Jump to content

horror


VELIKI KURAC

Recommended Posts

Da,i meni je najbolji horor The Suffering mada se dvoumim izmedju njega i Cold Fear,fenomenalna igra sa malo zajebanim kontrolama.Ko moze da se navikne mnogo je dobra.Citam na netu da nista nisu promenuli u ovom "nastavku" Sufferinga -Ties That Bind.Samo drugacije mesto odigravanja i to je to.Mogli su bas malo da je izmene ali i ovako ce biti dobra.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 77
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...

Konacno sam nabavio drugi deo The Sufferinga, Ties That Bind.Cak mi se malo vise svidja i od originala,tojest prvog dela.Ali onaj uvod me zbunio mislio sam da cu opet da bezim iz nekog zatvora,kad se pojavio u onom camcu sto je pobegao s'njim iz prvog dela laknulo mi je.Malo sam igrao ali vidim da su se trudili da naprave veci horor od originala.Ali tu je negde.Kontrole potpuno iste,grafika naravno bolja,ne drasticno ali ipak dosta lepsa.Nisam stekao utisak da je vise zahtevna nego prvi deo.Tu je negde.Akcija je ista,znaci ko je voleo original i ovaj ce sigurno.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Silent Hill 1 je najstrasnija igra ever

ovde prestaje svaka rasprava

kada pricamo o akcionom hororu, RE 3 je sigurno u samom vrhu, pogotovo mercenaries deo

Edited by dvnityCker

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

cold fear je medju najboljima sto sam igrao na PC-u mada treba dosta da se uhodas sa kontrolama a i kada se uhodas zabodes se kad dodje neka zajebana situacija [mnogo nezgodno nisanjenje , pogotovo u prvom delu igre dok se ljulja brod ... kad te napadne vise monstruma naebo si]...

RE .... sta reci za RE osim da sam proveo divne sate pisajuci u gace dok sam pelazeci svaki deo na koji sam naisao ! po meni najjaci SH koji ce ikada izaci , legenda od igre , sacekajte da izadje RE 4 za komp i batalite ostalo :)

ps: sry ako nekom smeta sto pokrecem malo stariju temu ali morao sam da pohvalim RE [:p]

Edited by ghost...

housemusic.gif

residentevilfan5tc.gif

vodka%20user.gif

wwplayer4yw.gif

Link to comment
Share on other sites

ispostavi se da je na kraju ta riba zapravo luda, da je svo sranje bilo u njenoj glavi, tako da je zapravo isla okolo i kasapila neduznu decu :O

Pa zar ne znas da svaki Silent Hill ima bar 5-6 razlicitih zavrsetaka, od kojih je jedan obavezno vezan za vudu a jos jedan za vanzemaljce [;)]

Link to comment
Share on other sites

gledao sam ortaka kako igra SH3, i stvarno je kripi napravljena igra. pogotovo sto izgleda da ima dobru pricu i odlican kraj kraj. ali u principu ne mogu da igram takve igre jer su komande pravljene za dzojped pre nego mis/tastatura kombinaciju

» Click to show Spoiler - click again to hide... «
ispostavi se da je na kraju ta riba zapravo luda, da je svo sranje bilo u njenoj glavi, tako da je zapravo isla okolo i kasapila neduznu decu :O

a RE4 bi stvarno trebalo da valja, gledao sam neki trejler, izgleda sjajno

Resident Evil 4 je po meni najbolja igra svih vremena

sonic.png

1110.png

70.jpg

residentevilfan5tc.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Jeste li culi da izlazi novi Suffering !!!

A sto se tice horora nije losa F.E.A.R igra , probajte !!!

sori sto trolujem ali, oba su krs ...

suffering sam presao za JEDNO vece ... toliko o horrrorrru ...

fear - iscimao sam se samo jedanput kad je ona klinka krenula na noge kad sam otvorio vrata ...

ne znam mozda nisam plasljiv po prirodi ... ;)

Knjiga je bolja ....

@off

taj fazon, jesi citao utkani svet ? klajv barker?

Never underestimate the power of human stupidity. Robert A. Heinlein

God is subtle but he is not malicious. Albert Einstein

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...