Jump to content

IMBA u Warcarftu?


Recommended Posts

  • Replies 110
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

sad sam procitao :)

Who plays most basely in the game, Guangmo, Syc or you? [Editor's note: In china, they call a certain Human strategy the "base style", that is a strategy with mass towers in the beginning and then mass air or Siege Engines later.]

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

samo citam vase postove i mrzi me da odgovaram,u svakom slucaju sharky zbori mudro.

mada treba dodati medvedu nekih 5 armora i da dryada moze da leti ^^

to je vec odavno uzeto Kznanju, tt misho kako sharky moze nesto dobro da zbori razocarao si me....

Edited by FATA

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

ja mislim da bi ovako 1.19 balansirao igru:

elf: demon hunter nema sight range osim ako uzmesh imolation - a kad ga uzmesh sve ostale jedinice na mapi nishta ne vide jer su zaslepljene

orc: kad izbacish feral spirit i dash im vishe od 5 komandi - oni se okrenu protiv tebe i iskopaju far seeru ochi tako da ne mozesh da uzmesh far sight

ud: kad bacish coil + nova + impale sve im se to vrati u glavu , iskochi blade master iz wind walka i pochne da ih psuje

hu: ako uzmesh 1. archmage i vodenog partija se pretvara u PvE (player vs. environment) tj. ti i protivnik se borite protiv kripova

dopunite me ako sam neshto izostavio...

|^^^^^^^^^^^^^^||____

|.THE WHO GIVES A | ||'""|""\_ _

| __ FUCK TRUCK __ l ||__|__|__|)

|(@)(@)****(@)(@)****|(@)**(@)

Sentence.

Link to comment
Share on other sites

Stvarno mislish da si zanimljiv?

da se ja slozhim jednom sa sharuljom, ako bash zhelite da budite duhoviti, potrudite se

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

HM, Bolje izbacite humana, tako nijedna rasa nece imati free winove :))

Jeste feary fire isuvise dug, 2 minuta, i to ga elf ima bez upgrade na tier 2. A human, cek, on priseta mora 2 upgrade i da tier3, i ima isto to samo obnuto, sa tim sto elf jos vidi 2 minuta gde se nalaze protivnici :),, hehe bas jadno. doduse meni kao humanu to nista ne smeta, stvarno to vs humana niko ne radi zbog brakera, ali orka sabijaju talonci sa fearyijem i cyclonom, to je imba.

Inace mora da se ojade oni destroyeri, da se undeadovi odluce oce li to biti, anticaster, anti mellee, anti tower, ili anti air jedinica, pa ne moze sve, jos i harasuje, jos ima 900 hp, jos imuna na magije, jos ima base armor do jaja, think about it... Ja bih joj smanjo onaj orb, da ima manj splash, i da ima manje hp, human nema sa cim da je ubije... rifle, da one ce da prezive novu imaple i coil obavezno.. i po nekog ghoul ail 2-3 abominacije,.. Ostalo je manje vise balans. Mozda nesto treba uraditi orku da mu pojacaju neki anti air, posto vs humana kada ode na fe, ork nema sta da trazi, one ptice nemoze da ubije ni sa cim. Realno.

Legend is BACK!!

Link to comment
Share on other sites

Orc ima dobar inti air, problem mu je ako human ima expanziju ne mozhe da je unishti ni sa 3 puta jachom vojskom, a human mozhe lako da sprechi orca da zabode exp, jer se gradi 100 god... Ne treba pojachati orcu anti air, nego oslabiti humanov shtek...

Link to comment
Share on other sites

@Targa : Za sve sto ti nije jasno u UD-vs-HMN match-up-u pogledaj bilo koji Caravaggiov replay i videces da human sabija UDa na keca...Samo push,nece ni stici do t3...Naravno i kad stigne imace 2 ghoula...

Da, to je tachno, jer sve njegove replayeve koje mozhesh da nadjesh su iz partija koje dobija [:)]

Link to comment
Share on other sites

Destroyeri nesmeju da se sjebu jako,ili mozda uopste slazem se da su imba vs Hmna,to ne poricem,ali onda UD nema sa cime da ubije Orca....,a a ako oslabe Elfa jako,onda ce UD da pisha po njemu,a Orc vs Elf ce onda biti balans,sve je to retardirano,da bi se tako nesto napravilo morala bi se cela igra menjati,tako da ne ocekujte mnogo od novog petcha...

logo_phpBB.gif
Link to comment
Share on other sites

Lik skoro nikad ne gubi od UDa.(Pitaj Dukea :D))

Jedini rep koga se secam da je rso to je od Sweet-a...

Znaci karavadjo nije izgubio ni jednu partiju od strane ud-a?To je isto ko kad sam pitao mileta "je li majke ti kako gubis od humana on ce meni je li mi verujes fato da nisam izgubio jedno mesec dana od humana" pre 4-5meseci i dodje na tur dobije ga debeli :).Kad smo vec kod toga ja sam gledao 2 partije vs Go_stop-a na TM-u i twistedu nista mu nije ubio ovaj nije ni pretvorio destroyera a dobio je tako da... :)

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

Jesi ti igrao sa humanima ikad ?

Respect za tebe Sharky, ali brate tenk = siege machine ( ja je zovem tenk, kao i mnogi ) sa upgrade-om barrage...

Ne razumem sta ti nije jasno ...

nemas vremena da stignes do toga sem ako nisi tower masta a i dugo se prave

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

nemas vremena da stignes do toga sem ako nisi tower masta a i dugo se prave

Pa o tome pricham... treba ti mnogo para, a eto zaboravio sam da kazem u prvom postu, vremena.

Mada i undeadu treba tier3 da bi napravo destroyere... tako da nije na mestu kukanje u imbalance-u undeada...

Link to comment
Share on other sites

Serpent ward - mana cost 40 down from 30

Windwalk - cooldown 8-7-6 down from 5-5-5

Kotg - aura 12%,24%,36%down from 10%,20%,30%

hmmm da li je neko ovo stvarno procitao :P ... ko je ovo pisao bas mu i ne idu pojmovi gore i dole :P

About WW.

Germans (oh not Germans - Fashishsts(Gitler) hard to translate) kill many (OMG my english) kill many juice(Israel, hope i true translate this nation), but in WW2 dead millions russian. AND say me plz WHY germany and austria send israel money for that and in russia not?

I not racist, i live in peace and i want what european must be more loality to russians. Childerns never not must cry if they paerents wars

Priceless

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...