Jump to content

eurobattle.net i disconnect na pocetku


Recommended Posts

ma ima onaj budjavi bot sto ti ubija konekciju ako ti je ping preko 300

upozori te jednom i onda pozddrav

onda pozdrav svaki put jer ako si sa modemom onda stvarno pozdrav,doduse meni na evropi je ping od 140-220 sa 56k modemom ali me nemoj pitati kako ni sam neznam!?! a kad sam igrao na pvpgn-u el.Sendador(300-.....ping)pa ti znaj?

I am the centre of this universe.The wind of time is blowing through me,and it's all moving relative to me, it's all a figment of my mind in a world that I've designed. I'm charged with cosmic energy. Has the world gone mad or is it me? I am the creator of this universe,and all that it was meant to be,so that we might learn to see.This foolishness that lives in us and stupidity that we must suss ! How to banish from our minds,if you call this living I must be blind.Ma ja sam puko!

Link to comment
Share on other sites

eurobattle je server u cheshkoj i ja pikam bez problema na njemu .. imao sam dodushe par deshavanja da me diskonektuje pre pochetka partije i to koliko sam skapirao je chisto do veze .. znachi nisi naveo preko koga imash adsl .. jel koliko znam sa odredjenim nema nishta od igranja preko neta jel nema stabilan link tj imash trenutke od par sekundi kada uopshte nemash konekciju i verovatno te tada host kikuje da bi mogao da loaduje mapu ..

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Brate zajebi ti eurobattle.net zbog njega sam pokidao zivce , vec 2 aka su mi banovana zbog "Lag hosta" i sada kada sam dobio Org sve je mnogo bolje jos samo cekam ADSL , a posto ga ti vec imas zaboravi euro i idi na Northrend , Azeroth ili gde vec hoces ! gl

Link to comment
Share on other sites

Pazi ovako ja original imam vec 2 godine i igram na modemu sve vreme(naravno sa duzim pauzama)ali poenta je da ces ga uvek igrati,zavisi dal ladder ili dotu.Tako da isplati se,wc3 je sad jos jeftiniji nego sto je bio ranije.I mani se piratskih servera jer tamo em sto nema dovoljno ljudi em sto popijas disk bez razloga(bar je tako meni bilo dok sam igrao davno bese na Karambi)

Inace svako ko ima modem obavezno vreme kod YUBC i nema da boli glava,na delay se naviknes i ako imas digitalnu a trebao bi nema ni diska,bar meni,dobijem disk jednom u 2 meseca.

btw za lika koji je rekao da na bnetu ima oko 1000 ljudi samo,NE LUPETAJ! ;)

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

ja koristim verat i okej je za northland ko bibica 56modem 150 ping skoro nemoguce

I am the centre of this universe.The wind of time is blowing through me,and it's all moving relative to me, it's all a figment of my mind in a world that I've designed. I'm charged with cosmic energy. Has the world gone mad or is it me? I am the creator of this universe,and all that it was meant to be,so that we might learn to see.This foolishness that lives in us and stupidity that we must suss ! How to banish from our minds,if you call this living I must be blind.Ma ja sam puko!

Link to comment
Share on other sites

Da ali pazi ti kad si sa modemom(bar u mom slucaju)ping ne znaci nista,ama bas nista,isto mi radi i kad je 180,219 ili 450 ili kad se ubaguje ili sta vec pa bude 89104 i te fore...Tako da slobodno mogu da kazem da ping na modemu nema veze kako ce da ti radi,samo gledas kad se kacis na net da ti se prikaci na sto veci moguci znaci 46.6 itd..

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

Slusaj, ako igrash CG to jest Custom games... ne bi trebao da ispadnes iz nijedne... ali ako ispadnes iz pg ( za ladder, statistiku ) to je zbog gore navedenih razloga... neces ispasti iz igre ako tvoj protivnik moze da hostuje t.j. ako ima ispunjene gore navedene uslove... ako ne mozete ni ti ni tvoj protivnik da hostujete ispascete obojica...

Uf sto mrzim da se ponavljam...

Da li onda znaci da sa sbb flatom i dinamickom ip-adresom moze nekako hostovati cg i at? Jer sam otvarao one portove i nije moglo,a kad sam igrao sa komsijom (koji isto ima sbb flat) na xpamu pg nije diskovalo (posto ima toliko usera,samo pretisnemo u isto vreme i ubaci nas zajedno [:D] )

Link to comment
Share on other sites

Da ali pazi ti kad si sa modemom(bar u mom slucaju)ping ne znaci nista,ama bas nista,isto mi radi i kad je 180,219 ili 450 ili kad se ubaguje ili sta vec pa bude 89104 i te fore...Tako da slobodno mogu da kazem da ping na modemu nema veze kako ce da ti radi,samo gledas kad se kacis na net da ti se prikaci na sto veci moguci znaci 46.6 itd..

staaaa 46.6 uzivotu nisam imo ispod 52.00kbs, na veratu je uvek jaka konekcija ,makar meni i veliki download/upload kad skidam nesto oko 12kbs,znaci uvek minimalno 5kbs,dok kod ortaka na budjavom ptt-u max download 3-4kbs!

I am the centre of this universe.The wind of time is blowing through me,and it's all moving relative to me, it's all a figment of my mind in a world that I've designed. I'm charged with cosmic energy. Has the world gone mad or is it me? I am the creator of this universe,and all that it was meant to be,so that we might learn to see.This foolishness that lives in us and stupidity that we must suss ! How to banish from our minds,if you call this living I must be blind.Ma ja sam puko!

Link to comment
Share on other sites

To nema veze sa provajderom al dobro.I teoretski je nemoguce da skidas 12kb/s sa modemom,to su price za malu decu.Ili je bio kompresovan fajl ili ubagovan ako je na npr kazi pa kad pustis pesmu ona ne radi.5 kb/s je vrh sa modmom i nema dalje...

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

To nema veze sa provajderom al dobro.I teoretski je nemoguce da skidas 12kb/s sa modemom,to su price za malu decu.Ili je bio kompresovan fajl ili ubagovan ako je na npr kazi pa kad pustis pesmu ona ne radi.5 kb/s je vrh sa modmom i nema dalje...

Ej, nije tachno ja skidam 5.1, nekad i 5.2 :))

Sad ozbiljno, teoretski, najveca brzina koju mozes da postignes sa modemom je 7kb/s ... sto je daleko od prakse tako da tesko sa modemom mozes da imas vishe od 5.5... Samo ono na pocetku, kad pocnes download pa ti pise 15 kb/s pa ako je mali file zavrshi ti tako, ali posle minut ce da se spusti na nekih 5 i tako ce da ostane do kraja...

Edited by Mario^^
Link to comment
Share on other sites

Ej, nije tachno ja skidam 5.1, nekad i 5.2 :))

Sad ozbiljno, teoretski, najveca brzina koju mozes da postignes sa modemom je 8kb/s ... sto je daleko od prakse tako da tesko sa modemom mozes da imas vishe od 5.5... Samo ono na pocetku, kad pocnes download pa ti pise 15 kb/s pa ako je mali file zavrshi ti tako, ali posle minut ce da se spusti na nekih 5 i tako ce da ostane do kraja...

ako je 56 podeljeno sa 8 = 8 onda sam ja sveti petar

bnlsignature.jpg
Link to comment
Share on other sites

a to shto vam je u pocetku veci dl nego shto bi trebalo je do toga, kada ti klinesh file da se dl-uje on tebi izbaci prozor gde ce da ga snimi, e sada dl je poceo cim si ti kliknuo fajl za dl, a ne kada si ti odredio gde ce da se snimi fajl, tako da kada ti vec dobijesh prozor gde ti pishe 10 - 15 kb ti vec imash skinuti neki deo fajla ( od klika za dl do pojave tog prozora ) tako da dl manager to radi samo da bi izbalancirao brzinu i koliko vremena mu treba da dluje

Edited by Goga[TT]
bnlsignature.jpg
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...