Jump to content

Kako ste saznali za RUR?


Recommended Posts

  • Replies 229
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Prvo sam dolazio na rur zbog cs-a

i onda kad sam prestao da igram cs

sam poceo malo po w3 forumu da "blejim" posto sam onda poceo da igram w3 na net-u

i od onda sam aktivni clan rur/forum industrije :)

To je oprilike tako bilo ne secam se tacno svega zbog cega sam poceo da dolazim :D

Link to comment
Share on other sites

Pa prvo sam bio na netgamesu ali mi to nije delovao kao ozbiljan cs forum(tada sam igrao cs) i onda sam valjda tu saznao za RUR.Posle presao na wc3 i od kad se otvorio nekadasnji junk,te na wc3 rur deo foruma niko nije dolazio,prebacio sam se u ovaj deo :) Na ova 3 dela foruma koje sam naveo,belajo sam ja mislim podjednako.

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

beshe to davno........

za RUR sam prvi put puchuo od drugara koji je pikao quake2

znate sta je to?( ko pogodi dobije besplatan izlet u srebrenicu):))

a onda je negde godinu dana posle pocheo i forum, koji je bio pravi BUM....poshto tada nije bilo puno foruma u srbiji....I sam sam potom zarazio nekoliko ljudi da ga poseti i ucestvuje u njegovoj evoluciji...

***

a42_006.jpg

***

Link to comment
Share on other sites

Samo sam cekao kada ce naci ovi pametni da krenu da prosipaju kako su osnovali/igrali quake2 i slicno. E sad cu ja da kazhem kako sam za RUR saznao kada sam prvi put u Frontpageu napravio sajt :)

Ovo je posebno zanimljiv topic kao anketa posetilaca ... interesuje me o cemu se tu zapravo radi ...

Link to comment
Share on other sites

Ja sam čuo na cs-centru.Tamo samo spamovali i flejmovali ko ludi.Tu je bio xomi ko nam je propovedao kako bi zbog toga dobili ban na "RURu",kako bi da smo to napisali na "RUR-u" dobili ban 7 dana i tako slične stvari.I tako ja odem da vidim šta ima tamo i ostah [:)]

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Kada je izasao originalni UT , pikao sam ga kuci stalno i tih dana sam dobio internet i nisam nista znao sto se interneta tice i sta je forum itd...

I drug mi reche za rur.

ja:shta je to

on: pa to ti je forum za unreal

ja:pa shta , to kao idem i pitam nekog da igra vs mene ili shta?

on:ma ne nego pricate o unrealu

ja:pa jel mogu ja da pitam nekog da igramo

on:pa mozes

I tako odem na rur registrujem se i pravac UT forum i postavim topic: jel sme neko vs mene preko neta?I naravno masa me izflejmuje najzesce i onda sam polako shvatao sta je forum , RUR itd...

Mozhe se reci da je sa rur-om poceo moj internet life.

Link to comment
Share on other sites

Samo sam cekao kada ce naci ovi pametni da krenu da prosipaju kako su osnovali/igrali quake2 i slicno. E sad cu ja da kazhem kako sam za RUR saznao kada sam prvi put u Frontpageu napravio sajt :)

tražiš od mene da lažem? :)

a frontpage sajt na elegri još uvek može da se nađe na onom time machine sajtu, sjajan je :)

Link to comment
Share on other sites

hmmm.. bese isto tako vezano za UT... ne mogu da se setim od koga sam tacno cuo... mislim da bese oddy...

nesto je pricao o nekom turniru, pa ga ja mlad i napaljen pitao o cemu se ardi, i on mi kazao da pogledam na RUR-u...

i, the rest is history....

[:D]

btw i meni je RUR prvi... [:I][:I]

[:p]

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

E majke mi dobar topic... :)

Hmm, pa chuo sam od Divca, tj. Jack-O-Lantern-a josh davnooo... Dolazili smo iskljucivo zbog cs-a, i imao sam do sada jedno 15 usera... ;)

Kad god promenim klan menjam i user... I onda kada samo poceo ovde da dolazim, tj. na rasti... napravio sam novi user, i na oko 300om postu obrisali su se useri ( oni noviji ) i onda sam o5 napravio :)))

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...