Jump to content

Recommended Posts

  • Replies 61
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nisu sa obe strane.Svi sada propagiraju kako su Srbi klali ovo ono a nigde se ne priča o zločinima nad našim narodom.Taj film je nadam se početak da se sazna delić istine i o njima.

A što bih voleo da sam bio na Trgu kada su bile one žene u crnom.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

hm,

jel to bio odgovor na onaj film shto se vrti na gej92 ili su prikazani zlochini na obe strane ?

Konstantno nas bombarduju time da smo najveci zlochinci ikad, pokushavaju da nam nabace ogromnu krivicu kako bismo (lakshe) progutali njihova sranja.

Film je na isti fazon, samo shto prikazuje delic nashe priche, a ne njihove.

It brings balance to the Force. [|)]

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

Posto govorimo o izuzetno pipavoj temi i izuzetno nezgodnoj temi koja nije posebno pogodna za ovaj forum (ipak ne i zabranjena) molim vas da vodite racuna o tome sta u okviru ovog topica pisete i govorite. Vodite najvise racuna da vasa diskusija bude u skladu sa pravilnikom foruma, odnosno da ne sadrzi rasnu ili bilo koju drugu netrpeljivost, otvoreno pozivanje na linc ili osvetu, hushkacke postove i tome slicno. Licni komentari bilo kojeg tipa, dokle god ne sadrzhe uvredljive rechi i vulgarnosti jesu dozvoljeni. Na kraju, vodite najvishe racuna da li biste zeleli da to sto ste ovde napisali recimo vidi veci broj ljudi kako vi to uzivo izgovarate.

Ako mislite da to ne biste mogli uzivo da prevalite preko usta, nemojte pisati ni na forumu.

Link to comment
Share on other sites

Konstantno nas bombarduju time da smo najveci zlochinci ikad, pokushavaju da nam nabace ogromnu krivicu kako bismo (lakshe) progutali njihova sranja.

Film je na isti fazon, samo shto prikazuje delic nashe priche, a ne njihove.

It brings balance to the Force.

pa verovatno si u pravu.

onako sam reagovao jer sam do malo pre igrao cs ( da da igram cs [:I] ) ,

i ulazi lik sa nickom "DaVidishDaPamtishPaPonovoDaUradish" - lik koji verovatno u zhivotu nije video muslimana ... i onda mene takvi pitaju tipa :

- odakle si ?

- iz Like.

- a gde je to ?

- u Krajini.

- kakvoj krajini?

- Srpskoj Krajini.

- a gde je to ?

- u Hrvatskoj.

- a hrvat si znachi ?

- ...

Link to comment
Share on other sites

1.prvo ovaj 'srbin' nek stavi svoj nick pa tek onda nek onda stavi ovakav topic.

2.Stvarno ta 'radikalska' prica me vise izludjuje jesmo pobili one muslimane u srebrenici i sramota me zbog toga.kolko vas zna kolko je muslimana mladjih od 18godina pobijeno tad?

3.Niko ne pokusava da nas 'napravi' ovakvim ili onakvim mi smo to bili i moramo da zivimo sa tim.

ova tema zasluzuje lock posto u ovom trenutku i ovakvom tonu nije prikladna za ovaj forum.eto.

Link to comment
Share on other sites

To su ti današnje "patriote".Sada videli delove tog filma pa kao od sada mrzim muslimane i ustaše.Da taj imalo zna nešto o Srbima i našu blisku istoriju znao bi da je Lika pre progona bila Srpska i da je veliki deo stanonivštva morao da napusti ognjište zbog genocida.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

ovom narodu treba dobra istorijska lekcija, kako o istoriji devetnaestog i ranog dvadesetog veka, tako i o devedesetim. popeo mi se na kurac hajp oko srebrenice, i naš i njihov, ali ga podržavam jer ima i previše ljudi koji obične ratne zločince i profitere kuju u zvezde.

@nykolla: ne znam za tebe, ali ja u srebrenici nikad nisam ni bio, a kamo li nekog ubio tamo. lakše malo sa prvim licem množine, to je zločin nekolicine nelegitimnih predstavnika, a ne celog naroda.

Link to comment
Share on other sites

mh, sto mrzeti muslimane i hrvate itd...

samo ljude sto su uradili to da uopste izbije takav rat...

nisu svi bili za rat i gluposti. samo par ljudi je organizovalo i potpaljivalo masu...

nemam predrasuda itd. boli me za sve te filmove itd... samo mi je glupo da neko nas okrivljuje kao celu naciju, kad opet 2-3 coveka su iza svega, a ne svi srbi, neki su samo izvrsivali naredjenja..

blabla, signa, blabla

Link to comment
Share on other sites

Upravo tako.

Mene je smorila prica oko ratnih zlocina jer to nisu radili srbi, muslimani, hrvati vec debili koje su na to nahuskali debili.

Znaci nek nas se manu i zene u crnom i obrazi i b92 i svi ostali. Ja necu da priznam kolektivnu krivicu jer ja to nisam i ne bih radio, ima pametnijih stvari u zivotu.

Link to comment
Share on other sites

Dobro je sto je film prikazan, jer kao sto vec neko rece govori o tome da nisu Srbi jedini cinili zlocine .... I tacno je da treba da se sudi pojedincima koji su ubijali civile , ali ako se sudi nama , neka sude i mudzahedinima i ustasama.... Na 20 optuzenih Srba ide 1 musliman ili hrvat, a taj odnos definitivno nije bio u ratu. I sta je sa Kosovom i zlocinima na njemu... To se sad zaboravlja pod okriljem Srebrenice ... Sta je sa Hasimom Tacijem ??? Sta je sa onim likom iz UCK koji je drzao odsecenu glavu nekog Srbina sa Kosova ??? Ali ne vredi pricati, kad koliko god filmova bilo prikazano, mi cemo opet biti krivi, za ubijene hrvate, muslimane, pingivne, ovce, ...... pa cak i za ubijene Srbe, ako to moze nekako da se svali nama....

Edited by -=[Colonel]=-

-In the church they say to forgive...

-Forgivnes is between them and God, my job is to arange the meeting ...

juvefan9ds.gif

----------------------------------------------------------------------

jddrinker5js.png

Link to comment
Share on other sites

Ovoj raspravi ne moze doci kraj...tako da je bolje prekinuti sto pre...mnogi su pokusavali da opravdaju i srbe i muslimane i hrvate ali naravno niko ne moze da kaze da je neka od ove tri " RASE" nevina,jer su svi klali,krali,silovali,palili i sve bavili se svim ostalim lepotama sto nosi gradjanski rat.U tome je i poenta "Gradjanski rat" i paravojne formacije sa nekim FREAKOM na celu,upadne i kolje ne naoruzano stanovnistvo...sto nema neki dokumentarni film o nekim velikim "bitkama" NEMA!,er ih je bilo mnogo manje nego,podmuklog i kukavickog klanja dece i zena,oni nama ovo selo,mi njima ono selo i tako dok svi ne pobegnu ili ne budu poklani i upucani...Lako je biti baja sa kalasom i 5000metaka,i iz steka cekati decu da izadju iz obdanista...

Link to comment
Share on other sites

bole me kurac.. treba sve strane da ispastaju...

btw, ko je to otvorio nalog samo da bi otvorio ovaj topik ?? aj admini.. plzzz... znam da je classified, al mrzim te gay fore tipa "hmm.. sad me niko nece provalitiii.... otvoricu novi account... "

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

mislim da je to neko ko je od svoje stranke dobio nalog da obiđe sve posećenije forume i započne raspravu.

ako ništa, lepo je znati da svest o internetu polako počinje da se javlja i među jagnjećom brigadom zvanom srpska politička elita.. nažalost, većinu nas to neće preterano obradovati.

Link to comment
Share on other sites

ovom narodu treba dobra istorijska lekcija, kako o istoriji devetnaestog i ranog dvadesetog veka

upravo tako a sto se tice rata zasto se vodio taj rat o tome mozemo da pricamo doveka...naravno da je bilo "onih" koji su ubijali "srbe" bilo je i onih "srba" koji su ubijali mislim da ti sto su ubijali tipa srebernica itd treba maximalno kazniti ako ne i smrtna kazna,a pogotovo kazniti one sto su "poceli" rat i "delili" teritoriju ko ce sta i gde....a uvek ce se naci neki ratko mladic i karadzic nasi "heroji" uzas sta reci....

Ma necu ni da trosim reci na jajare i funjare i na sve ove cave sto iza ledja su se sunjale

Link to comment
Share on other sites

I to je nasa krivica poprilicno

Slažem se.Ne zna da li su naši "predstavnici" glupi ili šta pa ništa ne reaguju.Na primer za vreme Martovskog nasilja Albanci su takvu propagandu vršili pa SAD-u da je to neverovatno.Oni su imali "razlog",a mi smo ga ispušili.Za vreme tog nasilja kada se desilo da je jedan Albanac ubijen ta vest je odmah obišla ceo svet dok to da su Albanci otvarali i spaljivali grobove,palili crkve i kuće niko ne zna!

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Za prosutim mlekom ne vredi plakati ..

Treba da se zna istina o svemu ali daleko od toga da postoji samo jedan krivac za sve to (tu ne mislim na ceo narod vec na pojedince iz vishe zemalja)

Klali su Srbi, klali su Hrvati, klali muslimani i shta sad ..

Davno proshlo vreme .. o tome ne treba vishe razmishljati ...

A to shto se sad propagira po medijima, Srebrenica ovo ono qrac palac .. Ne znam shta da kazhem ..

Trudim se da ne razmishljam o tome, mada mi je krivo kad slusham sve ove priche na stranim televizijama .. Zapitash se koliko bolestan mozak mozhe to da uradi ..

Life goes on .. batalite srebrenicu i sve to bavite se vedrijim temama ..

Link to comment
Share on other sites

Bilo mi je zaista teshko oko srca ovih dana gledajuci po stranim televizijama prenose iz Srebrenice... Iskreno da vam kazem, nisam zeleo da verujem da se to desilo. Ali jeste. Zivot ide dalje, treba zapamtiti i da ne nishta tako ne ponovi ni sa jednim narodom.

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...