkovi mislite, e on ima summone , ja cu shamane, po meni svaki kaster je govno ako ih imash vishe od 3 u fajtu, posto dali ti imao 30 kastera ili samo 3 , oni ce umreti istom brzinom vs npr panda / warden ili nekih drugih aoe spellova ili range jedinica. Bolje ti odgledaj neke repove od nekih power orkova (sirova vojska) i nauci da kao sharky se zaletjesh i idesh do kraja.

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...