Jump to content

Aj da vidimo ko sta ima


Recommended Posts

  • Replies 78
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

lepa ti je maca

gnjavio bih je po ceo dan

mislis pokusao bi da je gnjavis jer to je takav bolid od macora da ti ja ne mogu opisati, krenes da ga pomazis a on te ujede ili ogrebe tako da ne pomislis na gnjavljenje mesec dana (dok ti se rane ne zacele [:D] )

Link to comment
Share on other sites

anubis, sjajni su ti i ker i mačor..

nemam ništa, živim u stanu.. probao sam da držim i kerove i mačke, podjednako je nepodnošljivo i njima i meni..

(pre nego što se javi neki dušebrižnik, udomio sam te "pokušaje" na selu, nisam ih izbacio na ulicu)

Link to comment
Share on other sites

LOL @ Maud.

@Anubis: isto i moja keva, samo za machku, a keru daje kasnije jer on bleji kod sestre vishe. Znachi, chisti neke shnicle, i onda machka dodje krene da se uvija oko nogu, a mama shniclu odmah. Iskusne su machke.

Shto se slika tiche zakachio sam neku gadnu viruschinu (imam XP bez SP-a i bez ikakve zashtite, moram da reinstaliram), pa mi upload skoro ne radi, tako da uploadujem sliku od 400 kb vec 10 minuta [:D].

Link to comment
Share on other sites

imam 2 pticice, ribice, kornjache, psa i macku... bilo je i 2 hamstera, ali ih keva kickovala,

jer su smarali...

inace, za sve ove zivotinje me zabole....mladja braca brinu oko njih i to...

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...