Jump to content

Aj da vidimo ko sta ima


Recommended Posts

  • Replies 78
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

I pored ovog ogavnog virusa, koji i dalje imam (sutra reinstaliram win, nikako da uhvatim vremena), koji mi skroz zauzme upload, uspeo sam nekako da uploadujem po 1 sliku machka i psa, a hteo sam po 2. Pa evo ih:

http://img199.imageshack.us/img199/538/hpim1995resize8mc.jpg - pas poznatiji kao Mile

http://img333.imageshack.us/img333/2504/dscf00753zq.jpg - machak poznatiji kao mac,mac...

Link to comment
Share on other sites

imao sam zeceve i veliku sumsku kornjacu, ali sam shvatio da u stanu moze da zivi samo jedna vrsta...

ribice su kul, cute i plivaju, imaju neko umirujuce dejstvo (stric je imao ogroman akvarijum od 100 litara, mogao sam da posmatram ribice kako plivaju jako dugo), ostalo mi se cini pakleno ukoliko nemas kucu sa dvoristem.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Ja imam dve svinje. Vrlo korisna životinja. kad, negde krajem oktobra nagruvaju po 150-160 kila, prikoljemo ih i mesa kolko oćeš (budući da živim samo sa dedom).

[:D][:D][:D] okaci neke slike tih svinja ^^ .

-Imam ja neku macku koja od dosade krene da sisa tjebe [:)]

bas se cuje c c cc ccc c kako dudla [:D]

okacicu neke slike kad je nadjem ........ludi macak....... [:D]

16468.gif
Link to comment
Share on other sites

Ja imam aljaskog malamuta (kao haski samo krupniji) i poremecen je u smislu da ako mu pridjesh na vishe od 4 metra, pobegne jer je on ustvari uspeshan eksperiment ubacivanja veverichijeg mozga u dzukelino telo (od oko 40 kg inache...). Dobio sam ga kada je imao godinu dana, verovatno ga je bivshi gazda zlostavljao (ne zelim da znam kako), sa jako debelim pedigreom ali nema vajde od njega zbog gorepomenutih veverichijih instinkta... Imao sam i 3 machke dve je lupila struja a jednu pregazio kamion, pit bula koji je prso pa je morao biti ubiven i papagaja, nemam pojma shta je sa njim, samo je nestao zajedno sa kavezom (ovaj deo ni meni nije jasan...). Da, imao sam i morsko prase koje se shlogiralo od hrane jer nije moglo da se pomeri od debljine... Verovatno sam imao josh neshto od zivotinja, ali je uginulo u roku od dva-tri meseca pa nisam nashao za shodno da ih stavim u memoriju... [:D]

Ja ne nosim gace.

Falcon.jpg

Nikada i nisam.

Link to comment
Share on other sites

na zardinjeru sa cvecem, na terasi mi dolaze cesto ptice i leteci insekti koje on vreba i juri po simsu, sto je cudno ako se pomene da nece da izadje iz kuce kada ga odvedemo na selo (jedanput se cak zavukao ispod haube)... prvi put je pao sa terase na drvo i apsolutno mu nista nije bilo. drugi put je promasio drvo usput i zalepio se za beton. Meko nepce koje razdvaja usnu i nosnu duplju mu je puklo ( pa sada cesto kija kada pije nesto) tri nedelje nije mogao da koristi zadnje noge a za to vreme je imao i pelene, jer je skroz izgubio kontrolu nad zadnjim delom tela. hranili smo ga cak i pipetom a dobio je tri ili cetiri inekcije, sto infuzije sto vitaminske... drugim rechima, o ovakvom tretmanu i mnogi ljudski bolesnici kod nas mogu samo da sanjaju.

Mozda sve ovo zvuchi hevi ali ne mozeshe se gledati nesto zivo kako se muchi i ne pomoci mu, makar to bila i jedna macka, sa pedigreom koji vodi cak do obliznjeg kontejnera

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...