Jump to content

DECO MOJA...


Recommended Posts

pokisli, sa kezom od uva do uva :)

hejt jedino za one od vas koji su ostali na fatboy-u da prave gužvu, sigurno niste mislili da će vam se svideti, nego ste skupljali materijal za hejt po elektronici.. al da se ne ponavljam, smorio sam sa tom pričom.

e, da, MEGAHEJT za sms chat na videobimovima.. imao sam trip da u nedelju u 5 ujutru pošaljem "Dragi gledaoci, uživajte u prvoj i poslednjoj poruci bez gramatičke greške.", ali me je zajebao maha koji je par sati ranije nešto slao ;)

Link to comment
Share on other sites

taj fazon dz

zapeli metalci pa metalci, a ja i marko nastic komshije bili, respect jedan prema drugom i sve =)

tipa kol'ko ima likova koji na elektronici balave i trljaju se o ivice/uzhad toliko ima i likova koji na metal koncertima udaraju glavom o ograde/shipke/druge glave i to ce uvek tako biti ...

Everytime I cross the line

I push the boundaries out a little...

Link to comment
Share on other sites

a ja i marko nastic komshije bili, respect jedan prema drugom i sve =)

Skroz mi je krivo sto su vas sutnuli, zar niste mogli da im ukazhete na to da se vi uopste ne cujete? :) Ono, onaj debil sto peva na krovu je bio glavni problem, sto su vas sve izgurali?

Link to comment
Share on other sites

@lucky:ma zvali su nas nazad vec, al' sad mi necemo! ;) long story, treba nam bend sa par pojachala i vraticemo se nazad, necemo da saradjujemo sa ovima sa kojima smo bili ;)

Ahaha ... mora mi ispricas kad se vidimo. Ajd' sibam ti danas SMS za sutra.

Link to comment
Share on other sites

pa niko tebe ni nije spomenuo =)))

sam si se upecao a gore pishe:

mozh' se shvati kao prozivka, ili eto, koja je tvoja namera bila? :)

stvarno su mi bili simpatični, kao mali hodočasnici, sa martinkama ili starkama i pivom, došli, čuli slejera, vratili se kući..

Link to comment
Share on other sites

Nisam ni planirao da idem, meni zao shto nisam bio na Laibachu! :(

iskreno propustio si stvarno i treba dati bude krivo 'one' dvije trebe plafon... laibach sabio masu apocalyptica dokrajcila a onda je dosao underworld i jedva sam se izgurao sa main-a :) nebitno bilo je mnogo dobro!

Ali sam zato u petak bio natopljen vodom posle Agnostic Front-a drama! Kako sam lepo spavao to vece :))

Link to comment
Share on other sites

leb te jebo zasto svaki fuckin topic u kome se prica o metalcima mora da se pretvori u svojevrsnu svadju "metalaca" i ostalih. bio sam na slayeru respect odsvirali su stvarno xtra meni je bilo jako lepo, na fatboyu sam bio 10 minuta smorio me kao sto sam i ocekivao ... eto.

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...