Jump to content

horror


VELIKI KURAC

Recommended Posts

  • Replies 77
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Alone in the Dark :)

Undying prosto ne mozhe uvek da te prepadne, zapravo mozhe samo malo nesto na pocetku. Tu je naravno i Resident, i jos ona jedna igra u zatvoru sto se desavaju sranja, al' ne mogu da se setim kako se tacno zove sad :)

Link to comment
Share on other sites

Alone in the Dark :)

Undying prosto ne mozhe uvek da te prepadne, zapravo mozhe samo malo nesto na pocetku. Tu je naravno i Resident, i jos ona jedna igra u zatvoru sto se desavaju sranja, al' ne mogu da se setim kako se tacno zove sad :)

vide li ti moj post?

zove se suffering.

Forum neprikladan za signaturu!

:)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Igrao sam dosta HORORA ali Clive Barker's Undying je najstrasnija igrica koju sam u svom zivotu igrao (za sada) ...

Ali ima jos horora kao sto su:

Residen Evil

Sillent Hill

Cold Fear

ManHunt

The Suffering.....

HIP HOP SERBIA PORTAL

www.hiphop-np.com/forum

Link to comment
Share on other sites

ni kasapljenje i te budalastine nisu horor

pogotovo sto ti koljes

 

e sacu da mu otkinem glavu, ne smem da gledam

kao sto nije horror kada te juri neki hibrid divlje svinje i coveka u nekom klaustrofobicnom prostoru sa motornom testerom, po meni manhunt ima elemente horrora a da ne pricamo o tome kako ima u sebi one low freq waw fajlove koji ti malo lede krv u zilama.

inace do sada najbolja horror igrica po meni je ispao alone in dark 4, mislim.... zamisli juri te gomila karakondzula , a ti od oruzja imash baterijsku lampu i josh neku ludu babu koja vishe lici na "devojcicu" iz exorcista. Jedan nivo hl-a 2 je vredan pomene, kada se nalazite u onom seocu gde su skoro svi sem nekog popa zombiji , tada po prvi put iskacu one mrshave spodobe koje vrishte.....

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Paaa zavisi da li ti se vise svidjaju nocne more ili srcani udari.Ko zeli da proba neki lagan,zanimljiv,teenage horor od koga kasnije nece imati tikove i traume,preporucujem Obscure(my favorite)...Odlicna pricica,ne tako teske zagonetke,solidna grafika...sve u svemu fino odradjena igrica(da neracunamo monstrume koji izgledaju kao gomile mesa sa siljcima,kandzama,zubima i ko zna jos cim)

Link to comment
Share on other sites

Paaa zavisi da li ti se vise svidjaju nocne more ili srcani udari.Ko zeli da proba neki lagan,zanimljiv,teenage horor od koga kasnije nece imati tikove i traume,preporucujem Obscure(my favorite)...Odlicna pricica,ne tako teske zagonetke,solidna grafika...sve u svemu fino odradjena igrica(da neracunamo monstrume koji izgledaju kao gomile mesa sa siljcima,kandzama,zubima i ko zna jos cim)

sad sam bash poceo doom da pikam, jbt dobicu tikove, super je igrica dok se igra bez zvuka, ovako je malo frka za srce [:D]

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...