Jump to content

Vas tip


Recommended Posts

pazi toj vecini treba patka... u bedaku su jer ne dobijaju patku... ali ipak one  drze do sebe...

pa kako ce onda da dobiju patku... a da cekaju princa na belom poniju... :)

( [;)] )...

Slazem se da im treba, ali to nije poenta. Mnogim drugim treba i one rade na tome da je dobiju, a nashe ne... Zashto?

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 685
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

srbo, ima tu gomila teorija, bolje bi bilo da smoriš draška da ti objasni svoju :)

ali recimo da je jedan od razloga patrijarhalna zaostavština.. žena treba da sedi i da čeka a muškarac treba da dođe i da je osvoji, te stoga te što im treba patka sede i čekaju da ih neko obori s nogu..

Link to comment
Share on other sites

Citao sam u skorije vreme tekst o svemu tome. Ne secam se ko ga je pisao, niti gde sam ga procitao, moguce u nekom glupom muskom/zenskom casopisu. Generalno, lepo je objasnjeno kako je doslo do toga da, ekspanzijom zenskih prava i emancipacije, muskarci postanu "razmazeni" i cekaju na zene, umesto da zene cekaju na njih, kako je nekad bilo.

Mi smo (kao i uvek), upali u neki procep gde su se muskarci razmazili (citaj: puk'o im je kurac), a zene ostale u predjasnjem stadijumu, i tako se razvio svojevrsni inat i takmicenje polova u igri "e bas necu da ti pridjem, mozes ti bar jednom meni".

I tako, svi ostadose suva kurca i suve picke, sjajno.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

nista. zerbahovim putem ka sreci :) sta ruskinje kazu zerba

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

nista. zerbahovim putem ka sreci :) sta ruskinje kazu zerba

"Takvih zena nema u Rusiji. Ovde u Rusiji su sve opustene i super i rasplozene za saradnju. Tako vam je to u Rusiji. Bas sam ovo sto pisemo ovde ispricao svojoj zeni i ona se smejala pet minuta i onda sam se udario u njen lakat. E sad idem da pravim animaciju za Hajneken, opet im ne odgovara reklama, izgleda da ce ono pivo da nastavi da stoji na stolu jos pet dana. Posle toga cu da se kupam hladnom vodom posto one cevi jos nisu ochistili pa ne radi toplovod"

Link to comment
Share on other sites

pogreska u kucanju, ispravka glasi: 1 prema 1,3 do 1 prema 1,7 (sorry).

Srbo, ovo sto si napisao ja nazivam sindromom "Zlatne picke". elementi koji potkrepljuju teoriju idu od Kruletovog posta do Djoganija i "Trazim novog sponzora" (ekstra je stvar!!! [:p]).

generalno, likovima je pun kurac riba koje koje ne znaju sta hoce, vec se ponasaju po nametnutim/naucenim sablonima tipa: "ponasacu se da sam gluplja/veca kurva/zesca/opakija nego sto zaista jesam, dok u stvari ne znam/ne zelim da znam ni sta sam ni sta hocu".

@topic, again:

trazim zenu sa velikim Z.

personality forever.

i da dodam: ostale ne zasluzuju da svrse kad ih jebem.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

[:I] hihihihi [:I]

sta cu kad sam takav... [8D]

ipak, sise i dupe valjda ne spadaju u fetise, vec se podrazumavaju. vodi se samo beskonacna rasprava oko toga sta je bitnije. ja sam samo opredeljen za guzu. [:)]

Edited by Ignis Dei

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

ima onaj spot za Guaranu, gde ona crnkinja Kubanka trese za medalju. ja da sam zensko tezio bih tome (ne da budem crnkinja, vec da imam takav skil).

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

"Takvih zena nema u Rusiji. Ovde u Rusiji su sve opustene i super i rasplozene za saradnju. Tako vam je to u Rusiji. Bas sam ovo sto pisemo ovde ispricao svojoj zeni i ona se smejala pet minuta i onda sam se udario u njen lakat. E sad idem da pravim animaciju za Hajneken, opet im ne odgovara reklama, izgleda da ce ono pivo da nastavi da stoji na stolu jos pet dana. Posle toga cu da se kupam hladnom vodom posto one cevi jos nisu ochistili pa ne radi toplovod"

[:D]

Neochekivani udarac nize pojasa! [:0]

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

elem da se ne frljamo vishe sa brojkama-popis 2002.

Pol i starost-podaci po naseljima

ako pogledamo samo beograd,shto vecinu ljudi ovde interesuje,i uzmemo u obzir godine od 15-29(shto predstavlja upotrebljivu pichku slozicemo se)dolazimo do broja od 162476 mushkaraca i 163750 zena,shto chini 1.0078 vishe pichetine u odnosu na kurac.

btw.ko voli matorke jebiga.tek se od 50 god broj zena drastichno povecava u odnosu na mushkarce.

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...